Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
kizlarrrrrrrrrrrr aklimiii kacircamm mutluluktan hamileyimmmmmm galibaaaaaaaaaa sabahki yaptigim sonradan belirdi simdi tekrar yaptim hem.erken gebelik hem.normalll Allahim ucuyorummmmm :KK70: sukurler olsunn

Eklentiler

• 20160209_145309.jpg
    20160209_145309.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 64
kizlarrrrrrrrrrrr aklimiii kacircamm mutluluktan hamileyimmmmmm galibaaaaaaaaaa sabahki yaptigim sonradan belirdi simdi tekrar yaptim hem.erken gebelik hem.normalll Allahim ucuyorummmmm :KK70: sukurler olsunn
ay kız bildiğin varrrrr, ayyyy maşallahhhh yaaa, hemen kan vermeye koşşşşşş :KK47::KK47:

Çok şukur bin şükür teyze oluyoruuummm :)❤ kız 2. Yeğen haberi 1 ayda Annesiym Annesiym ve senden geldi rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğim çok sevindimm :)

Çok şukur bin şükür teyze oluyoruuummm :)❤ kız 2. Yeğen haberi 1 ayda Annesiym Annesiym ve senden geldi rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğim çok sevindimm :)
Valla benim kadar sevinen olmaz bebeqim aramızda iki hafta var dualarımz kabul oldu biliyosun ne kadar istiyoduk teyzesii :)

Valla benim kadar sevinen olmaz bebeqim aramızda iki hafta var dualarımz kabul oldu biliyosun ne kadar istiyoduk teyzesii :)
Bu bebeler peş peşe zarara sokacak beni yavaş gelin nan :KK70: feda olsun yavruşlarıma ❤ paşa büyüyor valla ama çok miskin paşa kız çıkmazsa şaşmam :KK70: hayırlı sağlıklı olsunlar inşallah şimdi siz hangi ay anası oluyosunuz baken :KK70:

Cok tesekkur ederimmm canlarimmmm Allahim hepinizee en kisa zamanda nasip etsin. emin olun benim.olduysa sizin dunden olur benimki mucize ve tek iliski esim daha 10 gun olmus ameliyat olali hemen nasil duzeldi Rabbimin gucu sonsuz sukurler olsunn :anneadayı::anneadayı: aksam kan vermeye gidicm insallah iyi sonuc alirim:KK15:

Kız anlat bakalım bu ay özel kur uyguladin mi
canim corek otu kuru uyguladim ben bu ay. preesed jel kullandim. esim icinde hergun havuc suyu sktim sorun vardi cunku bizde keci boynuzu pekmezi. v.s yalniz bebek isteyenler yunurtlamanin sabahi iliskiye girin sabah spermler daha hareketli oluyor. ve esinize iliskiden yarim.saat ince turk kahvesi icirin. sonra gelsin bebisler dolsun gobuslerr:anneadayı::anneadayı:

X