Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Bu arada bana folidoce folik asiti önermişti eczacı.İçinde folik asite ilave B12 vitamini olduğu için.1 buçuk kutu içmiştim.Bebiş olmuyo zaten diye sinirimden bırakmıştım.Bugün tekrar aldım, başlıcam.O bebiş buraya gelecekkk :KK70:

Kızlar pko alltan muayene ile gorülebilir mi ben hasta olmadım ya aceba bende pko mu var 2 ay once muayene oldum ayrıca test yaptım karbeyaz

Mınesu, Şeyda yapın kızlar. Öyle bıseyi yok. Vücudu rahatlatma olarak düşünün. Zaten 20dk dursanız yeter. Adet bıtımının haftası. Yumurtlamaya yakın günlere denk geliyor hem

Mınesu, Şeyda yapın kızlar. Öyle bıseyi yok. Vücudu rahatlatma olarak düşünün. Zaten 20dk dursanız yeter. Adet bıtımının haftası. Yumurtlamaya yakın günlere denk geliyor hem
Nasıl yapılıo canım bı anlatsan ne zaman ve kac kere yapılacak

Bacilar tobe tobe ben yapmistim boyle bisey Allahim gunah yazma diye diye..1 kilo sute 1 demet maydonozu isinmaya yakin dogruyosunuz.kaynamaya basladiginda dikkatli bisekilde uzerine cokup carsaf sariyorsunuz.zaten bi sicaklik oluyo buhariyla tuplerin tikaliysa aciliyo demislerdi.bende hsg cektirmeye korktugum icin denemistim.ama tarifi degisik degisik

Nasıl yapılıo canım bı anlatsan ne zaman ve kac kere yapılacak
Ben adetım bitti 2gun sonra yaptım,3gun boyunca.Adet döngüsü 7.günü başladım yani. Süt kaynatıyosun 1lt, maydanoz 1demet elinle parçala içine at sütun. Biraz özleşince plastik kovaya döktüm.. Üzerine oturdum belimden itibaren peluş battaniyeyle sardım hava çıkmasın dışarı diye. Zaten çok fazla terletıyo. Bı 20dk yeter. Sonrada çok üşütmemeye çalıştım hemen kalın kalın giyindim heryer gevsedıgı için. Dıkkat etmek laIm ama uzerıne otururlen yanmayasınız kızçelerrrr

Ben adetım bitti 2gun sonra yaptım,3gun boyunca.Adet döngüsü 7.günü başladım yani. Süt kaynatıyosun 1lt, maydanoz 1demet elinle parçala içine at sütun. Biraz özleşince plastik kovaya döktüm.. Üzerine oturdum belimden itibaren peluş battaniyeyle sardım hava çıkmasın dışarı diye. Zaten çok fazla terletıyo. Bı 20dk yeter. Sonrada çok üşütmemeye çalıştım hemen kalın kalın giyindim heryer gevsedıgı için. Dıkkat etmek laIm ama uzerıne otururlen yanmayasınız kızçelerrrr
Tmm canım bide ben denıyım hasta olabilirsem eger :)

Bacilar tobe tobe ben yapmistim boyle bisey Allahim gunah yazma diye diye..1 kilo sute 1 demet maydonozu isinmaya yakin dogruyosunuz.kaynamaya basladiginda dikkatli bisekilde uzerine cokup carsaf sariyorsunuz.zaten bi sicaklik oluyo buhariyla tuplerin tikaliysa aciliyo demislerdi.bende hsg cektirmeye korktugum icin denemistim.ama tarifi degisik degisik
Aynen canım ama niyet önemli yaa Rabbimiz biliyor ne niyetle yaptık. Şifa olsun Bi yerden bişey nasıp olsun tutsun inşallah herkesin.nerdeyse şifamız zamanımız bi'şey sebep olsun

Ya bide mesela ilşkiden sonra tuvalete gitmemek lazımmıl.aşılama olan arkadaşlarıma doktor demiş.kesinlikle idrar yapılmamalı tutulabildiği kadar tutun aşılama bıle olsa yasaklamış wc ye gıtmeyı. Ve mesela yıkamayın demiş. Çok hafıf su tutun yeterlı demış. Duşu 3saat sonra yada sabah alınması lazım hemen duş yapmamak gerekıyormus

kiz ben korkarim seyim yanarsa naparim bana cok.lazim o :KK70: dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalim sonra :KK70:

X