Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Size birşey dicem biraz rahatsiz edici bi konu ama neyse... Tükürüğün hamile kalmayi engelleyici etkisi olabilir diyolla... Kafamda deli sorular :confused:
Siz ne düşünüyorsunuz. Olabilir mi acaba ya

Valla ben bişiy olmasn diye preseedi boşlltm içeriye :)

Preseedi kayganlaştirici gibi bi şey anlaşilan...dikkat etmek lazim demek ki.evet.bu ay bakalim bütün bilgileri harmanlayip calisacagim.bakalim sonuç ne olacak :KK59:

Preseedi kayganlaştirici gibi bi şey anlaşilan...dikkat etmek lazim demek ki.evet.bu ay bakalim bütün bilgileri harmanlayip calisacagim.bakalim sonuç ne olacak :KK59:

Odevine iyi çalış bak bizim gibi beklersin sonra :) bana yardım edinde şu boşvermişlik sendromundan kurtulaym resmen bu ay 3 kez denedm denemek bile gelmez içimden

İyi geceler kizlar :) bugun dr gittim icim rahatladi temiz cikti.. yumurtam buyuyormus :))

Derken geldi bile kızlar :KK43: kırmızı kaaart:stop:doktor gebelik olabilir dediginde emin olmama rağmen yinede umutlanmıştım:KK43:

Kizceler aramizdan biri daha HAMILEEE soylemeden duramadimm valla kendim kalmis kadar sevindim :KK70: ama.kim oldugunu aciklayamicamm testte gorduk ikinci cizgiyi ama daha kan vermedi ara ara yaziyordu ay dayanamadim oh soyledim rahatladim :KK70: :KK70::KK9::KK9::KK9:

Kizceler aramizdan biri daha HAMILEEE soylemeden duramadimm valla kendim kalmis kadar sevindim :KK70: ama.kim oldugunu aciklayamicamm testte gorduk ikinci cizgiyi ama daha kan vermedi ara ara yaziyordu ay dayanamadim oh soyledim rahatladim :KK70: :KK70::KK9::KK9::KK9:
çiçekkokusumu ole bişydi rumuzı galiba inş bizde oluruz minem biz kaldk bi :KK43:

X