Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

27 YAŞINDAYIM
9 AYLIK EVLıYıM
34 HAFTALIK HAMıLEYıM:1hug:
KIZIM ÇOK YAKINDA BıZıMLE OLACAK ıNŞALLAH

4 yıılık evliyim 4 haftalık hamileyim (ilk bebişim) 27 yaşındayım..kilom 61 çok dikkat etmem lazım..

3 yıllık evliyim
4 haftalık hamileyim
ilk bebişimiz
60 kiloyum
26 yaşındayım

slm hanımlar ben 31 yaşındayım 9 haftalık hamileyim,ilk bebişim ve 9 yıllık evliyim.kilommu?(( 70 kilo yum umarım çok almam

slm. ben 10 aylık evliyim. 24 yaşındayım ilk bebeğim ve 63 kiloyum.allah herkese sağlıklı ve hayırlı bebekler nasip eder.

Merhabalar şeker hamişler...bende 28 yaşında 7 yıllık evliyim.ilk bebeğim...ama kaç hafta olduğum konusunda kriz yaşıyorum..ilk kontrola gittiğimde 6 hafta 8 günlük dedi.15 sonra muayenem vardı 7 hafta 1 günlük dedi..Zaten 6 hafta 8 gün 7 hafta 1 gün olmuyormu off ((( Düşüncelerinizi Paylaşırsanız sevinirim..

canım 6 hafta 8 gün diye bişey olammaz kii onu hangi doktor söyledii bence sen dr değiş 1 haftanın 7 günden ibaret olduğunu ilk okul 1 de öğreniyoruz...bende 23 yaşında 3 yıllık evliyim ve ilk bebeğime 34+4 günlük hamileyim

ne güzel.. çoğunluk 26 yaşında.. bebek için ideal yaş sanırım :)) bende 1,5 yıllık evliyim.. 26 yaşındayım.. ilk bebeğimiz.. 55,5 da hamile kaldım ama kilo kaybım oldu ağır bulantı ve kusma dönemi geçirdim.. 52 ye düştüm.. şu an 26 haftalık hamileyim.. 3,5 kilo aldım ve yine 55,5 kg oldum :)

26 yasındayım 9 aylık evliyim 47 kiloyum 6+5 günlük hamileyim

1 ay sonra 26 yasında olacagım suan 25 yasındayım:)))
2yıl 10 aylık evliyimmm
ilk bebegım olacak kısmetse 5 haftalık hamişimmmmm
kılom 70 hayatımın en kılolu dönemınde hamile kaldımmm tek mutsuz oldugum nokta buuu.ama cok almam inş...

20 yaşındayım 14aylık evliyim ilk bebişim 36+3 günlük hamileyim 58 kiloyla kaldım şimdi 66 kilo oldumm

28 yaşındayım 7 yıllık evliyim. 2 düşüğüm var şimdi 3. bebeğime 13 haftalık hamileyim. 75 kiloyla hamile kaldım hala 75 kiloyum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…