Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
canlarım bugun beklenen adet günüm şu an için gelen giden yok şükür :)
sabah kahvaltımı hazırladım müge anlı eşliğinde yiyordum ki :) midem bulandı ve ağzımdaki lokmayı yutamadım zor çıkardım çok az kustum. tabi gözlerim fal taşı gibi açıldı "acaba mı?" diye:KK45:
çıkıp yine test alsam mı acaba? yoksa yapmak için bir iki gün beklesem mi? o tek çizgi ile karşılaşıp durmak fena halde canımı sıkıyor çünkü.:cry:
Hadi hayırlısı canım inşAllah mide bulantın hamişliğinin habercisidir.adetin düzenlimidir..düzenliyse bugün bekle yarın a gelmezse test yap bence.hayırlı haberlerini bekliyoruz silik te olsa çizgi görürsün hamilesindir İnşALLAH canımm :KK36::KK60:

canlarım bugun beklenen adet günüm şu an için gelen giden yok şükür :)
sabah kahvaltımı hazırladım müge anlı eşliğinde yiyordum ki :) midem bulandı ve ağzımdaki lokmayı yutamadım zor çıkardım çok az kustum. tabi gözlerim fal taşı gibi açıldı "acaba mı?" diye:KK45:
çıkıp yine test alsam mı acaba? yoksa yapmak için bir iki gün beklesem mi? o tek çizgi ile karşılaşıp durmak fena halde canımı sıkıyor çünkü.:cry:
Canım bence kesin olsun yarın yap:KK39:

Hadi hayırlısı canım inşAllah mide bulantın hamişliğinin habercisidir.adetin düzenlimidir..düzenliyse bugün bekle yarın a gelmezse test yap bence.hayırlı haberlerini bekliyoruz silik te olsa çizgi görürsün hamilesindir İnşALLAH canımm :KK36::KK60:
Canım bence kesin olsun yarın yap:KK39:
tamam kızlar o zaman yarın haberdar edeceğimmm :) Amin inşallah ya.. tüm anne adaylarının dilekleri gerçek olsun hepimiz ponçik bebeklerimize kavuşalımm amiiinnn!..

Canım benimde adet günümde lekelenme oldu ve adetim gelmedi..test yaptım silik çıktı ve burdaki arkadaşlar hamilesin dediler hemen sağlık ocağına koştum kan verdim ve hamile olduğumu öğrendim bir hafta geçmesine rağmen bir iki damla lekelenmem devam ediyor.doktor yerleşme kanaması olabilir dedi.çok kanaman olursa gel dedi.leke azaldı haftaya kontrole gideceğim.testte silik çıktıysa kan testi yaptır bence..
Tamam Canım tşk ettim hayırlısı inşaallah

günü geçtikten sonra çizgi gören var mı kızlar bnm negatf çkt bugün olmm lazmd olmadm :KK43: adetm düzenlidir aslında bozdm galiba çörek otuyla

günü geçtikten sonra çizgi gören var mı kızlar bnm negatf çkt bugün olmm lazmd olmadm :KK43: adetm düzenlidir aslında bozdm galiba çörek otuyla
Canım ben adetten bir gün sonra silik çizgiyle öğrendim.kan verdim.ertesi gün tekrar test yaptım bu sefer çizgi koyulaştı.ama bu yumurtlama ve döllenme zamanına göre farklılık gösterebiliyor.istersen yarın tekrar bi dene..hayırlı haberlerini alırız inşAllah canım :KK60:

Canım ben adet günümde silik çizgiyle öğrendim.ama bu yumurtlama ve döllenme zamanına göre farklılık gösterebiliyor.istersen yarın tekrar bi dene..hayırlı haberlerini alırız inşAllah canım :KK60:
Merhaba sizin bebiş 2 gün büyük benimkinden :) ben doktora gittim 4+3 dedi 6 mm kesesi siz gittiniz mi?

