Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
ay valla maşallah kızlar yaaa bize inanılmaz gaza geliyorum test yapmak için gördükçe

Kızlar bende tam bir senelik evliyim. İlk bebeğim yerleşmeden düştü dediler 6 aydır bebek istiyoruz ama daha benim adetim yeni düzene girmişti ki şimdi de yumurtalıklarda kis çıktı tedaviye başladık bakalım hayırlısı... Rabbim herkese gönlünün muradını versin inşaAllah :)

Kizzz bende kiloluyum benimde 20 li yaslardaki yumurta rezervi varmis dr dedi..onun kiloyla hic alakasi yokki anam arkadasim 110 kiloyla hamile kaldi 120 dogurdu 4 kilo bebek..Allah ol dedimi hersey olur..hiiihhh

Geçmis olsun canim..Allah hepimizin gonlune gore versin..hakkimizda hayirlisi..kist cikolata kistimi normalmi ilac tedavisiyle yok oluyor meraklanma

Canim meraklanma inşallah hersey yolunda gider..degerin 2 kati gelismesi gebeligin olumlu ilerlerdigi anlamindadir suanda en fazla gebelik keseni gorur duzenli ye ic folik ihmal etme.sut ceviz bol ye..hayirlisi bakalim bizede dua et hamislerin dualari kabul olur

melis ya lütfen cvp yaz bu mesaja 4cm kist var sağ tarafta dedi of ya of kese daha oluşmamıs kan aldılar tekrar. o kist ne olcak ya cocugum düşecekmi off cok kötüyüm ne olcak simdi

Kızlar moralim bozuk
Dün ilişki sırasında pembe kan geldi. Ne olduğunu anlamadım. Yazmıştım burda da 2 gün önce beyaz akıntı geldi. Acaba enfeksiyon filan olabilir mi.
Göğsüm kaşınıyor. Adet olmasam hamile miyim acaba diyeceğim de. Üstüne görme böyle bişi olamaz galiba.
Bi de belimde ve karnımda tuhaf ağrılar var. Ay anlamadım gitti size yazayım dedim.

nooldu canım sonuçlarrrrrr

adetin yeni mi bitti tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…