Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
kuzum belirti varmı :)
yok kuzu sadece gogus agrisi ve bel agrisi var.. bell agrim hic olmazdi beni oturamiorm.kalkamiorm nasil agrio onun disinda hic bisiy yok ama umduumda yok ben martta gozumu diktim simdiden

Yaw benimde enteresan bi şekilde şeffaf yapiskanimsi akintim var bi kaç gündür.boyle silikon yapistiricilar gibi
Daha önce olmadi hic boyle.acaba usuttum ondan mi.yumurtlamayla alakali olduğunu sanmiyorum bugün 20. gün.

Yaw benimde enteresan bi şekilde şeffaf yapiskanimsi akintim var bi kaç gündür.boyle silikon yapistiricilar gibi
Daha önce olmadi hic boyle.acaba usuttum ondan mi.yumurtlamayla alakali olduğunu sanmiyorum bugün 20. gün.
cnm yumurtlama testinkullan istersen o akinti yumurtlamadan 2 gun once oluyor cunku

yok kuzu sadece gogus agrisi ve bel agrisi var.. bell agrim hic olmazdi beni oturamiorm.kalkamiorm nasil agrio onun disinda hic bisiy yok ama umduumda yok ben martta gozumu diktim simdiden

kız bu güzel belirti kaç gün kaşdı şimdi :) yapsna bi test :)

kizlar hem erken gebelik hem de normal yapicm yarin eger silik milik cikarsa su cleanblue var haftasinida gosteriyor onu yapcm hemen ama cok tirsiyorum dua edin bana. sabah hemen hbr ederim bugun sabahlar uzar bana hayirlisini diliyorum

kizlar hem erken gebelik hem de normal yapicm yarin eger silik milik cikarsa su cleanblue var haftasinida gosteriyor onu yapcm hemen ama cok tirsiyorum dua edin bana. sabah hemen hbr ederim bugun sabahlar uzar bana hayirlisini diliyorum
hayırlısı kuzum, yarın inşallah çok güzel haberler verirsin bize

kız ne korkuyon ya biz ne çöpler eşeledik ne testler denedik :)
cop karistirma zamanim geldik benim zaten yarindan itibaren karistirirm artik copu. bi keresinde cok komik ama esim copu almis gitmis disari cope atmis Allahtan copcu goturmemis copu geceydi copu gittim aldim eve getirdim geri hahaha ne manyagim ben yaaaa

Varya yakında kocalarımz kireçlicek bizi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…