Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Hey Allahim kiz daha dur kac gun oldu yumurtlayali Allah askina yaaa batma olsa suc olmasa succ biz hic bisiyi begenmiyoruzzz

Batmıyo tabi batsıın batsın işte iki büklüm kaliym sonra geçsin :)
Batmıyo tabi

Ben burdayım imkansız biliyorum ama doktor gebelik olabilir deyince yine umutlandım ben kızlar ya

Hemen koşun test yapin valla.ayy heyecanli... :))

Kız bunlar raht yeminle ben kaç kere hayal kırıklığı yaşasamda duramıyom kan test idrar ne varsa yapıom aramızda çamaşır suyuna işeyen bile çıktı ya her turlu pislik bizde hamiş olcaz diye :)

Kız bunlar raht yeminle ben kaç kere hayal kırıklığı yaşasamda duramıyom kan test idrar ne varsa yapıom aramızda çamaşır suyuna işeyen bile çıktı ya her turlu pislik bizde hamiş olcaz diye :)
valla 1 ayda o kadar çok eczaneye para odedim ki ... gözüm şaşı oldu çizik gorcem diye

valla 1 ayda o kadar çok eczaneye para odedim ki ... gözüm şaşı oldu çizik gorcem diye

Kız gittigidiyordan al çok ucuz inanki eczanenn dortte biri ben ovu testi almştm yanında 10 tane hediye gondermişler 5 tane kaldı :))

Kız gittigidiyordan al çok ucuz inanki eczanenn dortte biri ben ovu testi almştm yanında 10 tane hediye gondermişler 5 tane kaldı :))
Aaaa ne diyosuun çok iyiymiş.sağol valla iyi oldu söylediğin hic aklima gelmediydi.
Sevgili Desaa sizin ilk ay mi tuttu,ne kadar suredir deniyosunuz? Özel değilse söyler misin?

Aaaa ne diyosuun çok iyiymiş.sağol valla iyi oldu söylediğin hic aklima gelmediydi.
Sevgili Desaa sizin ilk ay mi tuttu,ne kadar suredir deniyosunuz? Özel değilse söyler misin?

Bir yıli aşkın süredir istiyorduk canm yani bayadir beklediğim birseydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…