Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
melis ya 2.beta 434.2 cıktı of allahım delircem cok yüksek geldi ya kesin sorun var 25indr olan 177.6 idi siZce ne olabilir normalmi

Canim sakin ol biraz panik yapma. Degerin yükselcek tabiki yükselmezse skinti var demektir. Şimdi bi derin nefes al ve kötü düşünceleri at kafandan. Bebeğine zarar veriyorsun böyle Panik yaparak. Rabbimin izniyle hiç birşey olmaz insallah.

Canim rabbim bebegini sana ve esine bagislasin inşallah saglikla sihatle kucagina almak nasip etsin.Allah cumlemizin dualarini kabul etsin herşeyin hayirlisini nasip etsin çokk tebrik ederimmm :)

Listemiz hamişlerle süsleniyor..
1. Desaa 18 yaş8 lık evli ilk çocuksimdi hamis
2. Desaa 27 yaş1,5 yıllık evli ilk çocuksimdi hamis
3. toprak-35 26 yaş3,5 yıllık evliilk
cocuk
şimdi hamiş
4. umutsa20 30 yaş1,5 yıllık evliilk çocukşimdi hamiş
5. Minesuu 26 yaş1,5 yıllık evli ilk çocukBAT 14 ŞUBAT beklemede
6. Z Zeyert1204 24 yaş 1,5 YILlık evli ilk çocukBAT 15 OCAK beklemede
7. ebruserkan 26 yaş 6 aylık evli ilk çocukBAT 29 OCAK beklemede
8. Melissa81 33 yaş 3 yıllık evli ilk çocukBAT 16 OCAK beklemede
9.@Tugbanusta26 yaş5 aylık evliilk çocukBAT 17 OCAKbeklemede
10. H happycouple 27 yaş2,5 yıllık evliilk çocukBAT 3 ŞUBATbeklemede
11. S Seida 26 yaş9 aylık evliilk çocukBAT 2 ŞUBATbeklemede
12. Umut yolcusu 23 yaş1,5 yıllıkilk çocukBAT 28 OCAKbeklemede
13.@Anatolya26 yaş1,5 yıllık evliilk çocukBAT 20 OCAKbeklemede
14. Sibelll 29 yaş1,5 yıllık evliilk çocukBAT 10 ŞUBATbeklemede
15.@ebrar0926 yaş2 yıllık evliilk çocukBAT 2 ŞUBATbeklemede
16.@tbynpnr29 yaş9 aylık evliilk çocukBAT 7 ŞUBATbeklemede
17. msbebik 25 yaş8 aylık evliilk cocukBAT 31 OCAKbeklemede
18. mineati 32 yaş4 yıl evliikinci cocukBAT 5 ŞUBATbeklemede
19. S sofiayse 37 yaş5,5 aylık evliilk cocukBAT 15 OCAKbeklemede
20.@Sekerimmm yaş6 aylık evliilk cocukBAT 6 ŞUBATbeklemede
21. yarimkalbim 24 yaş8 aylık evliikinci
cocuk
BAT 2 ŞUBATbeklemede
22. M melek1212 27 yaş2,5 yıllık evliikinci cocukBAT 26 OCAK beklemede
23. toprak-35 25 yaş5 yıllık evliilk cocukBAT 27 OCAK beklemede
24. toprak-35 yaş7 aylık evliilk cocukBAT 17 OCAK beklemede
25. toprak-35 29 yaş4 yıllık evliilk cocukBAT 19 OCAK beklemede
26. toprak-35 25 yaş9 aylık evliilk cocukBAT 2 ŞUBAT beklemede
27. toprak-35 30 yaş1,5 yıllık evliilk cocukBAT 28 OCAK beklemede
28. toprak-35 30 yaş3 yıllık evliilk cocukBAT 17 OCAK beklemede
29. toprak-35 26 yaş6 yıllık evliikinci
cocuk
BAT 25 OCAK beklemede
30. toprak-35
[/td] [td]

