Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
canim bizom bilmedigimiz sey kalmadi kac aydir burdayiz bilion mu sen. iconi ferah tut bebegini dusun.

canim bizom bilmedigimiz sey kalmadi kac aydir burdayiz bilion mu sen. iconi ferah tut bebegini dusun.
tşkler cnm çok rahatlattın beni valla artık doktora girmeden araştırmıcam sonucları ya da evham yapmıcam. baska seylerle ilgilenip biraz daha rahat olmam lazım.

tşkler cnm çok rahatlattın beni valla artık doktora girmeden araştırmıcam sonucları ya da evham yapmıcam. baska seylerle ilgilenip biraz daha rahat olmam lazım.

Kuzum sutunu iç folik asitini al yanınada ceviz badem yn gel yt yorulma ben bi hamiş oluym bu kez çoğnluk yatcm zaten hele bu ay yumurtlama gunmde izin alcam 3 gun yatcam evde

Bence sana ve Minesuu ya ole geliyo test yaptm oda benle aynı fikirde hadi batma falan geçtm sertlik yok akınt yok tek olan ateşim 36.9 civarı oda hava soğuk peteklerle fazla haşır neşirim ondan :)

kızlar çok hoşsunuz hiç belirti ateş falan olmasına gerek yok.her zaman haber vererek gelmiyor bu sıpalar:)

inşallah sende yükseltirsin bu ay hcg ni.

Bence sana ve Minesuu ya ole geliyo test yaptm oda benle aynı fikirde hadi batma falan geçtm sertlik yok akınt yok tek olan ateşim 36.9 civarı oda hava soğuk peteklerle fazla haşır neşirim ondan :)

Belirtilere takılma canm belirti bi anda geliyor benim o batma gibi bişey bi anda geldi battan 2 gün önce. ama benim içime öyle doğdu hamilesin insallah

Canim akinti falan hic bekleme cunku benim 7. Haftada falan oldu. Ateste seninle ayni degerdeydi tek belirti kasikda batma ve gogus hassasiyeti

Hımmm. Rabbim hepimize hayırlısını versin inşaAllah..
Hayırlısıyla bebişimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah ...

Geçmis olsun canim..Allah hepimizin gonlune gore versin..hakkimizda hayirlisi..kist cikolata kistimi normalmi ilac tedavisiyle yok oluyor meraklanma
Valla canım kis dedi sadece ikisindede küçük küçük var dedi bi kaç ilaç verdi zaten diğer adetin bitmeden tekrar gel dedi bakalım hayırlısı

Yaa kızlar bende bu ay klomen kullandım ikinci ayımdı çift yumurtam çatlamış dedi doktor acaba tutarmı bu ay ne zaman test yapmalı ??

Yaa kızlar bende bu ay klomen kullandım ikinci ayımdı çift yumurtam çatlamış dedi doktor acaba tutarmı bu ay ne zaman test yapmalı ??

cnm 12. günü falan yap bence bende etkisi regle 7 gün kala yaptğmdada kalmamıştı vücut emdi resmen :) bende bi işe yaramadı ama inş sendende mutlu haberi alırız cnm

Aaaaa canım hayırlı olsuunn çok sevindimmm. Şimdi okudum detay yazdın mı bilmiyorum ama belirtiler nelerdiiii...ayy çok sevindiimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…