Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Allah aşkına biri bana akıntı takibi nasıl yapılıyo söylesin. Her site ayrı yorum yapıyo arkadaş yaaa

Allah aşkına biri bana akıntı takibi nasıl yapılıyo söylesin. Her site ayrı yorum yapıyo arkadaş yaaa

bak şimdi cheesecake30 cim şimdi adetinin birinci günüde say 10. gününden sonrasına dikkat et normalden fazlalaşcak akıntın ıslaklığın ve tahmini 14-15 günler azarı uzayan akıntıların olcak uzayanları görünce sölemesi ayıp yılış kocişine :) toplam 3 günün var diyebilrim yani

Çok iyi açıklama olmuş canım bende merak ediyordum bu ay akıntı takibi yapcam bugün 14 . günüm dikkat edeyim

Aaaaa canım hayırlı olsuunn çok sevindimmm. Şimdi okudum detay yazdın mı bilmiyorum ama belirtiler nelerdiiii...ayy çok sevindiimmm
tesekuur ederim kuzucummmm darısı başına sizler içinde cok dua edıyorum , benimki içinde benimle kalması için dua edıyorum belirti pek yok gibiydi canım midem bulandı 2 gun once ilaç kullandım bu ay fitil ona yordum ben hep, kasıkalrımda agrı oluştu 3 gündür . belim bugun cok agrıyor mesela ara ara agrıyo geçiyo. cok aman aman belirtiler degildi aslında ama işte öyle şeyler

çok fena regl sancılarım başladı bide erkn gelcek utanmadan

Annesiym naıl oldu anlat cabuk bütün herşeyi @merveaydin cnm sen nler yapıyorsun
Saol canım Allah razı olsun :) ben folik asitle yumurtlama qünlerimi takip ettim cnm eşimede keçiboynuzu pekmezi içirdim bu ay yumurtlama qünü hem sabah hem akşam ilişki oldu bildiqimiz qibi ayaklarımı yarım saat kaldırdım belime yastık koydum bide kukuyu bezle kapattım hemen çıkmasın diye

kızlar hamile olan arkadaşlar çok sevindim hepinizin adına benim gibi henüz hamile kalamayanlar da üzülmesin ne olur hep bu stresten oluyor ne oluyorsa zatenAllah bütün isteyenlere nasip etsin inşallah benim de erken geldi adetimbu ayda olmadı bakalım kısmet hayırlısını versin Rabbim

evet kızlar o ayakları dikme işlemini bende yaptım her defasında hemde. sıkıldım falan ama bekledim. hatta 2 kere uyuya kaldım. yatagın ucunda dolap var dolaba yaslamıstım ayaklarımı ,battaniyeylede örtunmustum bıldıgınız uyudum. hemen kalkmayın mutlaka yarım saat yatın

Üzülmeyin canım bende çok kafama takıyodum olmicak bu sevinci yaşıyamıcam sanıyodum bu ay düşünmek yerine salatı tefriciyeyi okudum sürekli namazımı kıldım dua ettim düşünmedim kafama takmadım içime rahatlık qelmişti ztn Sizde takmayın üzülmeyin dua edin hiç beklemediqiniz bi anda bide bakmısınız olmuş Allah büyük karamsar düşünmeyin

inşallah canım Rabbim sana da sağsağlim kucağına almayı nasip etsin bebeğini:)

Benim belim kopuyodu artk ben bide yastıqı ikiye katlayıp koyuyodum belim daha yüksek olsun diye qerçi ben üç aydır yapıyorm bunu bu ay tuttu çok şükür artık bıkmıştm bırakcaktm

Merhabalarrr.ALLAH tüm anne adaylarına bebişlerini sağlıkla, sıhhatle kucaklarına almayı nasip etsin; bebiş isteyen herkesin de dualarını kabul etsin inşallah Beklenmeyen adetime 1 hafta kala dayanamadım normal gebelik testi yaptım.3 gün önce göz kararması, bulantı yaşadım.Karnımda da batma ve yumruk büyüklüğünde şişlik hissi oluyor.Test tek çizgi çıktı ve kırmızılık yayıldı tek çizginin haricinde.Bu durumla karşılaşan oldu mu? Yardım edin lütfen

Eklentiler

• image.jpeg
    26,1 KB · Görüntüleme: 63
Canım adetine bir hafta kala belli olmaz daha belirtilerin de var. Birkaç gün sonra testi tekrar yap bence. Benim adet günümde silik çıktı. Ertesi gün koyulaştı. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…