Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
a
Cok tesekkur ederimmm canlarimmmm Allahim hepinizee en kisa zamanda nasip etsin. emin olun benim.olduysa sizin dunden olur benimki mucize ve tek iliski esim daha 10 gun olmus ameliyat olali hemen nasil duzeldi Rabbimin gucu sonsuz sukurler olsunn :anneadayı::anneadayı: aksam kan vermeye gidicm insallah iyi sonuc alirim:KK15:
skım aynı benım hespa oldu senınde :)) allah daim etsin git türü kan ver hele cabuk

canim corek otu kuru uyguladim ben bu ay. preesed jel kullandim. esim icinde hergun havuc suyu sktim sorun vardi cunku bizde keci boynuzu pekmezi. v.s yalniz bebek isteyenler yunurtlamanin sabahi iliskiye girin sabah spermler daha hareketli oluyor. ve esinize iliskiden yarim.saat ince turk kahvesi icirin. sonra gelsin bebisler dolsun gobuslerr:anneadayı::anneadayı:
Ya canım havuç suyu nasıl ben onu bilmiyoom:KK48:

Minesuu Minesuu canım benim nasıl sevindim Allahım kucağına almayı nasip etsinn Insallah bizlerde bu duyguyu yasariz hayırlısıyla en kısa zamanda :)))

Cok tesekkur ederimmm canlarimmmm Allahim hepinizee en kisa zamanda nasip etsin. emin olun benim.olduysa sizin dunden olur benimki mucize ve tek iliski esim daha 10 gun olmus ameliyat olali hemen nasil duzeldi Rabbimin gucu sonsuz sukurler olsunn :anneadayı::anneadayı: aksam kan vermeye gidicm insallah iyi sonuc alirim:KK15:

Hadi hayirli olsun kuzum dualarımız kabul oldu :) hoşgeldin aramıza ekim annesi:anneadayı::anneadayı:

kizlarrrrrrrrrrrr aklimiii kacircamm mutluluktan hamileyimmmmmm galibaaaaaaaaaa sabahki yaptigim sonradan belirdi simdi tekrar yaptim hem.erken gebelik hem.normalll Allahim ucuyorummmmm :KK70: sukurler olsunn
Hayırlı olsun canım nasıl sevindim anlatam. Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin :KK71:

M minesu Allah sag salim kucağına almayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun.Cooook sevindim bende inanki.bizi birakmazsın ins burda :) duan kabul olur senin bize de et :)

canımmmm çookkk sevindim maaşallah yeni hamişimize allah tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah:anneadayı::emir_bebek::emir_bebek: :KK4::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kizlarr kan soonucum 0.2 ciktii :KK71::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

Uzulmek yok o sonç doğr değil bence makina bozk olabilir ben bu topikte ole net çizgi gormedm daha burdaki hamileym diyenlerin çizgisi bile yok gibiy di sennki çok koyuydu onlar sevindi sende sevinceksin burdayız yanındayız biz unutma ahretliğim dedim sana uzmene izin vermem kendini bizim duamız kabl oldu ikimiz doğrcz hemde ikiz

ben gene test maduru oldum kizlarr haydii gulelimmm :KK70: yarin sabahta test yapcm bu sefer gidip saglik.ocaginda baktircm :)))

kizlar testim bu arada bu :))) cok komik :))
IMG-20160209-WA0022.jpeg

ben gene test maduru oldum kizlarr haydii gulelimmm :KK70: yarin sabahta test yapcm bu sefer gidip saglik.ocaginda baktircm :)))
Hayır ya bariz cizgi vardi hayalet olsa tamam diycem ama belli ya gıcık oldum bu firmalar resmen duygularla oynuo dava açmak lazım

kizlarr kan soonucum 0.2 ciktii :KK71::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
Aaaa :KK43: ya kuzum 2 testtemi yanlis cikar ya ayni markamiydi hayret bisey..bencede devlet hastanesinde yap..kiz okadar yapiyoruz bos cikiyo hcg var demek idrarinda bide bu testler adet gunu ve otesinde dogru cikar diyolar..bencede moralni bozma sigarayi icme sakin tekrar baktir..

X