Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

20 yasındayım 9 aylık evlıyım.. 21 haftalık hamıleyım bu ılk bebegım:) 54 kg ıle hamıle kaldım ve suan 57 kıloyum

25 mayısta tam 1 yıl olacak evleneli... 30 yaşındayım. ilk bebişim yolda çok az bir zaman kaldı kavuşmama ; 38+4 günlük hamileyim..

4 yıllık evliyim 24 yaşındayım...20 yaşımda ilk bebeğimi doğum yaptım ama bebeğimi kaybettim 23 yaşında 2.bebeğime doğum yaptım şimdilerde yaşına girecek...ve bende yeni öğrendim 3.hamileymişim....

CANIM 1 HFT.ZATEN 7 GÜNDÜR VE 8 GÜN OLMAZ 8 GÜNE ATARSADA 1 HFT.DAHA DOLMUŞ OLUR YANİ 6 HFT. 8 GÜN DEĞİLDE 7 HFT.1 GÜN OLUR.SANIIRIM DR.O SIRADA DALMIŞ.....:roflol:
Merhabalar şeker hamişler...bende 28 yaşında 7 yıllık evliyim.ilk bebeğim...ama kaç hafta olduğum konusunda kriz yaşıyorum..ilk kontrola gittiğimde 6 hafta 8 günlük dedi.15 sonra muayenem vardı 7 hafta 1 günlük dedi..Zaten 6 hafta 8 gün 7 hafta 1 gün olmuyormu off :KK43:((( Düşüncelerinizi Paylaşırsanız sevinirim..

26 yaşındayım tam bir yıllık evliyim ve 6 haftalık hamileyim:)) tabi 73 kiloyla hamiş kaldım:KK43:
ilk bebişim umarım saglıcakla kavuşuruz bebişimle:)))

Son düzenleyen: Moderatör:
25 yaşındayım aslında 26nın içindeyim ama biten yaş sölenir :)
9 aylık evliyim 1 düşüğüm var şuan 14+4 günlük hamileyim :nazar: ve bu bebişimi çok fazla istiyorum
52 kiloyla hamile kaldım 51 kiloyum şuan ( ilk üç ay hiç bişey yiyemedim )
Allah herkesin bebişini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin :Saruboceq:

2 senelik evliyim suan 6 aylık cok yaramaz bir bebişim var hamileliğimde 9 kilo aldım ben sizden biraz daha fazla tecrubeliyim allah saglıkla bebeişlerinize kucagınıza almayı nasip etsin dunyanın en guzel seyi bu

bende 26 yaşındayım.2,5 yıldır evliyim.ilk bebeğime hamileyim.15+5 haftadayım.ben een kilolu olduğum zaman hamile kaldım.hamile kaldığımdan beri 74 kiloyum henüz kilo almadım.Çok dikkat ediyorum.Umarım çok fazla şişmeden hem bebişimin hemde benim sağlığım etkilenmeden doğumumu yaparım.

3 Yillik evliyim
27 yasindayim
3,5 aylik hamileyim
73 kiloyum
Butun bayanlara sevgilerra.s.:1hug:

Merhaba,

35 yaşında, 6,5 yıllık evli ve 8 haftalık hamileyim. 53 kiloyum, 2 ay içinde yadece yarım kilo almışım. Umarım herşey yolunda gider.

Sevgiler

slm bende 26 yaşındayım haziran 16 sında 2 yıllık evli olacağım 44+3 günlük hamileyim cancanlarım

26 yasindayim 1,5 senelik evliyim 8,5 aylik bi kizim var ve 2,5 aylik hamileyim aman amaann :)

Selam kızlar,

4.5 yıllık evliyim, 28 yaşındayım, 12 + 5 haftalık hamileyim ve ilk bebişimiz olacak. Henüz kilo almadım! Ancak ileride bunun acısı çıkacak gibi bir his var içimde.. :KK43:

1.5 yıllık evliyim ilk bebeğim bir kızım var. (evlendiğim gün hamiş kaldım :KK70: )
1.75 boya 52 kiloydum 30 kilo aldım :KK43: şimdi +9 kaldı dilerim vercem :KK70:

X