Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Tamam canım yapcam çok tesekkur ederim Allah hepinizden razi olsun su anda dua ediyorum hepinizin de bebisleri olsun insallah

Ya bazılarının adı doktor.ınsanlık yok ama tavırlar hareketler bomboş... Mınesu ağzına sağlık ben pek anlamıyorum ama lh 2lerde olmalı dıye biliyorum senın 6larda. 20lerde olanları okudum düşürüyorlar.sıkma sen canınıııı

evet cnm fsh 2 ile 10 arasinda olmali 10 simir zaten. ilaclar takviyelerle dusurulur artik herseyin caresi var su doktorlar kadar bencili yok. imsanlarin duygulariyla oynamaktan baska bisiyie yaramiolar. oyuzden kendi kendinin doktoru olacaksin baska yolu yok

Tamam Canım üstelik kadın yüzüme yüzüme ne dedi biliyomusunuz "şöyle soyleyim ben 40 yaşındayım benim değerlerim seni kinin yarisi kadar dedi
Kadin kadinin halinden anlamaz mi ya,insanda azcik vicdan olur be.kiyamam ben sana canim benim. Yaptigi yoruma bak hey Allahim çok sinirlendim ya ben

Kadin kadinin halinden anlamaz mi ya,insanda azcik vicdan olur be.kiyamam ben sana canim benim. Yaptigi yoruma bak hey Allahim çok sinirlendim ya ben
O öyle söyleyince nasıl üzüldüm nasıl ezildim anlatamam kadın gibi hissetmedim bi an kendimi eksik gibi oldum

O öyle söyleyince nasıl üzüldüm nasıl ezildim anlatamam kadın gibi hissetmedim bi an kendimi eksik gibi oldum
cnm bak sitelerde arastirdim ben fsh 75 olan bile var hayit suyu ile 8ne dusurmus. bide dogum kontrol hapi oneriolar. senin cok yuksel degil korkma arastir kur falan. ben hayit suyunu duydum cok ise yaramis.

benim kilom 70 kaynanam kilo almayin yumurtaliklarinjz yaglanir diyip sinirimi bozuodu fsh im 5 cikti acayip yumurta rezevrim varmis. 6 in altindaysa mukemmelmis bu hormon. demkki kiloyla cok.alakali degil ama bi tutturamadik benim herifin yumurtalarini temmel

Tamam canım denemeye çalışcam herşeyi yardim et Allahım bana hepimize
sen bence dua etki IH FSH tan yuksek degil yoksa cok daha buyuk bir sorundu canim. polikistik over oluo ozaman. bu ay sen ovulasyon testleri kullanmaya basla ilac falan verdiyse onlari kullan hayit suyunu ic bak.nasil dusuo ozaman. ayrica prolaktin icin dostinex diye bi ilac vermesi lazim verdimi iki haftada duser benim de dusmustu hemen yuksek degildi cunku. senin de yuksek degil.

Ya bu ay benimde adet gelirse hormon testi yapıcaklar. Şuan sırf o doktorun yüzünden korku gırdı . Normal değerleri kaç olmalı bunların

İlaç milac demediki direk tüp bebek dedi bi tahlil daha istedi oda 200 liraymış o yüzden yaptıramadım o da menepoz testimi neymiş o da kötü çıkarsa ben ölürüm artık yaptırmıcam o yüzden

Canim degerinin 2 gunde bir 2 katina cikmasi gerekiyor.erken ogrenilen gebeliklerde bunu yapiyorlar.folideco sabah kahvaltidan sonra ic ve mutlaka ic unutma bebisin icin onemli..
tamam cnm sabah gidiyorum o zaman ve kahvaltıdan sonra içiyorum cok teşekkürler.. peki 2 katına çıkmazda ne oluyor. cocuk yokmu demek o zaman. ama ben eminim cocuk içimde göğüslerim emzirilecek kıvamda ve kasık ağrıları devam ediyor.. halsizlik hep var zaten off ya insallah hersey yolundadır

Ay acaba yanılma olabilir mi ya çok korkuyprum valla

İlaç milac demediki direk tüp bebek dedi bi tahlil daha istedi oda 200 liraymış o yüzden yaptıramadım o da menepoz testimi neymiş o da kötü çıkarsa ben ölürüm artık yaptırmıcam o yüzden

Ya cnm konuşma nolur bole rabbim dermansz dert vermez nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…