Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

merhaba ben 23.5 yaşındayım.2.5yıllık evliyim ve 23 haftalık olduk oğluşumla.bu ilk bebişim.70 ile hamile kaldım şuan 66 kiloyum.

merhaba ben 23.5 yaşındayım.2.5yıllık evliyim ve 23 haftalık olduk oğluşumla.bu ilk bebişim.70 ile hamile kaldım şuan 66 kiloyum.

slm tkaplan 23 haftalık hamilesin ve kilo almamakla kalmadın 4 kilo mu verdinfisfisfis çok şaşırdım yaa ben 21+5 günlük hamileyim ve 8.5 kilo aldım... senin durumunda bebeğe zararlı değil mi canım yaa

ii rekor bende:)59 dum 72 oldum.24 yaşındaym 1.5 senelik evliyim.bebişim kız

Ben 20 haftalık evliyim ve 20 haftalık hamileyim :))) 32 yaşındayım.Bebişim erkek.Henüz 2 kilo aldım.

28yasındayım 6yıllık ewlıyız ıkıncı bebısımız gelıyor ınsallah 6haftalık kızımda 4,5yasında teyzeleriiiii

slm tkaplan 23 haftalık hamilesin ve kilo almamakla kalmadın 4 kilo mu verdinfisfisfis çok şaşırdım yaa ben 21+5 günlük hamileyim ve 8.5 kilo aldım... senin durumunda bebeğe zararlı değil mi canım yaa

ben 1 aydır yim canım.daha önceleri yediğim herşeyi çıkarıyordum.ama doktorum benim ve oğluşumun ii olduğcanımunu söylüyor.hatta çokta hareketli afacan oğlum.başlarda bende çok korkuyordum ama geçen gün 2 doğum yapan bi arkadaşımın söylediği beni daha da rahatlattı.65 kilo ile hamile kalmış ve 58 ile doğum yapmış 2 çocuğunuda ve ikiside 3.300 doğmuş.aslında önemli olan kilo almak değil meleklerin ii olması.ilgine teşekkürler

1 sene 2.5 aylık evliyim ve 2.5 aylıkda hamşim ilk bebeğimiz 50kg ile kaldım hamile şuan 53 kiloyum ve 22 yaşındayım

Son düzenleme:
25 yaşımdayım.18 aylık evlıyım..ilk gebelıgım ılk bebıgm..60 kg ıle hamıle kaldım suan 66 kıloyum...7. ayımdayım..

Selam güzel anne adayları...23 yaşımdayım....17 aylık evliyim ve 20+6 hamişimmİlk bebeğim ilk göz ağrım..31 ile hamile kaldım ve şuan 67 kiloyum bende kilo olayını abartanlardanım....

Selam güzel anne adayları...23 yaşımdayım....17 aylık evliyim ve 20+6 hamişimmİlk bebeğim ilk göz ağrım..31 ile hamile kaldım ve şuan 67 kiloyum bende kilo olayını abartanlardanım....

ben de 25 yaşındayım. :dance:16 aylık evliyim. hamileyim 9+2. evliliğimin 2. ve 8. aylarında 2 düşüğüm varyasakkelime. ben şişgo hamiş kalanlardanım ama bulantılar yüzünden alamıyorum:CüvCüv:. MTS ile yaklaşık 7 ay aynı evi paylaştık. bil bakalım ben kimim.. kaydirigubbakcemile3

hadi kızlar ne kadarlık evli olduğumuzu, kaç aylık hamile olduğumuzu, kaç kiloyla hamile kalıp şuan kaç kilo olduğumuzu kaçıncı bebeğimiz olduğunu paylaşalım.... hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiii güzel anne adayları hadiiiiiiiiii............
ben birbuçuk yıllık evliyim, 51 ile hamile kaldım şuan 60 kiloyum çok aşırı gidiyo kilom biliyorum ama önüne geçemiyorum bir türlü ve ilk hamileliğim... hadi sizlerde yazın....

slm kızlar...
ben 24 yaşında 3 aylık evli ve 2 aylık hamileyim.... daha çok yolun başındayım biliyorum.
kilo artışım değil kayıbım var ama çok kilo alıcam gibide içimde bir his var... :)

slm kızlar ben 22 yaşında 2 senelik evli ve 9 aylık hamileyim toplamda 11 kilo aldım ve doğurmama 8 gün var....:)

slm canım sen 31 kiloyla mı hamile kaldın yoksa ben mi öyle anladım:1shok: yani 31 kiloyla hamile kaldıysan ne kadar zayıfmışsın nasıl dayanıyodu vücudun? Allah sağsalim bebeğini kucağına almak nasip etsin

slm, ben 30 yaşındayım ve 11 yıllık evliyim :lepi:, ilk çocuğum 9 yaşında kız, şimdi 28 haftalık hamileyim ve bu da kız kaydirigubbakcemile2 bu hamileliğimde 9 kilo aldım kafamçokkarıştı

Merhaba canım ,
ben 29 yaşındayım 14 aylık evliyim ve 30 haftalık hamileyim.
10 kilo aldım.
Ocak ta doğum yapıcam yani 30 yaşında olucam.

selam kızlar...ben 24 yaşındayım 3.5 aylık evliyim 11 hafta 2 günlük hamileyim

18 yaşındayım,6aylık ewliyim,51 kiloyla hamile kaldım şuan 52 kiloyum we 10+6 haftalık bebişim war..

X