Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Canım ben kasımda geçirdim ve o dönemde kan vererek sıfırlanmasını kontrol altına aldılar. Yani zaten sıfırlanmıştı. Kasımdan ocak'a kalır mı?. Çok istiyorum bebeğim olsun. Birde evde gebelik testleri yanıltabiliyor mu böyle pozitif çıkıp sonrasında negatif çıkması. Mutlu olmamla üzülmem bir oldu

Son düzenleme:
Ben de anlamiyorum, doktorlar regl gecikmeden evdeki idrar testiyle de kanda da gorulmez gebelik gecikmeyi bekleyin dşyorlar. Ama buradaki hamilelik haberlerinden anliyorum ki regl oncesinde bile testte bulanlar var. Herhalde yumurtlama zamanina bagli degisiyor kanda ve testte gormek, zamaninda yumurtlayan regl oncesi de goruluyor ama gec yumurtlama olanlar icin beklemek gerekiyor belki de.

kuzummmm noldu test sonucuuuuu
çıkmamış canım sonuçlar yarın sabah 10 da gel dedi ebe..adetim gününü hiç şaşmadı şimdiye kadar ve bugünde geçti regl olmadım..sabahki test de ikinci çizgi bekledikçe koyulaştı sizin yorumlarınızda hamile olduğum yönünde fakat işte tahlil sonuçlarını öğrenmeden içim rahat etmicek..bakalım hayırlısı neyse o olsun inşAllah.ilgin için teşekkür ederim canım çok mutlu oldum sağolasın nasipse yarın bildiriirm ben size

Saglik ocaginda bile verseniz yine de internetten bakabiliyorsunuz aslinda. Bir de oradan deneyin isterseniz. Ama daha orada da yoksa sabahi beklemek lazim mecburen. Insallah guzel haber alirsiniz.

Saglik ocaginda bile verseniz yine de internetten bakabiliyorsunuz aslinda. Bir de oradan deneyin isterseniz. Ama daha orada da yoksa sabahi beklemek lazim mecburen. Insallah guzel haber alirsiniz.
internetten bakabiliyormuyuz çok teşekkür ederim bu bilgi için deneyeyim bi sağolun
aminn İnşAllah

Olsn cnm beklede bukadarla kalsın içini ferah tut

Olsn cnm beklede bukadarla kalsın içini ferah tut
İnternetten baktım ama bulamadımtahlil sonuçları bakılan yeri.. bakalım Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler..hayırlısı olsun beklemekten başka çare yok haklısın da bugün akşam olmadı sanki..yarın nasıl olcak bakalım ben lekeden çok korkuyorum ya bişey olursa diye.perşembe gününe kadın doğumdan randevu aldım onun için..içimi ferah tutim de bebiş varsa o da ferah olsun dimi canım

olsun canım ha bugün ha yarın nasılsa adet gelmedi ve testte sonuç var sonuçta. İçinizden geçen hamıle olduğun herkesin öyle belli oldu kiii. Ne demek kuzum burada hepimiz aynı dileklerleyiz dualarımızla birleşiyoruz

Canim bu hafta drum bana tum adetlerimden 2 3 gun once erken gebelik testi yapmami soyledi.hatta kafam karisti.2 3 gun oncesinde hafif bir siliklik olur gebelik varsa adet gununde goremeyebilirsin diyede uyardi.demek idrardada pik yapiyo hcg

Kizlar yine yakaladim cift cizgiyi gel gorki firina verme asamasinda olmuyo heralde..

Eklentiler

• IMG_20160126_183820.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 45
internetten bakabiliyormuyuz çok teşekkür ederim bu bilgi için deneyeyim bi sağolun
aminn İnşAllah

Ben saglik ocagindaki kan tahlili sonucumu hep internetten aldim. Baktim nereden almisim diye, muayene sirasinda doktor bana halk saglifi laboravuvari sitesinden sonucuma bakacagim barkod nomu vermisti oyle bakmistim. Belki halk sagligi laboratuari sitesinden bakarsaniz tc ile de giriliyordur barkod olmasa da. Ama sonuc yoksa da sabah ola hayrola :)

canım sümüksü ve şeffaf uzayan akıntı yumurtlama olacağı zaman geliyor diye biliyorum :)))) değerlendir
Evet ama benimki sümüksü ve beyaz. A aba üşüttüm mü ama koku vs yok. Şimdi eve geldim yumurtlama testi yaptım. Negatif. Ama yine de değerlendirsem iyi olur. Çok da üşeniyorum

Kızlar dert ortaklarim yoldaslarim bugün ne kotu haberler aldım bi bilseniz testlerim yapıldı fsh prolaktin falan filan hepsi yuksek çıktı doktor direk senin doğal yolla hamile kalman imkansız tüp bebek yapılmalı o da vakit kaybetmeden yapılmalı yoksa o da tutmaz diye dan dan yüzüme söyledi o anda öldüm sanki yaşamıyorum su an öyle köyüyüm ki kızlar ağla ağla bitap düştüm ne okur bana biseyler söyleyin

Canim cok gecmis olsun..rahmi olmayanlar en kotu durumdakiler bile artik bebek sahibi olabiliyor.tek hekimle dunyani karartma biliyorsun moral cok onemli.bir kac goz bir kac umut demek.baska bir hekimdende yardim al bence.suan bu bir furya gibi hormon desen ilaclarla takviyelerle hersey normale donebilir.

member: 365056"]Kızlar dert ortaklarim yoldaslarim bugün ne kotu haberler aldım bi bilseniz testlerim yapıldı fsh prolaktin falan filan hepsi yuksek çıktı doktor direk senin doğal yolla hamile kalman imkansız tüp bebek yapılmalı o da vakit kaybetmeden yapılmalı yoksa o da tutmaz diye dan dan yüzüme söyledi o anda öldüm sanki yaşamıyorum su an öyle köyüyüm ki kızlar ağla ağla bitap düştüm ne okur bana biseyler söyleyin[/QUOTE]

Canim benim öyle şey mi olur ya o ne biçim doktor mus. O değerler ilaçla düzene girebiliyor ki. Kendini bu kadar yıpratma canım benim başka doktora git bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…