Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37

kız test yaap :)

ya belkide adetten kalma bişeydir, zorlama olmustur yada öyle kötü düşünme hemen hastalık falan.
yada bebektir . hastalık degildir bence canını sıkmamalısın. hemen hemen her ilişkiden sonra kan gelirse korkmak gerekirmiş

kız test yaap :)
Hahaha canım benim ya hemen heyecanlanıyosun sen de benim gibi
Ama yok canım ya bildiğin adet oldum. Hatta 2 gün geçti kan testi verdim negatifi gördüm.
Evdeki genelik testleri de bitti. Bu ay rahat bıraktım kendimi ama şu kan canımı sıktı.

Geçmişte her ilişkiden sonra kahve leke geliyodu. Dr a gittim geçti. Şimdiki çok açık pembeydi. Göğsümden de süt geldi geçen ay. Bişiler oluyor ama bebek olmadığı yüksek ihtimal

melis ya lütfen cvp yaz bu mesaja 4cm kist var sağ tarafta dedi of ya of kese daha oluşmamıs kan aldılar tekrar. o kist ne olcak ya cocugum düşecekmi off cok kötüyüm ne olcak simdi
Kuzum sen sakin ol arkadasimin kesesiyle beraber buyuyen kisti vardi ona bisey olmadi sonra yok oldu sanirim sadece biraz agri yapti diyordu.kotuyu dusunme lutfen kanda hcg sonucunu yazarsin..dr bisey dedimi kistle kese dusuk olmaz sanirim yaaa

Sağol canım hic ilaç milac demesi direk tup bebek dedi ya geç kalınırsa o bile tutmayabilir dedi nasıl oldum bi görseniz
Selam canım. Nolur ümitsizliğe düşme. Üniversiteden ev arkadaşımın annesi doktora gitmiş kontrol için dr da anne olmazsın demiş böyle bir durumda. Kucağındaki çocuk kimin deyince o da benim demiş. Dr ama imkansız olamaz böyle birşey fln demiş. Hem de 1 değil iki tane doğurmuş. Ben tıp dr değilim ama hekimim. Bizim alanlarda yapılan araştırmalara dayanarak söylenen ve öğretilen yargılar vardır. Elindeki veriye bakarsın ve ona göre tanı koyarsın o anlıktır o. Tedaviye başlarsın sonrasında değişir. Plasebo denilen bir gerçek bile varken öğrendiğim tek şey imkansız diye bir şey YOKTUR. Sen sadece tedavine odaklan araştır başka doktorlarla görüş. En önemlisi Rabbime sığın dua et ve çabala. Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün. Ayrıca Allah a inancı olan insanın imkansız diye konuşmaması lazom tabi bu benim görüşüm.

