Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
canım fazla idrar damlatınca böyle olabiliyor bi de testten de kaynaklanıyor olabilir ama şimdilik negatif görünüyor testin.

canım fazla idrar damlatınca böyle olabiliyor bi de testten de kaynaklanıyor olabilir ama şimdilik negatif görünüyor testin.
Kendimi 1 hafta erken yaptığım için negatiftir diye avutmaya başladım canım.Teşekkür ederim yorumladığın için.Kasık batması yerine karında batma oluyor bende.3-4 gündür de geçmedi.O yüzden acele ettim test için.Umarım yakında pozitifi görürüm

inşallah canım zaten bir hafta önce idrarda görülmesi zor.ya da test bozuktur.hayırlısıyla inşallah gebesindir.

Benimde karnımda batma oluyor ama üzerine görme olmadıysa imkansız sanırım

Benimde karnımda batma oluyor ama üzerine görme olmadıysa imkansız sanırım
Hamişler genelde kasıkta batmadan bahsetmişler canım.Karında ağrısı, batması olup hamile olduğunu öğrenen oldu mu acaba 3 gece önce duşta kendimi kötü hissettim gözlerim karardı, midem bulandı.Soğuk ter attım resmen.Karnımda da bi sertlik hissi var özellikle eğilip kalkarken hissediyorum.Sendeki ağrı da böyle mi?

Evet geçen ay ağır hissediyordum yumurtalıklarımı ama bişi çıkmadı. Bu ay 2 gündür leke geliyor. Adet biteli 8 gün oldu. Kasığımdaki de batma yanma karışımı bi ağrı. Test aldım belki üstüne gördüm diye ama negatif tabiki. Doktora gitcem haftasonu enfeksiyon filan olabilir

Kızlar su testte Ince bı cıktı gore minik yok mu bana mı oyle gelio dikkatli bı bakın

Eklentiler

• IMG_20160128_102503.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 63
Heyyy maşaallah topik hamiş dolmuş çok sevindim canlarım rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bebekler nasip etsin inşallah darısı başımıza

Canm bende konyadayım hangi hastaneye gittin ve hangi dr
Medicana ya canım jule esene kadın dan dan yüzüme yüzüme neler söyledi moralimi bozdu attı. Ben 40 yaşındayım benim değerlerim seninkinin yarısı kadar bile dedi öyle ezdi beni yani normal yolla asla çocuğun olmaz dedi direk tüp bebek dedi. Sen hangi hastane hangi doktor

Ben özel selçuklu hastanesine gidiyorum hikmet karabacak kesinlikle çok iyi ve anlayisli aynı zamanda çok ilgileniyo ona git bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…