Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

3,5 yillik evliyim
ilk hamileligim, 8 haftalik
23 yasindayim ,1.73 boyundayim 67 kiloyla hamile kaldim
daha kilo almadim ama kesin cok alirim cünkü bünyem kilo almaya cok müsait
allah nasip ederse kasimda kucagimiza alicaz yavrumuzu
hayatimizin en güzel günlerini yasiyoruz cok mutluyuz
isteyen herkese nasip olsun insallah

selamlar hamiş bayanlar...
bende 11 yıllık evliyim, 26 yaşındayım,8 haftalık hamişim, ikinci çocuğuma hamileyim,66 kiloyla hamile kaldım şimdi 67 kiloyum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerimkaydirigubbakcemile3öpüldünüzŞeniz

selam arkadaşlar ,
28 yaşındayım,1. hamileliğim,2 yıllık evliyim,44 kilo ile hamile kaldım şuan 5 aylık hamileyim ve 49 kiloyum....

ya nekadar erken evlenmişsiniz anne olmuşsunuz 25 yaşındayım hala bekarım :nazar:

ya nekadar erken evlenmişsiniz anne olmuşsunuz 25 yaşındayım hala bekarım :nazar:

hihoyyyt eger unv. okuduysan 22 yasindan once evlenmen mumkun deil sengözlerimebaksanab
bence en dogrusunu yapiosun. ben 25 yasinda evlendim cevremde erken oldugunu soyleyenler bile vardinaniknanik

ne demis atalarimiz erken kalkan yol alir erken evlenen döl alir:roflol:sırnaşık şey

bence 25 yasindayim hala bekarim diye hayiflanma baba evinde gecen günler cok güzel oluyo mümkün oldugunca tadini cikar

bende 3 yıllık evliyim,31 haftalık hamileyim 69 kiloyla hamile kalmıştım şimdi 76 kiloyum doğum yapana kadar ne kadar olurum allah bilir :CüvCüv:

Herkesin hamileliği bebekleri hayırlı olsun.Boncukcum inşallah sen de en kısa zamanda bu güzel duyguları tadarsın.
Ben de 2.5 yılı geçti evliliğim,26 yaşındayım.13 haftalık hamileyim:CüvCüv:.

bebişleriniz hayırlı olsun...

benim de evliliğim 3,5 yıl oldu 28 yaşındayım 11 hafta 3 günlük hamileim..

slm bayanlar ben aranıza yeni katıldım bende 2 yıllık evli ve 27 yaşındayım 8 haftalık hamileyim ve ilk gebeliğim yanlız evlenince memleket değişikliği ve krizden dolayı yaşadığım işsizlik sorunu yüzünden 15klo kadar almıştım 79 kilo ile hamile kaldım bu bakalım ne kadar kilo alacağım ama arkadaşlar hiç bulantım veya tinsinme sorunum yok buda kilo konusunda beni korkuuyor :KK70:

slm butun hamilelere bende 1yıl 8 aylık evlıyım 5aylık hamıleyım ılk hamılelıgım 21 yasındayım suan hamılelıgımden dolayı calısmıyorum hepımızın hayırlısıyla bebıslerımızı kucagımıza almamızı diliyorum

canım benimde mide bulantım tiksintim falan olmadı 31 haftalık gebeyim bu zamana kadar 7 kilo aldım gayet normal

27 yaŞındayım.5 yıllık evlıyım. 5 haftalık hamıleyım .bu ılk ÇocuĞum olacak. Şu an 51 kıloyum.

20 yaşındayım evliliğimizde iki sene bitti 21 +2 günlük hamileyim 50 ile hamile kaldım şu an 54 kiloyum ve bi kızım olucak :))

26 yaşındayım,9 aylık evliyim,ilk çocuk, şuan 48 kiloyum.bugün doktora gittim pek mümkün değil ama 6 haftalık olduğunu söyledi..:CüvCüv:

selamlar... 2 yıllık evliyim 21 yaşındayım 9 hafta 3 günlük hamileyim 53 kg dim 58 oldum çok aşeriyorum :)

X