Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
canlarim 4 test yaptim 1. erken gebelik hepside 2 dk.icinde belirdi. bilmiorm bende anlamadim saskinim.dogrusu :KK53:

canlarim 4 test yaptim 1. erken gebelik hepside 2 dk.icinde belirdi. bilmiorm bende anlamadim saskinim.dogrusu :KK53:

aaaa çok ilginç. bu testler pozitif çıkıp da kanı negatif çıkanı hiç duymadım kuzum yaa o nasıl bişi ben anlamadım.
bence başka yerde yaptırma çok üzülüyorsun sonra bekle sadece idrar testi yap.
ben şok oldum resmen.çok ümitliydim aslında senden yana hayırlısı olsun herşeyden önce:KK51::KK51::KK51:

Umudumuzu yitirmek yok kuzu. Daha senin bata yokmu??? Kaç tane test yapmışsın hepsi mi bozuk. Sen dikkat et yine de kendine.

bozukmus demekki :KK43: olsa kanda cikarda. ben de soktayim ama gecti napalim :)

bozukmus demekki :KK43: olsa kanda cikarda. ben de soktayim ama gecti napalim :)
canım şu erken gebelik testlerini kullanma allah aşkına.onlar yanıltıyor normal gebelik testi kullan sadece ve bence ne marka kullanıyorsan onu bi daha alma.belki o markanın testlerinde sorun hep oluyorsa tekrar seni yanıltmasın diye diyorum.ben yine de inanamadım kan sonucuna.başka markaları dene tekrar pozitif çıkarsa kan testi yanlış olabilir

Ya canım nasıl bişey bu ya.. Idrar yap yarın, testlerin hepsi mi bozuk ya. Şok oldum ilk kez gördüm böyle bişey. Ama kırmızılar gelene kadar umut bozmak yok gün olmadan neler doğar

canım şu erken gebelik testlerini kullanma allah aşkına.onlar yanıltıyor normal gebelik testi kullan sadece ve bence ne marka kullanıyorsan onu bi daha alma.belki o markanın testlerinde sorun hep oluyorsa tekrar seni yanıltmasın diye diyorum.ben yine de inanamadım kan sonucuna.başka markaları dene tekrar pozitif çıkarsa kan testi yanlış olabilir
cnm 1 tanesi erken gebelik digerleri normal gebelik testleri. benim kafam gercekten karisti inanamiorm hala elimde bir tane yestim kaldi yarin sabah yapicm bisiy cikarda saglik ocagina kan vercm. cunku sonucumu ogrenmek icin aradigimda kadin cihazda sorun var dedi kaninizi tekrar koycam.makineye dedi numarami aldi ben cikinca aricm diye 40. dk sonra aradi .0.2 dedi cihazda sorun varmis bilmem ne. acaba diorm degerim birden mi dustuki kafamda deli sorular :KK58:

cnm 1 tanesi erken gebelik digerleri normal gebelik testleri. benim kafam gercekten karisti inanamiorm hala elimde bir tane yestim kaldi yarin sabah yapicm bisiy cikarda saglik ocagina kan vercm. cunku sonucumu ogrenmek icin aradigimda kadin cihazda sorun var dedi kaninizi tekrar koycam.makineye dedi numarami aldi ben cikinca aricm diye 40. dk sonra aradi .0.2 dedi cihazda sorun varmis bilmem ne. acaba diorm degerim birden mi dustuki kafamda deli sorular :KK58:

Ay şimdi insan sevinmek de istemiyor üzülmek de
Kendime benzettim biraz talihsizliğini Konu sen olunca bütün arızalar mevcut oluyor sanırım
Rabbim gebeliğinde sorun yaşatmasın inşallah
:KK11:

hıc sasrmıyorm artık.. kan degernn yanls cıktgnı bıle okdm dgmu blmem ama.. ımkansz dıye bısey yok allah ıstedıkten snra.. hayrlısı olsn herseyın

Kız şok oldum sonucuna bak kendin diyon belki makinanın azizliğine ugramissindir üzülmek için erken tekrarla kan testini ama başka yerde:KK55:

Minesuu Minesuu ballı lokumum testin inşallah güzel koyulaşmıştır o kan testi bir anormal çünkü inanamadım açıkçası 10. Gün bnm bile koyu değildi testim bu kdr şoklardayım valla

Minesuu Minesuu canımm senin bata vardı daha dimi o_O benim kan testinde referans aralığı 0/hamile olmayan yazıyordu..ee senin bata daha varken 0,2 çıkmış..bence üzülmek için daha erken..ümidini kaybetme canım İnşAllah hayırlısıyla hamilesindir..

Kızlar dün doktora kontrole gittim.Kese görüldü 1,6 cm cik :anneadayı: fakat lekelenmem az da olsa devam ediyor.hafta sonu yoğun geçti hep ayaküstüydüm bir de çok yürüdüm.pazartesi akşam hafif kanamam oldu..doktora bunları anlatınca düşük tehlikesine karşı Progestan verdi..Vajinadan sabah akşam uygulamamı söyledi..akşam yaptım korka korka biraz zorlandım ve pembe leke geldi..sabah zorlanmadan yaptım bi 5 dk.uzandım sonra kahvaltı yapıp işe geldim 15 dk yürüdüm.işe gelince gri gibi lekelenmem olmuş yine ve ilaç geri gelmiş sanırım krem şeklinde batıklık vardı..Endişeliyim kızlar bebeğime bişey olcak diye çok korkuyorum..o_OProgestanı bu şekilde kullanan varmı o_O

Kızlar dün doktora kontrole gittim.Kese görüldü 1,6 cm cik :anneadayı: fakat lekelenmem az da olsa devam ediyor.hafta sonu yoğun geçti hep ayaküstüydüm bir de çok yürüdüm.pazartesi akşam hafif kanamam oldu..doktora bunları anlatınca düşük tehlikesine karşı Progestan verdi..Vajinadan sabah akşam uygulamamı söyledi..akşam yaptım korka korka biraz zorlandım ve pembe leke geldi..sabah zorlanmadan yaptım bi 5 dk.uzandım sonra kahvaltı yapıp işe geldim 15 dk yürüdüm.işe gelince gri gibi lekelenmem olmuş yine ve ilaç geri gelmiş sanırım krem şeklinde batıklık vardı..Endişeliyim kızlar bebeğime bişey olcak diye çok korkuyorum..o_OProgestanı bu şekilde kullanan varmı o_O
Canim kalbini ferah tut..birsey olmaz sen kendine dikkat et..o vajinal progestani arkadasim kullandi grimsi geri donus yapiyormus ama endise etme cogu kiside oluyormus o.

X