nooldu canım sonuçlarrrrrr

Şükürler olsun Rabbime hamileyim
Bu duygunun,mutluluğun tarifi imkansız Rabbim dileyen bütün kardeşlerime hayırlısıyla nasip etsin.Eşimi aradım ağlamaktan konuşamadı çokk sevindi..
Sonuçlarım gayet güzel çıktı..sadece d vitaminim eksikmiş. hCG 58,7 çıktı.Yani daha çok küçük çok yeni..
Dün sormuştunuz neler yaptın diye anlatim 5 aydır istiyoruz.eşimde ben de çok yoğunduk annem rahatsızdı tam randumanlı çalışamadık..dedim bu ay güzel çalışalımson regl tarihim 29,12,2015 di.düzenli adet olurum ve 6 gün sürer.ovulasyon testi aldım.adet döngümün 10.günü başladım ve hergün hatta yumurtlama gününe yaklaşınca günde iki defa yaptım..nedense ikinci çizgi hep silik çıktı.koyu rengi yakalayamadım..ama akıntımdan da takip ettim.adetim 03,01,2016 da bitti.04-06-09-10-12 ilişki oldu.akıntım yoğun şekilde 12 sinde geldi.hangisinde tuttu artık bilmiyorum hiçbir kür uygulamadık.Ama bitkilerin şifalı olduğuna inanıyorum..Rabbim her bir nimete bir derman gizlemiş..Çok dua ettik eşim de bende.Hep şöyle dua ettim ve hep hayırlısını diledim.Allah'ım sabırla duayla emanetini hayırlısıyla göndermeni diliyorum.bana ve tüm isteyen kardeşlerime hayırlı evlatlar ver.hamile olan kardeşlerimi hayırlısıyla kucaklarına aldır diye dua ettim.sadece kendim için istemedim her duamda tüm isteyen kardeşlerime de dua ettim..bu pazartesi regl günümdü öğlen leke geldi bu seferde olmadı dedim tam gözlerim sulandı ağlıcak gibi oldum ve sonra kendi kendime dedim ki hayırlısını dilemedin mi Allah'a havale etmedin mi sakın üzülüpte Rabbini gücendirme dedim ve teselli buldum..adet oldum derken hamile olduğumu öğrendim..desteğiniz için çokk teşekkür ederim hepinize..duayla sabırla bekleyin,elinizden geleni yapın ve Rabbimize tevekkül edin.'Kün fe yekun' Rabbim ol der ve oluverir...Rabbim sizlere de yaşatsın bu mutluluğu tez zamanda hayırlısıyla..hep dua edicem tüm isteyen kardeşlerime..İnşAllah yavrum benimle kalır Allah'ım emanetini gönderdi çok şükür İnşAllah benimle kalır

Canım ya nr güzel yazmışsın. bir an önce sağlıkla kucağına al inşallah. Çok sevindim hayırlı uğurlu olsun

Çoookk sevindimmm. Rabbim sağlıklı sıhhatli mutlu uzun ömürlar nasip etsin yuvanıza :) hayırlı olsun. Maşallah maşallah

Canim hayırlı ugurlu olsun inşallah. Icini ferah tut bol bol dua et :) ben adetime 2 gün kala yaptirdim 33 çıktı değerim. Seviniyorum ama içimde De korku ya yükselmezse diye.çok sukur 490 olmuş büyümüş bebisim :) :)

Canım tebrik ederim gercekten çok güzel yazmışşın okurken gözlerim doldu.. Rabbimiz ol der ve olur.. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş... inşallah bizlerde o duyguları yaşarız en kısa zamanda. hayırlı olsun kuzummm çok çok çok mutlu oldummmm

canım benm çok sevindim rabbim sağsalim aldırsın kucağına inşallah dua et bizde :)

Amin canım İnşAllah sağolasın senin bebişin de hayırlı olsun Rabbim korusun yavrularımızı..evet çokkk mutluyum Allah'ın izniyle yavrularımız bizimle kalır İnşAllah..sıkıntı stres yapmayalım Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler..Nasipse kısmetse emanetini bize bağışlar. tabi bizde Rabbimizin emanetini korumakla mükellefiz.aman canım dikkat et kendine güzel ve dengeli beslen..

Amin İnşAllah kardeşim tüm dualarına canı gönülden amin ecmain..Rabbim bu mutluluğu sana ve tüm isteyen kardeşlerime yaşatsın..ben de yazarken ağladım,okudum yine ağladım..hormonlardan mı acaba çokk duygusalım :)

canım benm çok sevindim rabbim sağsalim aldırsın kucağına inşallah dua et bizde :)
Aminn canım Allah razı olsun benim yaşadığım mutluluğun kat be kat fazlasını siz de yaşayın tezz zamanda hayırlısıyla inşAllah..dualarımdasınız siz de bana dua edin bebeğim daha çok küçük,değerim İnşAllah yükselir ve yavrum benimle kalır

Kuzum sen sakin ol arkadasimin kesesiyle beraber buyuyen kisti vardi ona bisey olmadi sonra yok oldu sanirim sadece biraz agri yapti diyordu.kotuyu dusunme lutfen kanda hcg sonucunu yazarsin..dr bisey dedimi kistle kese dusuk olmaz sanirim yaaa
melis ya 2.beta 434.2 cıktı of allahım delircem cok yüksek geldi ya kesin sorun var 25indr olan 177.6 idi siZce ne olabilir normalmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…