Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Kızlar dert ortaklarim yoldaslarim bugün ne kotu haberler aldım bi bilseniz testlerim yapıldı fsh prolaktin falan filan hepsi yuksek çıktı :KK43:doktor direk senin doğal yolla hamile kalman imkansız tüp bebek yapılmalı o da vakit kaybetmeden yapılmalı yoksa o da tutmaz diye dan dan yüzüme söyledi o anda öldüm sanki yaşamıyorum su an öyle köyüyüm ki kızlar ağla ağla bitap düştüm ne okur bana biseyler söyleyin

Canım benm halt etmiş o tek doktorla olmaz hem o değerleri duşurmek için neler yapıp insanlar yapma nolur tek yumurtası olan anneler hamile oluyo ilerde bunlar gulmaeyerek kotu Bi anı olarak hatrlıcaksın Allaha sığın bitanem

Canım benm halt etmiş o tek doktorla olmaz hem o değerleri duşurmek için neler yapıp insanlar yapma nolur tek yumurtası olan anneler hamile oluyo ilerde bunlar gulmaeyerek kotu Bi anı olarak hatrlıcaksın Allaha sığın bitanem
Aynen öyle! Benim annem beni yarım yumurtalıkla doğurmuş üstüne benden sonrası için doktorlar daha da çocuğun olmaz demişler annem yine hamile kalmış düşünün! Ümitsizliğe kapılmak yok bu devirde artık gönlünü ferah tut

Kızlar dert ortaklarim yoldaslarim bugün ne kotu haberler aldım bi bilseniz testlerim yapıldı fsh prolaktin falan filan hepsi yuksek çıktı :KK43:doktor direk senin doğal yolla hamile kalman imkansız tüp bebek yapılmalı o da vakit kaybetmeden yapılmalı yoksa o da tutmaz diye dan dan yüzüme söyledi o anda öldüm sanki yaşamıyorum su an öyle köyüyüm ki kızlar ağla ağla bitap düştüm ne okur bana biseyler söyleyin
Sakin umutsuzluğa kapilma.benim dayim çocukken agir hastalik geçirmiş, çok agir ilaçlar kullanmis.doktor demiski yengeme mümkün değil çocuk olmaz.yengem dedi ne demek olmaz,olacak...ve oldu.her şeyi veren Rabbim.tipta kesinlik yoktur olasilik vardır.her çocuk milyonda 1den şansla oluyorsa kimse bana imkansizliktan bahsetmesin.rabbine güven inan,merak etme o duyar sesimizi insaallah

Ay canım benim olur mu öyle şey. Benim arkadaşıma da neler neler dediler sonra iğneydi ilaçtı derken hamile kaldı. Mutlaka başka doktora git. Bana da birkaç yıl önce kötü hastalık dediler smear sonucumda. Sonra başka dr a gittim testler falan yapıldı hiç bi sorun çıkmadı. Sen sakın ümidini kesme, başka doktora git mutlaka.

Canim cok gecmis olsun..rahmi olmayanlar en kotu durumdakiler bile artik bebek sahibi olabiliyor.tek hekimle dunyani karartma biliyorsun moral cok onemli.bir kac goz bir kac umut demek.baska bir hekimdende yardim al bence.suan bu bir furya gibi hormon desen ilaclarla takviyelerle hersey normale donebilir.
Sağol canım hic ilaç milac demesi direk tup bebek dedi ya geç kalınırsa o bile tutmayabilir dedi nasıl oldum bi görseniz:KK43:

member: 365056"]Kızlar dert ortaklarim yoldaslarim bugün ne kotu haberler aldım bi bilseniz testlerim yapıldı fsh prolaktin falan filan hepsi yuksek çıktı :KK43:doktor direk senin doğal yolla hamile kalman imkansız tüp bebek yapılmalı o da vakit kaybetmeden yapılmalı yoksa o da tutmaz diye dan dan yüzüme söyledi o anda öldüm sanki yaşamıyorum su an öyle köyüyüm ki kızlar ağla ağla bitap düştüm ne okur bana biseyler söyleyin

