Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
2 ay daha tutmazsa tüp bebek olayına gireceğim keşke normal kalabilmek. . Allah herkese sabır versin.. doktor hiçbisey de sorun yok diyor..meğer türk filmlerindeymis tek seferde cocuk
Bende üçüncü tüp denemesinde hamiş kaldım yani şimdi beş gün gecikme var çok sevinmiyorum yumurtalık zayıf bende hamiş olursam şaşırırım ama gecikme bende hiç olmaz işte o soru işareti yapıyor yarın test yapacam Umut az ama

Düşündünüz gibi rahat değilim umudun yok. Her an adetim gelecek gibi bekliyorum. Bu. Bekleyiş yoruyor. İnsan rahat olamıyor işte adet gelirse gelsin gelmese gelmesin demkle olsa keşke

Düşündünüz gibi rahat değilim umudun yok. Her an adetim gelecek gibi bekliyorum. Bu. Bekleyiş yoruyor. İnsan rahat olamıyor işte adet gelirse gelsin gelmese gelmesin demkle olsa keşke

Ah kuzum rahat olsak bu topikte ne işimiz var rahat olanlar umursmıyo biz araştrıyoruz dertleşiyoruz burda

Kızlar afedersiniz lavobya gidince benden yoğun kremsi bi akıntı geldi preseed geri geldi galiba :) okadar çok sıktmki şaka bi yana kokusuz kıvamlı bşiy
kizz kac gun oldu presedi kullanali nekadar kullandim herseyin fazla zarar. en fazla 4 ml kullanmalisin cnm

kizz kac gun oldu presedi kullanali nekadar kullandim herseyin fazla zarar. en fazla 4 ml kullanmalisin cnm
bi sırınga sıktım valla elimi korkak aluştırmadm :) malzemeden kızmadım beybisi :) çarşamba kullanmıştım

Kızlaaarrrr HAMİLEYİİİİİMMMM :)))
Rabbim tez zamanda hepinize nasip eder İnşallaaahh

Kıyamam sana manşşalah kuzım evet annesi oldun artık rabbim kucağına almayı nasip etsin belirtilerini paylaşır mısın bizimle bugun sürekli o kıvamlı beyaz akıntm vr oldunu sendede bi ümit

Kızlarrrrr reglim 4 gün gecikti 4 gundur kasıklarım surekli bıcak kesiği gibi batıyordu regl olcam sandım ama olmadım bir türlü, birde bugun belim ağrımaya basladı...hamile olabilirmiyim simdi yaptım bunuda

evet cnm hamilesin tebriklerr hemen kan vermeye kos :)))

Kıyamam sana manşşalah kuzım evet annesi oldun artık rabbim kucağına almayı nasip etsin belirtilerini paylaşır mısın bizimle bugun sürekli o kıvamlı beyaz akıntm vr oldunu sendede bi ümit
Amiinn canım Allah razı olsun sizede nasip etsin Rabbiim
Canım adet sancımdan ve sıcak sıcak akıntıdan başka hiçbi belirtim yok adet olcam diye bekliyodum o kadar sancım vardı ama hamileymişim :)

yigenime iyi bakkk heee zaten zor bulduk Allahim kucagina kavusturdun saglikla insallah cnm benimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…