Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

7 yıllık evliyim ikinci bebeğim ilki kız şimdiki erkek 23 haftalık hamişim

bende 25 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim ilk bebeğimiz olucak inşallah 2 alıkta hamileyim :) 55 kiloydum 1 kilo aldım şimdiden, umarım abartmam :))

bende 10 aylık evliyim. 23 yaşındayım ilk bebeğim ve 5 hafta 5 günlük hamileyim :)

33 yaşındayım,2,5 yıllık evliyim..ikinci bebeğimi beklıyorum..22 haftalık hamileyim...oğlum 1,5 yaşında.. saırım yine erkek annesi oluyorum..

10 aylık evliyim 15 haftalık hamileyim yani 3 buçuk aylık hamileyim....25 yaşındayım ve cuma günü bebegimin cinsiyetini ögrencem :)

25 yaşındayım 6 senelik evliyim 2. hamileliğim ama ilk bebeğim 8 aylık hamileyim.....

3 yıllık evliim 20 yaşındayım 2 yaşında oğlum var.. 45 kilo ile hamiş kalmıştım...58 kilo ile doğum yaptımm.. şimdi ise 64 kiloyum :KK43:(

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar güzel topig bu valla bende 3 yıllık evliyim 27 yaşındayım ilk bebeğimiz gözağrımız olacak inşallah 7+2 günlük gebeyim 72 kiloyla hamile kaldım ama hiçbirşey yiyemediğim için sanırım 2 kilo verdim 15 günde hepinize güzel hamilelikler geçirmenizi diliyorum bebişlere iyi bakın :):):):)):):)

8 yıldır evliyim,28 yaşındayım,ilk çocuğum 6 yaşında erkek,şimdi 8 haftalık hamişim,68'im şuan aynıyım..a.s

21 yaşındayım
9 aylık evliyim
20 haftalık hamileyim
bi kızım olacak inşallah

25 yaiındayım.9 aylık evliyim 9 haftalık hamileyim ve 57 kiloyum 2 kilo verdim

Selam arkadaşlar ben 10 yıllık evliyim 9 yaşında bir kızım var 32 haftalıkta hamileyim ikincide kız olacak ilkinde toplamda 14 kilo almıştım ozaman 21 yaşındaydım şimdi 31 yaşındayım 54 kiloyla başladım şimdi 70 kiloyum topaç gibi oldum valla dahada gidiyoz bakalım allah hayır etsin sonumu

slm kızlar 2,5 yıllık evliyim 10 haftalık hamileyim.ilk bebegimiz ve bende 56 kiloyum.allahım bebeklerimizi saglıkla kucagımıza almayıda nasip etsin...

selam arkadaşlar benb 6 senelik evliyim bir kızım var 5 yaşında şimdi 9+2 hamileyim kilo almadım henüz bakalım ne olacak kızımda davul olmuştum

selam kızlar bende 30 yaşındayım 3 yıllık evliyim 13+4 hamileyim ilk bebişim Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşallah 67 kiloyum şimdiye kadar 1 kilo aldım.

bende 2 senelik evliyim 35 haftalık hamileyim ilk bebişim erkek olucak inşallah bu arada 40 kilo ile hamile kaldım şimdi 57 kiloyum hedefim 60lada bitirmek yaşasın 1 ayım kaldı buarada 24 yaşındayım

Merhaba arakadaslar,
ben yeniyim, ayni dilde hamilelik deneyimleri paylasabilecek bi yer bulduguma cok seviniyorum.(belcikada yasiyorum)
Bende 28 yasindayim, 7 senelik evliyim, 3. bebisimin 12. haftasindayim
Muhabbetle

Merhaba arakadaslar,
ben yeniyim, ayni dilde hamilelik deneyimleri paylasabilecek bi yer bulduguma cok seviniyorum.(belcikada yasiyorum)
Bende 28 yasindayim, 7 senelik evliyim, 3. bebisimin 12. haftasindayim
Muhabbetle

canım tebrikler maşallah genç yaşında 3. bebeğin geliyomuş ne hoş bi duygudur değil mi kaydirigubbakcemile5 allah bağışlasın hepsini. a.s.

tüm anne ve anne adaylarına kucak dolusu merhaba..
evliliğimin 3.yılına girdim. 26 yaşındayım, ilk bebişim (8.haftamdayım) olacak Allah nasib ederse. 57yim bakalım kaç olurum.

X