Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Kızlar birsey sorcm :),hamile olanlara adetime bir hafta var sol gögsümde dolgunluk dmarlari da görebiliyrm elleyince aciyor arasira kasigima batmalar oluyr gebelik belirtisi olabilr mi acaba az önce de adini hatirlayamadigm bir meyve tadi geldi agzima bir anlk ya da psikolojk bunlar

Hamilelik belirtisi olabiliyor,ama adet belirtisi ya da psikolojik hissetme de olabiliyor.henüz hamile kalmadim ama bildiklerim bunlar.görmezlikten gelemedim cevap verdim :)))

Canim adetine bir hafta kala çok erken belirtiler büyük ihtimal psikolojik olabilir çünkü hamile kalmadan önce her ay adetten önce mide bulantısı olurdu bende psikolojik olarak ama şimdi hamleyim bir ayı geçti daha mide bulantısı falan yok. Inşallah hamilesindir ama belirtilere çok fazla takılma derim.

Takılmamaya calısıyorum ama iste insanin elinde olmuyor :) bu arada hayirli olsun bebgin saglikla kucagina alirsin insallah

sagoll tatlimm. sende ne var ne yokk. bat nezaman cnm varmi bi gelisme
Tatlim benim bat 10 subat ama hic bir belirtim yok bu ay sadece belim ve bacagimda batma cekme var oda romatizmadan onun disinda biseyim yok takmiyorum bu ay.hickirsam hamilelik belirtisimi diye ariyodum gecen ay.bu ay relaxim bakalim hakkimizda hayirlisi olsun ...

Kızlar fotoğrafa yorum yapabilir misiniz

Eklentiler

• DSC_0893.JPG
    36,9 KB · Görüntüleme: 78
Keain hamilesin ve ropikte gorduğum en belirgin çizgi hamilesn kuzım hayırlı olsn

Teşekkür ederim sağolun çatlatma iğnesini sonra 17. Günüm ve adet 2 gün geçti dua edin kızlar inşallah
İnşallah canim bazen testler yaniltiyor.kan testini yaptir ve tescillensin hakkinda hayirlisi olsun tebrik ederim tekrar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…