Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Bayanlar bu ay herkes kendisine rahatlamanin, kafasini bosaltmanin bir yolunu bulsun ve bir adet dongusu suresinde buradaki herkesten guzel haber alalim hep birlikte. Birbirimize dua edelim ve birer mesguliyet bulalim kendimize.

Aynen canım ama niyet önemli yaa Rabbimiz biliyor ne niyetle yaptık. Şifa olsun Bi yerden bişey nasıp olsun tutsun inşallah herkesin.nerdeyse şifamız zamanımız bi'şey sebep olsun
Tabikide canim Allah bir vesile kilar olur sonucta eskiden hsg mi vardi hepsi bebişler için :KK66:

canım çok artmış ya ikiz olduğunda da genellikle iki bebek olduğundan daha fazla katlanıyor.ben de olmştu. olabilir olmayada bilir.seni ümitlendirmiş olmayım ben.öyle hissettim :KK49:
Hımm anladım canım..daha çok küçük olduğu için ultrasonda keseyi bile göremedi doktor.ayrıca lekelenmem olduğu için biraz endişelenmiştim ama yerleşme kanaması olabilir yada düşük de olabilir kanaman artarsa gel dedi..şükür ki lekelenmem geçti dün akşam iki üç damla leke gelmiş..İnşAllah bi sorun olmaz..D vitaminim düşük çıktı devit-3 verdi.folbiol folik asit verdi.maltofer verdi demir ilacıymış..bi de jodid diye bi ilaç verdi.tsh değerlerim sınırdaymış(gebelikte düşermiş) hem onun için hem de bebeğin beyin gelişimi için..ayrıca ben tıp-1 diyabetliyim..diyabetle ilgili değerlerim de çok güzel çıktı maşallah..kalp grafiğim iyi çıktı..tiroidle ilgili ultrason çekildi o da güzel çıktı çok şükür..bakalım Rabbim hayırlısını nasip etsin.Rabbim yavrularımızı hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin,bebiş sahibi olmak isteyenlere hayırlısıyla tez zamanda emanetini göndersin bütün bacılar mutlu olsun Allah'ım..çokk aminn... :KK36::KK36:

Ya bide mesela ilşkiden sonra tuvalete gitmemek lazımmıl.aşılama olan arkadaşlarıma doktor demiş.kesinlikle idrar yapılmamalı tutulabildiği kadar tutun aşılama bıle olsa yasaklamış wc ye gıtmeyı. Ve mesela yıkamayın demiş. Çok hafıf su tutun yeterlı demış. Duşu 3saat sonra yada sabah alınması lazım hemen duş yapmamak gerekıyormus
Haklısın canım bunu ben de duydum ve uyguladım..İlişkiden sonra ayaklarımı bi 5-10 dk.havaya kaldırdım.sonra yarım saat kalçamı sıkarak sırtüstü bacaklarımı kalçama yaklaştırıp yattım.sonra cenin şeklinde yan tarafa yattım ve sabah abdest aldım tuvalete bile gitmedim..sabah imsak kesilince kalkıp abdest aldım namazımı kıldım bol bol dua ettim.Kızlar Rabbimize en yakın olduğumuz yer secde..secdedeyken kalben hissederek çok dua edin..bizim yaptığımız şeyler kürler birer vesile..faydası oldumu olmadı mı bilemeyiz..tedbir bizden takdir Allah'tan..o yüzden biz elimizden geleni yapalım takdiri Rabbimize bırakalım..sonunda da İnşAllah emanetimize kavulaşım hayırlısıyla:KK68::KK68:

Günaydın kızlar bugün adetim gecikeli 8 gün oldu 2 gün geciktiren sonra bende kahverengi ve hatta ara ara kırmızı lekelenmeler oldu şimdi test yaptım silik çizgi çıktı ara ara hafif adet sancısı gibi Ağrılarda oluyor daha geçen ay da ilk defa 10 gün gecikmişti adetim kafam çok karışık resimde yükleyemedim hamilemiyim sizce hamileysem bu lekeler neden :110:

canım çok artmış ya ikiz olduğunda da genellikle iki bebek olduğundan daha fazla katlanıyor.ben de olmştu. olabilir olmayada bilir.seni ümitlendirmiş olmayım ben.öyle hissettim :KK49:
aaa canım olabılır mı benımde 159 dan 2 gü nsonra 536 ya çıktı. ikiz olabilir mi? yarın kese için gidicem doktora görebilir mi varsa 2 tane şimdiden ?

Günaydın kızlar bugün adetim gecikeli 8 gün oldu 2 gün geciktiren sonra bende kahverengi ve hatta ara ara kırmızı lekelenmeler oldu şimdi test yaptım silik çizgi çıktı ara ara hafif adet sancısı gibi Ağrılarda oluyor daha geçen ay da ilk defa 10 gün gecikmişti adetim kafam çok karışık resimde yükleyemedim hamilemiyim sizce hamileysem bu lekeler neden :110:
Canim silik cizgi diyosun ee gebesin ozaman vakit gecirmeden bir kan testi yaptir..cizgin olmasa stress dicem ama cizgi gebelikkkk buu :)

Canım benimde adet günümde lekelenme oldu ve adetim gelmedi..test yaptım silik çıktı ve burdaki arkadaşlar hamilesin dediler hemen sağlık ocağına koştum kan verdim ve hamile olduğumu öğrendim bir hafta geçmesine rağmen bir iki damla lekelenmem devam ediyor.doktor yerleşme kanaması olabilir dedi.çok kanaman olursa gel dedi.leke azaldı haftaya kontrole gideceğim.testte silik çıktıysa kan testi yaptır bence..

hemen kan testı yaptır tatlım, gebelik varsa onun lekelenmeside olabilir.yani yerleşme kanaması degılde dırek gebelikle ılgılı. bence hemen bı doktora muayeneye ve kan vermeye gitmelisin canım

Canım benimde adet günümde lekelenme oldu ve adetim gelmedi..test yaptım silik çıktı ve burdaki arkadaşlar hamilesin dediler hemen sağlık ocağına koştum kan verdim ve hamile olduğumu öğrendim bir hafta geçmesine rağmen bir iki damla lekelenmem devam ediyor.doktor yerleşme kanaması olabilir dedi.çok kanaman olursa gel dedi.leke azaldı haftaya kontrole gideceğim.testte silik çıktıysa kan testi yaptır bence..

aaa canım olabılır mı benımde 159 dan 2 gü nsonra 536 ya çıktı. ikiz olabilir mi? yarın kese için gidicem doktora görebilir mi varsa 2 tane şimdiden ?
Canım senin iki günde baya yükselmiş..benim ilki 58 di..iki gün sonra 217 çıktı.haftaya kaç çıkacak bakalım o_O

canlarım bugun beklenen adet günüm şu an için gelen giden yok şükür :)
sabah kahvaltımı hazırladım müge anlı eşliğinde yiyordum ki :) midem bulandı ve ağzımdaki lokmayı yutamadım zor çıkardım çok az kustum. tabi gözlerim fal taşı gibi açıldı "acaba mı?" diye:KK45:
çıkıp yine test alsam mı acaba? yoksa yapmak için bir iki gün beklesem mi? o tek çizgi ile karşılaşıp durmak fena halde canımı sıkıyor çünkü.:cry:

X