Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
HAMİŞLER KAC YILLIK EVLİSİNİZ ...KAC YASINDASINIZ...KACINCI COCUGUNUZ...KAÇ KİLOYDUNUZ KAC KİLO OLDUNUZ..?

BEN 26 YAŞINDA 3,5 YILLIK EVLİYİM...İLK BEBEĞİM...6 HAFTALIK HAMİŞİMM 68 DİM HENÜZ KİLO ALMADIM

Son düzenleme:
canım bende 1.5 senelik evliyim,26yaşında ilk bebeğime 39+2 günlük hamileyim..

yani heran 1 erkek çocuk sahibi olabilirim..

Seninde Cok Az Kalmis...saglikla Kucaklarimiza Alalim Insallah

Ben 26 yaşında , 2 yıllık evli ve 26 hafta 2 günlük hamişim.. İlk bebeğim olacak cinsiyeti erkek ve 4 kilo aldım
a.s.

slm durucum bende 22 yaşındayım 9 aylık evliyim bir kızım olcak 52kg ile hamile kaldım 56yım:1rolleyes:

Son düzenleme:
ben 10 yıllık evliyim 35 yaşındayım 8 yaşında dünya tatlısı bir kızım var allah nasip ederse şimdi birde oğluşum olacak allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

ben 6 senelik evliyim
26 yaşındayım
ilk bebeğim olacak
15 haftalık hamişim
54 kiloyum belkide 55 olmuşumdur hehehehehe:)))

Son düzenleme:
21 yasindayim
1 temmuzda 4 senelik evli olcam insallah
bir oglum var 3 yasinda
simdi bi de kizim olcak rabbim nasip ederse 34+3 olduk

Son düzenleme:
bende haftaya 1 yıllık evli olacağım 24 yaşındayım 3 hafta sonra bir kız çocuğum olacak Allah nasip ederse....:1hug::1hug::1hug:

Ağustosta 4. yılımıza giricez, 29 yaşındayım ,ilk bebeğim 26 haftalık hamileyim Allah nasip ederse bir oğlumuz olucak inşallah.....

bir ay once 26 oldum, ucuncu ogluma 7 aylik hamileyim (bu gidisle kiz bulana dek devam..:)))) ve agustosun basinda 5 yil olucak evlenelisırnaşık şey

slm .........
bende 30 yaşındayım 7 yıllık evliyim......
1.aşılama ile hamile kaldım.....
24 haftalık ikiz oğluşlarıma hamileyim......
12 kilo aldım şimdiye kadar.................

HAMİŞLER KAC YILLIK EVLİSİNİZ ...KAC YASINDASINIZ...KACINCI COCUGUNUZ...KAÇ KİLOYDUNUZ KAC KİLO OLDUNUZ..?

ben 9 aylık evliyimŞeniz 21 yaşındayım ilk bebeğim 30 haftalık hamileyim bir kızım olacak hayırlısıyla 54 kilo ile hamile kaldım şimdi 65 kiloyum....:icecream:

23 yaşındayım ve dört yıllık evliyim..
3 yaşında bir kızım var
allah ım nasip ederse bir kızım daha olacak...
dört buçuk aylık hamileyim
bu ayıma kadar sadece bir kilo aldım...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…