Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Canım önce kanda yükselir yerleşir yerleşmez yükselmeye başlar.
İdrara geçmesi için bi kaç gün beklemen lazım.eğer yerleşme kanaması ise zaten iki gün önce yerleşmemiş demektir ve kanda negatif çıkar.bebek Rahime yerleştiği an beta Hcg kanda yükselmeye başlar
Canım ben bi topikte okumuştum yerleşme kanamasından 5-6 gün sonra pozitifi görmüş biri.O yüzden beklesem daha doğru sanırım :KK64:Kist falansa diye çok korkuyorum ben

hirt hirtt ay hic gulecegim yoktu :KK70: cnm adete yakin boyle olurmuydu. normalde adete yakinda boyle su gibi oluyo. akintiya takilmayin. okadar hamis olan var hic duydunuzmu akintiyla ilgili konusan :))) hic kimsenin belirtisi olmadi. :) sabir eccik daha get test yap hirt hirtciii seni :KK70:
:KK71: yarın yapcam bebegim kız kan testi yaptırdığım yeri arattım bı arkadaşa adet gununde kan testi saglıklı sonuc verir mı dıe oda sn az 2 gun gecmeli normali 4 gun demis net sonuc ıcın bı heveslendim mı ne yıne totomun ustune oturcam :)))

Canım ben bi topikte okumuştum yerleşme kanamasından 5-6 gün sonra pozitifi görmüş biri.O yüzden beklesem daha doğru sanırım :KK64:Kist falansa diye çok korkuyorum ben
Canım korkma neden kist olsun ki ayrıca hcg kanda bi miktar vardır zaten gebe olmasak bile.
Gebelik oluşsa o birden hızla yükselmeye başlıyor öyle minik rakamlar olmuyor.yarına kadar bekle bence eğer adet olmazsan gidip kanda baktır.erken gebelik testleri doğru çıkmayabiliyor onlar yanıltabiliyor sonra hayal kırıklığı yaşayacağına bekle daha iyi bence

:KK71: yarın yapcam bebegim kız kan testi yaptırdığım yeri arattım bı arkadaşa adet gununde kan testi saglıklı sonuc verir mı dıe oda sn az 2 gun gecmeli normali 4 gun demis net sonuc ıcın bı heveslendim mı ne yıne totomun ustune oturcam :)))

Ay duymadıklarımı duydum burda Allah ım sana geliyorum:KK19: bu kadar vücudumu dinlediğim bi An'ım hiç olmadı benim:KK30::KK30::KK30::KK70:

Canım korkma neden kist olsun ki ayrıca hcg kanda bi miktar vardır zaten gebe olmasak bile.
Gebelik oluşsa o birden hızla yükselmeye başlıyor öyle minik rakamlar olmuyor.yarına kadar bekle bence eğer adet olmazsan gidip kanda baktır.erken gebelik testleri doğru çıkmayabiliyor onlar yanıltabiliyor sonra hayal kırıklığı yaşayacağına bekle daha iyi bence
Canım kanama birazcık arttı.Adetim erken mi geldi düşüncesine kapılcam nerdeyse :KK42:Haklısın beklemek en doğrusu.Hakkımızda herşeyin hayırlısı

Kızlar tünaydın hepinize :KK15: Yarım saat önce afedersiniz peçeteyle temizlenirken bi iki damla açık pembe kan geldi.Hemen ped koydum, şimdilik ona da bi kaç damla gelmiş.Bat 4 şubat ama adete benzemiyor pek.Adet ağrım hiç yok.Benim adet başlarken koyu kahve ve yoğun kıvamlı olur böyle akmaz bi gün sonra anca söker çünkü.Bu ay hep karnımda bıçak saplanır gibi batma, ağrı hissetmiştim.Bu ne ki şimdi :KK61:

cnm bence yerleşmedir o :) dikkat et kendine

benim 2 aydir aklimda cnm ha corek otu kurunu uygulayimda ondan sonra ha presedide kullanayimda ondan sonra diyendyee erteledim bu ay olmassa denicm cnm uygulayalim ne kaybederiz hersey koca kari seylernde :KK70:

bende yapcam onu hangi gün yapılıo

X