Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
ahahahh kızlar alemsiniz yaaa hep beraber hamiş olalım da minesunun açsın bize hamişler topiği oraya taşınalım :

valla Minesuu napar bilmem ama öldürceniz beni kusası yokmuş kus işte öölüyom midem bulanıyooo ayy canım şunu bunu çekti de :)
kusarken zorlanır da bebişime bişey olursa diye korkarım ben daha anca yemek yedim yaff etme gözünü sevem
heee gocanın burnundan getir diosun anladım ben onu

kusarken zorlanır da bebişime bişey olursa diye korkarım ben daha anca yemek yedim yaff etme gözünü sevem
heee gocanın burnundan getir diosun anladım ben onu

aynen öle tadını çıkar çocuğada hemn öle bişi olmaz at aklından hiiçç bişiy olmıcak Allahın izniyle o sennle artık :)

İnsan ister istemez umutsuz ve isyankar oluyor ilk anda resmen normal yolla imkansız tüp bebekte geç kalınmamalı olmaz dedi daha neler neler

Canım birincisi asla başka bir insanın Allah ile arana girmesine asla izin verme. İnsnçlarını sarsmasın. İkincisi bir hekim olarak benden tavsiye kesinlikle bir doktorla yetinme. Özellikle anlaşabileceğin konuşmalarıyla seni rahatlatacak doktor bul. Rahatlatıyor diye de bilgisi sınırlı olanla zaman kaybetme. Araştır elbet daha iyisi vardır. Bana da bir kadın doğum uzmanı (güya) pko hastasısın bu geçmez ilaçsız hele hamile kalamazsın dedi ben alternetif tıpla pko dan kurtuldum. Hiç ilaç kullanmadan hem de. Şimdi de Allah nasip ederse çocuk için uğraşıyorum...

çokk güzel yazmışsın kardeşim altına imzamı atıyorum.sağolasın varolasın..
hepimizin imtihanı farklı farklı,Rabbim herkese götürebileceği yükü yüklüyor.Bizlere yakışmaz ümitsiz olmak Rabbim isyana da düşürmesin biz kullarını..'neden ben' dedirtmesin daha beteriyle karşılaşırsak üstesinden gelmek zor olur..Allah'a tevekkül edip elimizden geleni yapmaktan başka çaremiz mi var..Duaya sarılalım..sabırla duayla bekleyince Rabbim er yada geç mutluluğun kapısını açar İnşAllah..
S semizotu Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün hayırlı haberlerle mutluluğunu paylaştığın günleri tez zamanda görürüz İnşAllah.sakın ümidini kaybetme,isyan etme..dua et,hayırlısını dile kardeşim..

Anladım canım çok teşekkürler doktor araştırayım ben rabbim sanada nasip etsin insallah

Kızlar wc ye gittim kahverengi leke olmuş iç çamaşırım.kasıklarımda ağrıyo biraz korkuyorum

Kızlar şimdi size bişey sorcam yarın başka bi doktora gitcem inşallah diyelimki o da imkansız vakit kaybetme tüp bebek yaptır dedi ama ben daha 4 aylık evliyim hemen tip bebek saçma degilmi? Su bitkisel yollar civan aslan pençesi bal tarcın vs. Onları deneyip bi kaç ay daha deneyşmmi yoksa vakit kaybetmeyim tüp bebekmi napayım?

Hem de daha 4 aylık evlisin bazı doktorlar gerçekten insafsız oluyor. Daha dur bismillah 4 ay olmuşşş yaa...
Kendi fikrimi beyan edeyim ;
Farklı doktorlar aynı şeyi söyler ise içlerinden en güvendiğinizin söylediklerini dinleyin. Yaşınız kaç bilmiyorum ama 4 ay çok kısa bi süre geldi bana. Eğer ki kendinizde o sabrı görüyorsanız araştırıp alternatif tıptan da yararlanabilirsiniz. Ama internette her yazana inanmayın. İyice araştırın fikir alın deneyimlerden faydalanın. Ayrıca eşiniz de bütün tetkiklerini yaptırsın garantiye almış olursunuz. Benim fikrim 1 sene çabalayın kimler neleri yeniyor biliyorum sabır zor iş ama deneyin kaybetmezsiniz umarım. Ayrıca tüp benek için de gerekli bir zaman var bildiğim kadarıyla o da ha deyince olmuyor. Ama en önemlisi içinize sineni yapın ki kendinizi strese sokmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…