Canim benim öyle şey mi olur ya o ne biçim doktor mus. O değerler ilaçla düzene girebiliyor ki. Kendini bu kadar yıpratma canım benim başka doktora git bence.[/QUOTE]
Hic ilaç demedi biliyormusun direk tüp bebek dedi o bile tutmayabilir geç kalınırsa dedi

Ay canım benim olur mu öyle şey. Benim arkadaşıma da neler neler dediler sonra iğneydi ilaçtı derken hamile kaldı. Mutlaka başka doktora git. Bana da birkaç yıl önce kötü hastalık dediler smear sonucumda. Sonra başka dr a gittim testler falan yapıldı hiç bi sorun çıkmadı. Sen sakın ümidini kesme, başka doktora git mutlaka.
Tamam canım çok teşekkürler yuregime su serptiniz

Sağol canım benim inşallah öyle olur inşallah Allahım nolur

Aynen öyle! Benim annem beni yarım yumurtalıkla doğurmuş üstüne benden sonrası için doktorlar daha da çocuğun olmaz demişler annem yine hamile kalmış düşünün! Ümitsizliğe kapılmak yok bu devirde artık gönlünü ferah tut
Sagolun canım benim inşallah benimde olsun hepimizin olsun ferahladım sagolun

Sagolun canım benim inşallah benimde olsun hepimizin olsun ferahladım sagolun
Ya canım bu işler tek doktorla olcak iş değil.. Bu kadar sıkma canını bın bır turlu ilaç tedavısı var herseyı var..sen ne zamandır ıstıyodun,adetlerın düzenli mi ,yumurtan çatlıyormu, neden istedi hormon testleri senden mesela? Senin bu ay iltihap yokmuydu ben mi oyle hatırlıyorum.

Ya canım bu işler tek doktorla olcak iş değil.. Bu kadar sıkma canını bın bır turlu ilaç tedavısı var herseyı var..sen ne zamandır ıstıyodun,adetlerın düzenli mi ,yumurtan çatlıyormu, neden istedi hormon testleri senden mesela? Senin bu ay iltihap yokmuydu ben mi oyle hatırlıyorum.
İltihap için gitmistim canım aynen 4 aydır korunmyoeum olmuyor deyince bi bakalım adetinin 3.günü gel dedi hic aklımda yokken araştırmak bunları duydum daha 1 sene araştırmam olmazsa diyordun üstelik

Adetlerin de düzenli ayrıca 28 dedimi gelir hic şaşmaz yumurta takibi hic yaptirmadim bilmiyorum adetlerin düzenli dedim doktora onla alakası yok dedi

Adetlerin de düzenli ayrıca 28 dedimi gelir hic şaşmaz yumurta takibi hic yaptirmadim bilmiyorum adetlerin düzenli dedim doktora onla alakası yok dedi
sen başka doktora gıt tatlım. Tek doktorla olmaz. Ilaç yöntemleride var. Sem araştır sorustur ıyı birisini bul öyle yaptır . Neler neler oluyor ımkansız denıypr çocuk sahibi oluyor insanlar

Sakin umutsuzluğa kapilma.benim dayim çocukken agir hastalik geçirmiş, çok agir ilaçlar kullanmis.doktor demiski yengeme mümkün değil çocuk olmaz.yengem dedi ne demek olmaz,olacak...ve oldu.her şeyi veren Rabbim.tipta kesinlik yoktur olasilik vardır.her çocuk milyonda 1den şansla oluyorsa kimse bana imkansizliktan bahsetmesin.rabbine güven inan,merak etme o duyar sesimizi insaallah
Amin canım benim Allah razi olsun insallah

Fsh: 15.54
Li: 6.56
Prolaktin: 26.44
Estradiol: 18
Estradiol hariç hepsi çok yuksek baktım canım:KK43:
kuzum bu konuda uzman biri olarak sonuclarin okadarda kotu degil. prolaktinde cok yuksek degil sinirda o kolau is benim de 29 du 1 ay ilac kullandim 0landi onu hic takma. ayrica polokistik overli degil kis mist yok. sadece yumurtalarin eccik yavas calisio okadar. bal tarcin corek otu kuru yapmalisin veya incir kuru yapmalisin. burda tup bebeklik bisiy goremiorm sacmalamasin doktorun. hicte canini sikma olcak Allahin izmiylee

X