Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Kızlar geçen aylarda ovulasyon testinde pozitifi görmüştüm bu ay hiç koyulasmadi galiba yumurtam yok arada olması normal mi :KK51::KK17::KK17:

Kızlar tünaydın hepinize :KK15: Yarım saat önce afedersiniz peçeteyle temizlenirken bi iki damla açık pembe kan geldi.Hemen ped koydum, şimdilik ona da bi kaç damla gelmiş.Bat 4 şubat ama adete benzemiyor pek.Adet ağrım hiç yok.Benim adet başlarken koyu kahve ve yoğun kıvamlı olur böyle akmaz bi gün sonra anca söker çünkü.Bu ay hep karnımda bıçak saplanır gibi batma, ağrı hissetmiştim.Bu ne ki şimdi :KK61:
cnm bi test yapsana sen. yerlesme kanamasi olabilir senin durumun hadi insallahh bebis geliyordur:KK22:

Kızlar bişey sormak istiyorum.yogun akjntinin olduğu gün mu yumurtluyordum yoksa ondan sonraki gün mü? Bilen varmi?bugün yumurta akı gibi akıntım var.
yunurta aki yabi servikal mukus denio o akintiya. o akintisan 1 2 gun sonra yumurtlaniyor cnm. agrilarini kontrol et. agrin gectigi an yumurtan catlamis oluyor kolay gelsin:KK75:

kuzumm ben bunu duydum ama ne bilim cesaret edemedm :KK43:
kuzum bende kızdım anneme ya uf saçmalama yabsey olursa dıye,çok ısrar etti yaptım .baktım zor bıseyde değil devam ettim. hıcbısey olmaz kuzum yap bence, mıllet kaplıcalara falan gıdıyo hem sıcak su buhar için . o nıeyetle dene bence

Kızlar günaydın ben daha adet olmadım cok akıntım var sürekli ıslagım olucam sanırım ama ağrım sızım hıc yok bide ilişki esnasında ıslanınca kaygan olurdum bu ay su gibi oluo ya hırt hırt :))) sınır oldum bileniniz varmı :)
hirt hirtt ay hic gulecegim yoktu :KK70: cnm adete yakin boyle olurmuydu. normalde adete yakinda boyle su gibi oluyo. akintiya takilmayin. okadar hamis olan var hic duydunuzmu akintiyla ilgili konusan :))) hic kimsenin belirtisi olmadi. :) sabir eccik daha get test yap hirt hirtciii seni :KK70:

evet cnmm ne varsa eskerde var zaten. cok faydali eskiden bu yontemleri yaparlarmis. hamile kalmanda buyuk etken olmustur cnm benim masallah :KK66:

aynen canım etkisi olmustur heralde buyuk ıhtımalle. yoksa her ay yaptıgımızdan farklı bısey yapmadık

Kızlar geçen aylarda ovulasyon testinde pozitifi görmüştüm bu ay hiç koyulasmadi galiba yumurtam yok arada olması normal mi :KK51::KK17::KK17:
cnm her kadin her ay yumurtlamazmis. arada yumurtlamadigi zamanlar olurmus belki o aya denk geldin yada yam koyuladmadi diye yumjrtlamadin diye bisiy yok. kasik agrin varsa bilki yumurtluosun kendini kontrol et :KK66:

Kızlar tünaydın hepinize :KK15: Yarım saat önce afedersiniz peçeteyle temizlenirken bi iki damla açık pembe kan geldi.Hemen ped koydum, şimdilik ona da bi kaç damla gelmiş.Bat 4 şubat ama adete benzemiyor pek.Adet ağrım hiç yok.Benim adet başlarken koyu kahve ve yoğun kıvamlı olur böyle akmaz bi gün sonra anca söker çünkü.Bu ay hep karnımda bıçak saplanır gibi batma, ağrı hissetmiştim.Bu ne ki şimdi :KK61:
Can'ım herkeste yerleşme kanaması olmaz ben iki gebelik geçirdim hiç öyle birşey olmadı.belki sende olmuştur bilemem ama adet olabilir de.
Eğer yerleşme kanaması ise daha idrara geçmemiştir kanda çıkar sadece

cnm her kadin her ay yumurtlamazmis. arada yumurtlamadigi zamanlar olurmus belki o aya denk geldin yada yam koyuladmadi diye yumjrtlamadin diye bisiy yok. kasik agrin varsa bilki yumurtluosun kendini kontrol et :KK66:
Canım iyiki acmissin bu topigi sana ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum :KK52:

İnşallah tatlım ama 2 gün önce kanda baktırdım 1.20 negatifti.Şimdi tekrar yaptırmaya korkuyorum.İdrar testinde çıkar mı acaba?
cnm cikabilirde bilmiorm ki bi yap istersen. ayrica 1.20 cikmis normalde 0 falan cikio yasa 0.01 falan oluyo 1.20 cikmis enteresan yada kann ver benceee yukselmistir belki idrarda cikmaz belki

Can'ım herkeste yerleşme kanaması olmaz ben iki gebelik geçirdim hiç öyle birşey olmadı.belki sende olmuştur bilemem ama adet olabilir de.
Eğer yerleşme kanaması ise daha idrara geçmemiştir kanda çıkar sadece
Erken idrar testlerinden mi alsam acaba onda çıkar mı ki? Adete benzemiyor çok açık pembe bi kaç damla geldi, ağrım da yok. Kanamanın seyrine göre bi iki gün sonra kan testi yaptırmayı düşünüyorum. 2 gün önce 1.20 negatifti kanda.

İnşallah tatlım ama 2 gün önce kanda baktırdım 1.20 negatifti.Şimdi tekrar yaptırmaya korkuyorum.İdrar testinde çıkar mı acaba?
Canım önce kanda yükselir yerleşir yerleşmez yükselmeye başlar.
İdrara geçmesi için bi kaç gün beklemen lazım.eğer yerleşme kanaması ise zaten iki gün önce yerleşmemiş demektir ve kanda negatif çıkar.bebek Rahime yerleştiği an beta Hcg kanda yükselmeye başlar

cnm cikabilirde bilmiorm ki bi yap istersen. ayrica 1.20 cikmis normalde 0 falan cikio yasa 0.01 falan oluyo 1.20 cikmis enteresan yada kann ver benceee yukselmistir belki idrarda cikmaz belki
Ben bi kaç ay önce de 1.20 negatifi görmüştüm.O yüzden pek umutlanmadım canım.Erken ve normal idrar testi ile denerim önce.Sonucu paylaşırım mutlaka.İnşallah hepimizin bebişi en kısa zamanda gelir :KK36:

X