toprak-35 toprak-35
[/td]
[/td] toprak-35
toprak-35

melis ya 2.beta 434.2 cıktı of allahım delircem cok yüksek geldi ya kesin sorun var 25indr olan 177.6 idi siZce ne olabilir normalmi
Canim bak lutfen kuruntu yapma 2 kati zaten normal kabul ediliyor..olumlu dusun bak goruceksin hersey guzel olucak insallah hcg yukseliyor bebegin buyuyor iste..aklina takilan herseyi dr sormayi ihmal etme telas yapma bu bebegi etkiliyor Allah herseyin hayirlisini versin de bak soyle dusun biz malesef bu degeri bile goremedik bu ay..biraz keyfini cikar lutfennn

toprak-35 [/QUOTE][/QUOTE]
benide ekle cnm

Kuzum benim bat 10 şubat..eline saglik inşallah ordaki tum arkadaslarim ve ben hepimiz hayirlisiyla gebiş kaliriz..

[/QUOTE][/QUOTE]
benide ekle cnm[/QUOTE]
heyyyy kızlar burda batları geçenler var, onlarne alemdeeee

Canim rabbim bebegini sana ve esine bagislasin inşallah saglikla sihatle kucagina almak nasip etsin.Allah cumlemizin dualarini kabul etsin herşeyin hayirlisini nasip etsin çokk tebrik ederimmm :)
Aminn canım sağolasın...İnşAllah Rabbim tüm isteyen kardeşlerime bebiş nasip etsin hayırlısıyla

cnm yuksek değil çok normal
bebek büyüdükçe bu değer yükselmesi lazım değil mi..yani yükselmesi bebeğin geliştiği anlamına gelmiyormu..ben böyle biliyorum da acaba farklı bi durum mu var diye cevap yazamadım.mesela ben regl olsaydım bugün 3 günümdü ve dünkü test sonucuna göre 58,7 çıktı.kaç haftalıktır bu sonuçtan belli olur mu

Melissa81 canım ama 2 katından fazla cıktı nette üzüm gebeliği yazıyor öyle olabilirmi kistte çıktı 4 cm tam nette bunlara bakarken avmde deprem oldu' birden tirremeye ağlamaya basladım korkudn,, iğrenç bi gun oldu insallah bebekte birsey yoktur daha doğrusu bebek vardır umarım haber verden beta değer hakkında az daha yorum yap lütfen melis suan kismeye soramıyorum netten bakıyorum 2 katından 80 fazla cıkmıs

yani bence canım sakin olmalısın, degerin yukselmesi kat kat artması normal. üzüm gebelikler onlar bunlar hep düşük ihtimalli şeyler. kisterde hamilelikle bir oluşması gayet normal, kendiliğinden geçen şeyler. yani ilk ayında hamile kaldın zaten, haline şükret ve bizler içinde dua et bize tadalim o duyguları. birşeyin yok kendini sıkma boşyere

İnsan ister istemez umutsuz ve isyankar oluyor ilk anda resmen normal yolla imkansız tüp bebekte geç kalınmamalı olmaz dedi daha neler neler

ya canım ben inan hergün bildiğim duaları 10ar kere bebek sabibi olmak isteyen bı forumda tanıstıklarım icin her isteyen anne adayı icin okuyorum, ve günlerdir halime sükredip sizlerede yardım etmeye çalışıyorum ama suan benim endşelerim var ve bunu arkadaslarımla paylaşıyorum.

Geçmişte her ilişkiden sonra kahve leke geliyodu. Dr a gittim geçti. Şimdiki çok açık pembeydi. Göğsümden de süt geldi geçen ay. Bişiler oluyor ama bebek olmadığı yüksek ihtimal
cnm sen horman testi yaptirdin mi ?? gogsunden sut geliyorsa prolaktinin yuksektir cnm

Sevgili umutsa20 ne kadar güzel yazmissin,inan ki çok duygulandim,heyacanini buradan hissettim.maşaallah nazar değmesin.darisi hepimize inşaallah.detay paylasman içinde ayrica tesekkur ederim

yükselicek tabi canım delimisin ya düşünme bunları badem ceviz ye bol bol süt iç bide :)

canım ben kötü bişey yazmadım. sadece panik yapma korkulcak bişey yok. herkeste aynı şeyi diyor. kendını sıkman asıl zarar verir. sakin ol kötü düşünme hersey yolunda. yanlıs anlamamalısın yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…