Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

[I[/I]

PIP yasaklandı sanırım

zaten küçük ve yumuşaktan sıkıldım bende. doktorum allergan dedi. ama katılık derecesini bilemiyorum

bu markayı çok duydum ancak benim doktorum allergan diyor. pürüzlü yüzey yuvarlak model. sen damlamı kullandın yuvarlakmı? kas altı mı kas üstümü operasyonun

benım yuvarlak mentor marka puruzlu hıgh profıl cohensıve jel olanından..
canım nasıl tıbbı mumessıllerın doktorlarla anlasması varsa bu fırmalarında doktorlarla anlasması var..
benım amelıyat oldugum cerrah 3 marka tercıh edıyo ve bende mentoru kullandı..her cerrahın secımı farklı..
ayrıca ben damlayı tercıh etmem ve doktorumda tercıh etmıyo..memesı olan bayanlarda yanı atıyorum b cup meme dokusu olan bı bayana damla yapıldıgında hos durabılır ve ornegınıde gordum ama hıc meme dokusu olmayan,ust kısımlarda dolgunluk ısteyenler ıcın yuvarlak daha avantajlı..tabı bu benım fıkrım..

tatlım benim de protezim allergan Natrelle ve kıvamı yumuşaklığı harika bir protez..doktorun da onu tavsiye etmiş sana zaten..ben de kesinlikle öneriyorum sana
zaten küçük ve yumuşaktan sıkıldım bende. doktorum allergan dedi. ama katılık derecesini bilemiyorum

merhaba güle güle kullanın..en çok merak ettiğim konu; gerçekten anlaşılmıyor mu bu harikaaaa demekki çok doğal sizinkiler, hangi yöntem uygulandı?

pürüzlü ve pürüzsüz protez olarak 2 tür olduğunu duydum, hangisi daha iyi bilgisi olan var mı?

bende yuvarlak istiyorum ama doğal görünür mü bilemiyorum..göğüslerim sürekli küçülüyor, nasıl seçim yapacağım bilemiyorum..sizin ölçünüz nasıldı?

bende yuvarlak istiyorum ama doğal görünür mü bilemiyorum..göğüslerim sürekli küçülüyor, nasıl seçim yapacağım bilemiyorum..sizin ölçünüz nasıldı?

benım meme dokum yoktu bıldıgın dumduzdu..375 cc yuvarlak hıgh profıl cohensıve jel mentor marka sılıkonla 85 c beden oldu..
yuvarlak gayet dogal duruyo canım..sen vucuduna alabılcegınden daha fazla buyuklukte bır protez koydururssan doğal bı gorunum olmaz..ıkı tane portakal gıbı bı gorunum olur..ve zaten forumu dıkkatlı bı sekılde okuduysan genelde bu amelıyatı olmus cogu arkadasta özellıkle sıfır meme dokusuna sahıp olanlarda doktorları yuvarlagı tercıh edıyo..
yapıylada alakalı eger senın meme dokun varsa (b cup gibi ) ve ustlerın bos degılse damlada guzel durabılır..

Son düzenleme:

airon mentor dan yumusaklık acısından mı ıyı? acaba yumusaklık vucudun sıkılıgına gore mı olmalı herkes ıcın sabıt mıdır?

galıba sıfır meme degılım, cok tesekkurle belırttıgınız ıcın, b cup ım...ustlerım bosaldı, kılo verdıkce ordan gıdıyor zaten. bu durumda yuvarlak mı ıyı olur?

benım olculerım; 75 meme altı, meme ustu 84..bu durumda d cup fazla olur, c ıstıyorum..ama dogal olmalı.

sızın doktorunuz kımdı?

Ben 1.5 ay once kas altı natrella 255 cc taktırdım meme dokum vardı şu an goruntumden menunum doktorum zamanla daha oturacak ve yumuşucak dedı kullananlar varsa yazarmı? bırde tek tek nasıl protezlerı kontrol ettınız yumuşaklıgını neye gore
anladınız ben kalıtelı olsun ıstedım cunkı duyumlarım benı ürkütüyor....bırde gıttıgınız doktor onemlı sanırım o ne kullanıyorsa onu taktırmak zorun da kalıyorsunuz?

canım bende de natrelle var ve çooook memnunum yumuşaklık falan harika

Canım hiçkimse bütün protezleri markalarına çeşitlerine göre kontrol edip karar vermediki.Seçtiginiz doktor size birkaç marka tavisiye ediyor yada ben bu marka protezi kullanıyorum,tercih ediyorum diyor.Sizde doktor tavsiye ediyorsa iyidir diyip kabul ediyorsunuz.Daha sonrada kimde hangi marka protez takılıysa kişi o protez markasını övüyor,iyi buluyor görüldügü üzere Anlaşılan hiçkimse kendi gögsüne takılan protez markasından mutsuz degil,herkes mutlu...Eeee daha ne olsun,önemli olanda bu degilmi zaten..

merhaba sibel. bence protezlere dokunarak istenen yumuşaklığı anlamak çok da kolay olmaz. kişinin deri esneklik derecesi, konulan protezin büyüklüğü bu durumu etkiler. natrelle iyi bir markaymış. sonuçtan da memnunmuşsun. gözün aydın ve geçmiş olsun.

İlk başlarda buyuk gelmıstı ama, şu an idael benım vucut yapıma en uygun olanı bu dıyorum.. Cok buyuk meme insanı iri ve kılolu gosterıyor dıye dusunuyorum boyunuz uygunsa problem yok... benım boyum 1.60 kılom 58 ve 255 cc kas altı kondu ve elbıselrımı
gıydıkce ya daha buyuk olsaydı dıyoırum abartılı olurdum..ama marka konusunda bılgım yoktu hangısı daha yumusak bılemedıgım ıcın merak edıyorum işte su an memelerım yumuşadı gayet ıyı bence dahada yumuşucakmıs...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…