Merhaba sizin bebiş 2 gün büyük benimkinden :) ben doktora gittim 4+3 dedi 6 mm kesesi siz gittiniz mi?
Geçen hafta pazartesi adet günümdü salı öğrendim hamile olduğumu perşembe günü de doktora gittim.daha çok erken olduğu için keseyi bile göremedi doktor.haftaya salı kontrolüm var İnşAllah herşey yolundadır:KK68: hayırlı olsun bebişin tatlım sağsalim kucağımıza alırız İnşAllah bebişlerimizi:KK200::anneadayı:

Kızlar bişey sorucam vajinal ultrason sakıncalı mi ???
Canim merhaba. Endiseni anliyorum ilk bende cok kotkmustum sakincalidir diye ama bir sakincasi yok. Olsa zaten doktorlar o yontemle bakmaz. Bende 12. Haftama kadar hep vajinal ultrason ile bakildi bebislerime. Hic bir sikinti olmadi. Cunku hersey daha net gozukuyor o sekilde

Canım umudunu kaybetme bak 4 gun oldu ben halen hastalanamadım kan testi negatif cıktı mutlaka olmam gerekliydi negatif gorunce hemen hasta olurum cunku bilıyorum kendimi sabah peçetemde pembeli beyler gordum olcam sandım tık yok bekle ve cok dua et gec dollenme olayını araştırdım o kadar cok kadında olmus kı neden bizde de olmasın karamsar dusunme Insallah bizimde saglıklı bebislerımız olucak hepimizin Insallah :))

Canım umudunu kaybetme bak 4 gun oldu ben halen hastalanamadım kan testi negatif cıktı mutlaka olmam gerekliydi negatif gorunce hemen hasta olurum cunku bilıyorum kendimi sabah peçetemde pembeli beyler gordum olcam sandım tık yok bekle ve cok dua et gec dollenme olayını araştırdım o kadar cok kadında olmus kı neden bizde de olmasın karamsar dusunme Insallah bizimde saglıklı bebislerımız olucak hepimizin Insallah :))

inş cnm valla ben bide öyle ümitlenip hüsrana uğramak istemiyorum

inş cnm valla ben bide öyle ümitlenip hüsrana uğramak istemiyorum
Umutlanmayalım canım ama aklımızın bı kosesındede bulunsun yıpratmıyalım kendimizi takmsak belki hemen hamıs kalıcaz ama ıste elde degil boşver Allahım zaten bize evlat nasip edecekse her sekılde edecektir er yada gec tabı temennim Rabbım evlat aratmasın hıc kimseye

Umutlanmayalım canım ama aklımızın bı kosesındede bulunsun yıpratmıyalım kendimizi takmsak belki hemen hamıs kalıcaz ama ıste elde degil boşver Allahım zaten bize evlat nasip edecekse her sekılde edecektir er yada gec tabı temennim Rabbım evlat aratmasın hıc kimseye

Cnm rabbimden asla ümit kesmem bar bi bekleyen güzellik kalpten inanıyırm buna ben ama olsa çıkard dollenme falan geç oldğna inanmıyorm tek uzuldyğm duzenm bozld

Cnm rabbimden asla ümit kesmem bar bi bekleyen güzellik kalpten inanıyırm buna ben ama olsa çıkard dollenme falan geç oldğna inanmıyorm tek uzuldyğm duzenm bozld
Tatlım gec dollenme olmaz olur mu kız gir bak formlarda millet 15 gun beya 10 gecikıp oyle ogrenıo he bizde oyledir diyemem tabı Rabbım hakkımızda hayırlısını versin bende bı hastalansam rahatlasam cok sıstım

Kızlar kan tahlili 164 çıktı doktor 2 gün sonra gel dedi bir haftalık gecikme için düşük değer bu dedi nolacak şimdi aranızda benim gibi olan varmı

Kızlar kan tahlili 164 çıktı doktor 2 gün sonra gel dedi bir haftalık gecikme için düşük değer bu dedi nolacak şimdi aranızda benim gibi olan varmı
Bı hafta mi geciktikten sonra mı yaptırdın canım once hıc yaptırmış mıydın hemen Ümitsiz olma yıne diycem gec dollenme olabilir :) 2 gun sonra katlar buyuk ihtimal nette değeri adet zamanı sıfırlarda cikip hamıs olanlar var Insallah katlanır değerin

X