Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Size birşey dicem biraz rahatsiz edici bi konu ama neyse... Tükürüğün hamile kalmayi engelleyici etkisi olabilir diyolla... Kafamda deli sorular
Siz ne düşünüyorsunuz. Olabilir mi acaba ya

Valla ben bişiy olmasn diye preseedi boşlltm içeriye :)

Preseedi kayganlaştirici gibi bi şey anlaşilan...dikkat etmek lazim demek ki.evet.bu ay bakalim bütün bilgileri harmanlayip calisacagim.bakalim sonuç ne olacak

Preseedi kayganlaştirici gibi bi şey anlaşilan...dikkat etmek lazim demek ki.evet.bu ay bakalim bütün bilgileri harmanlayip calisacagim.bakalim sonuç ne olacak

Odevine iyi çalış bak bizim gibi beklersin sonra :) bana yardım edinde şu boşvermişlik sendromundan kurtulaym resmen bu ay 3 kez denedm denemek bile gelmez içimden

İyi geceler kizlar :) bugun dr gittim icim rahatladi temiz cikti.. yumurtam buyuyormus :))

Derken geldi bile kızlar kırmızı kaaartdoktor gebelik olabilir dediginde emin olmama rağmen yinede umutlanmıştım

Kizceler aramizdan biri daha HAMILEEE soylemeden duramadimm valla kendim kalmis kadar sevindim ama.kim oldugunu aciklayamicamm testte gorduk ikinci cizgiyi ama daha kan vermedi ara ara yaziyordu ay dayanamadim oh soyledim rahatladim

Kizceler aramizdan biri daha HAMILEEE soylemeden duramadimm valla kendim kalmis kadar sevindim ama.kim oldugunu aciklayamicamm testte gorduk ikinci cizgiyi ama daha kan vermedi ara ara yaziyordu ay dayanamadim oh soyledim rahatladim
çiçekkokusumu ole bişydi rumuzı galiba inş bizde oluruz minem biz kaldk bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…