Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Gerek bile kalmadı be canım neyse o noktaya geldiği zaman daha da üzülüyordum

Doktor bugün reglin 3.günü gel tahlilleri yapalım olmazsa demişti gideyim artik nasıl bi tahlil yapacak kızlar bilen varmı aranızda

Doktor bugün reglin 3.günü gel tahlilleri yapalım olmazsa demişti gideyim artik nasıl bi tahlil yapacak kızlar bilen varmı aranızda
Adetin 3.gunu hormon tetkikleri yapiliyor.lh fsh progestan kadinlik hormonlariyla alakali hepsi.birde bazi drlar adetken vajinal ultrasonla bakabiliyor..

Adetin 3.gunu hormon tetkikleri yapiliyor.lh fsh progestan kadinlik hormonlariyla alakali hepsi.birde bazi drlar adetken vajinal ultrasonla bakabiliyor..
Adetliyken nasıl bakilirki ya bide benim çok yoğun gelir Allahım kadın olmak ne zor daha hic bisey yaşamadım ama bu süreçlerde bile yoruldum Allah tüp bebek aşılama vs. Yaptıranların yardımcısı olsun

Merhaba merhaba ben aranıza yeni katıldım adetin 3. Günü bazı hormon tahlilleri var kan dan bakılıyor onları ister senden fsh tiroit gibi

Adetliyken nasıl bakilirki ya bide benim çok yoğun gelir Allahım kadın olmak ne zor daha hic bisey yaşamadım ama bu süreçlerde bile yoruldum Allah tüp bebek aşılama vs. Yaptıranların yardımcısı olsun
Evet canim zor bir durum ama en net gorulen sanirim o gun.

Benim elimde tüp bebek ilaçları var ilgilenen varsa fiyatından biraz düşük vermek istiyorum çünkü vücudumun yıprandığını düşünüyorum dile kolay 5 tüp benek 2 histereskopi yapıldı ara vermeyi düşünüyorum ama inşallah hamile kalıtım ilaçlarımı saklama koşullarına bakarak güzelece buzdolabında sakladım tarihleri geçmeden sizler faydalanın aralarında Mayıs Ağustos 2018 bile var ilgilenen varsa burdan yazışalım elimde puregon 300 ml. Gonal. - F. Cetroide var istanbul dayım

Sekiz yıllık evliyim hiç hamile kalmadım ama hiç bir şey yok olur dedi Dr kar bizim boş yere beş yılımızı yediler

Ellerine saglikkk ... ayyyy inşallah 2016 önce bebiş sonra ev getirsinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…