Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

arkadaşlar bende cereform kullanıldı, bilgisi olan var mı? doktorum mentordan daha pahalı ama çok bilinmemiş oldugunu söyledi.

arkadaşlar bende cereform kullanıldı, bilgisi olan var mı? doktorum mentordan daha pahalı ama çok bilinmemiş oldugunu söyledi.

ben hiç duymadım burda duyulmadıysa bile bir medikale danış bilgisini al için rahat etsin :KK34:
bana mentor kullanıldı bugün 8 gün oldu şimdiden yumuşumaya başladılar bide sert diyolardı bu proteze :KK50: ben çok fazla yumuşamasını istemiyorum :44:

bende bu işi araştırıp yaptırmak ısteyen bırı olarak gogüs dokusune bağlı dedıler bana dokunun kaldırmasına bağlıymış kullanılan portezler çin japon onlardan kaçın gerısını dr.un kaarar veririr en ıyısını dedıler :21:

9 ay oldu ben mememi büyüteli =)) mentor marka kullanıldı,, evt göğüslerim cıvıklık derecesinde değil ama taş da değil tam kararı hafif yumuşak dolgun ve diri,,eğer 9 ay öncesine döncek olsaydım hiç tereddütsüz yine mentor derdim çünkü olmasını istediğm memeler bunlardı =) bence burda kişinin nasıl bir meme arzuladığı,,kızlar size sesleniyorum;eğer kıvamında dolgun ve diri göğüsler arzunuzsa hiç düşünmeyin mentor 10 numara =)) ha bu arada 1 senedir nişanlıyım ve nişanlım 31 yaşında yaşını başını almış görmüş geçirmiş bi adam ve 1 gün bile şüphe etmedi memelerimin sahiliğinden :KK66:

Kizlar bende bu ayin sonunda meme büyütme ve karin germe olucam insallah.Benim doktorum allergan marka kullaniyormus,arastirdim iyi diye duydum.Sizlerin bu marka hakkinda bilgisi varmi?paylasirsaniz sevinirim

Benim ki de mentor..Araştırdığım kadarıyla dünyada en yaygın olan en iyi markalardan biri..Ameliyatımın 18. günü daha çok sertler fakat bunun protezden ziyade kişiden kişiye farklılık göstermesiyle alakalı olduğunu düşünüyorum.Ayrıca nagorun da çok iyi bir marka olduğunu duymuştum.
Mentorun sertliğini etrafındaki kılıfın daha kalın olduğuyla alakalı olduğunu okumuştum bu da protezin ömrünü ve dayanıklılığını arttıran bir durum olarak yazıyordu.

merhaba bayanlar,
bende 5 gundur aranıza katıldım.banada doc.mentor marka kullandı.tercıhım bu yondeydı.hıgh profıle cohasive gel l kullanıldı.merak ettıgım bu mentor cohasive gel lerde 1,,2,3 dıe serılerı var..bunlar nedır bana yazarmısınız..

Slm kızlar.16 temmuzda ameliyat oldum ve bana da natrelle marka damla silikon kullanıldı.Dr.umla silikonun yapısını incelerken farkettim ki,normalde göğsün parmak basıldığı an verdiği ani tepkinin aynısını veriyor.Zaten Barış Beyde aynı şeyi söyledi.Şaunlık hiçbir sorunum yok çok şükür:nazar:Allah utandırmasın derler ya,aynen öyle:)))

arkadaslar yuvarlak sılıkonlar top gıbı geldı goruntusu bana damla sılıkonlar goruntusu hos ama ust kısmı yeterınce dolgun durmuyor gogusun bıde kas alıtına yerlkelsınce bızle bırlıkte haraket ettıgıne daır yazılar okudumm bu dezavantajmıı dogal durması ıcın sılıkonun damla yuvarlak ne onenırrsınızzz

arkadaslar yuvarlak sılıkonlar top gıbı geldı goruntusu bana damla sılıkonlar goruntusu hos ama ust kısmı yeterınce dolgun durmuyor gogusun bıde kas alıtına yerlkelsınce bızle bırlıkte haraket ettıgıne daır yazılar okudumm bu dezavantajmıı dogal durması ıcın sılıkonun damla yuvarlak ne onenırrsınızzz

canım silikon şekilleri var bir sürü senin gögüsüne uyan ve nasıl istiyosan onu doktoruna anlattığında en uygun silikonu sana zaten söylüyor bunu doktorla konuşup karar vermen en doğrusu bence ..bide benimde kas altı kas üstü dual plan oldum senin dediğim gibi hareket felan etmiyor yapılan yönteme göre değişiyor olabilir ama ben öyle bir hisle karşılaşmadım hatta içinde bile hissetmiyorum dışardanda elleyincede hiç hissetmiyorum.tamamen kendi gögüsüm gibi oldu

Eger gögüs dokunuz hiç yoksa ve kas üstü ameliyat olursanızkii doktorlarımız böyle bir durumda bu teknigi kullanmıyor..top gibi bir görüntü oluşabilir.Yuvarlak protez kas altına uygulanırsa kas üstten onu ezecegi,baskı yapacagı için damla şeklini alacaktır.Dual planda uygulanırsa protezin üst kısmı yine kasın altına koyulacagı için damla görüntüsü alacaktır.Kas zarı altına koyulursa ve benim gibi daha öncesinden alt kısımda dokunuz varsa,meme dokusunun altına yuvarlak protez koyulursa damla görüntüsü verecektir.Sizin bahsettiginiz olay dedigim gibi meme dokusu hiç olmayan kişilerde kas üstü yada kas zarı altı ameliyatlarında böyle bir görüntünü oluşması muhtemeldir.Sizin vuct yapınıza,ölçülerinize ve olan meme dokunuza göre doktorunuz en uygun protezi ve cc yi kullanacaktır,içiniz rahat olsun..:KK34:

vallahi benim ameliyatımda mentor 300 cc dala protez kullanıldı cok doğal gorunuyor. ama henüz 7 gun oldu cok sertler acaba ne zaman yumusayacaklar merakla bekliyorum

kızlar bende bişe merak ediorum silikonda ultrasonla bakıldıında allah korusun kanserli hücreler falan görünmüyomuş dorumu

X