Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

HAMİŞLER KAC YILLIK EVLİSİNİZ ...KAC YASINDASINIZ...KACINCI COCUGUNUZ...KAÇ KİLOYDUNUZ KAC KİLO OLDUNUZ..?

:nazar:BEN 26 YAŞINDA 3,5 YILLIK EVLİYİM...İLK BEBEĞİM...6 HAFTALIK HAMİŞİMM 68 DİM HENÜZ KİLO ALMADIM :nazar:

temmuzun 27sinde 1 yıllık evli olacağız
ben 26 yaşındayım
ilk geceden hamile kaldıgım için daha 1 yıllık evli olmada 2 aylık bebeğimiz var
60 kiloyla hamile kaldım 82 ile doguma girdim
suan 70 kiloyum malesef

3 yıllık evliyim ilk bebegim ve kısmetse hafta kavuşucam şuan 37+2

12 Yillik Evliyim..
32 Yaşindayim...
7 Yaşinda Bir Oğlum Var
Henüz 4 Haftalik Hamileyim ..
DAHA Kilo Almadim:)))
Rabbim Herkese Nasip Etsin Böyle Güzel Bir Duyguyu...:nazar: :nazar:

28 yaşındayım 2 yıllık evliyim 62 kilo ile hamile kaldım şu an 70 kiloyum.oğluşum 28 hafta 4 günlük

ben 27 yaşındayım 8 yıllık evliyim 5 yaşında bir kızım var şimdi 12 haftalık hamileyim cinsiyeti belli değil henüz hepimizi allah kurtarsın

26 yasindayim
4 yillik evliyim
52 ile hamile kaldim
suan 59`um
5 aylik hamisim oglusuma:)
ve ilk bebegim

23 yaşındayımm,2,5 yıllık hamileyim,malesef hamile kaldıımda 70 kilo idim ama kilo aldımmi bilmiyorum? 9 haftalık hamileyim ve ilk bebişim

Kizlar Ne Bakiyorumda Hep Erken Yasta Anne Olmussunuz....ne Güzel Arkadas Gibi Ama...

benim de 24 haziranda 1 sene oluo evliliim.25 yaşndaym bebişimiz de tam istediimiz zaman gelio

Kizlar Ne Bakiyorumda Hep Erken Yasta Anne Olmussunuz....ne Güzel Arkadas Gibi Ama...

durucugum sen onlara erken dersen bana ne dersin bilmiyorum ben simdi 26 yasindayim ilk kizimi 18 yasinda ikinciyi21 yasinda ve bunuda 26 yasinda dogracam 16 haftaya girdik simdi:1rolleyes:

Elif Sevde Maşallah Canim Ya...cok Hizlimisin Sende...gerçi Ne Güzel Hepsi Birarada Büyür...sende Rahat Edersin Gen Yasta...

canım ben 5 yıllık evliiym... 3 yaşinda bir oglum var ve hamileyim ikiz bebeklere onlarda erkek:)) 54 ile hamiş kaldım şuan 61 im.. 29+5 günlük hamişim yanii 30 hafta diyelim :)) çok şükür:))

:nazar:bende bir yıllık evliyim.23 yaşındayım ve 6 haftalık hamileyim.ilk bebişimiz olucak:nazar::emir_bebek:

ben 1,5 yıllık evliyim 25 yaşındayım bebişim doğdu iki aylık oldu 65 ile hamile kaldım 85 le doğdu şuan 70 kiloyum dahada gider inşallah hepinize hayırlı doğumlar sevgiler,,,,

25 yaşındayım
10 aylık evliyim
ilk bebeğimiz
6 hafta 6 günlük hamileyim
malesef 62 kiloda hamile kaldım şuan hala aynıyım

slm kızlar ben 32 yaşındayım, 6 yıllık evliyim, 5 yaşında oğlum var ve şu anda 12 haftalık hamileyim

X