Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Canımm yok goremedim hiç bişey nötr daha doğrusu uykusuz bi gece oldu çok uyandım durdum..gecersiz yani.. Bu gece yatarım inşallah canımm...
tamam kuzumm. ben girdum bugunn ruyamu..2.ay once silik cikmistiya buraya eklemistim aklima geldikce ruyamda negatuf cikmisti. ama bugun.poItifi gordum korkuorm.bu ay test yapmaktan

tamam kuzumm. ben girdum bugunn ruyamu..2.ay once silik cikmistiya buraya eklemistim aklima geldikce ruyamda negatuf cikmisti. ama bugun.poItifi gordum korkuorm.bu ay test yapmaktan
Kız şimdi aklıma geldi yumurta gordumm ruyamda.. İki tane annem bi yere koymuş bnde buluyorum.. Ama ne demek tabi bilmiom...

Minesuu cum haxi inşallah hamis olursun ben daha adet bilem olamadim çalışmalara başlayamadı

kizzz olmadin mi dahaaa alla alla bu nasil oss muayene oldun demi kist mist cikmasi..sokturucu kullansaydin ilgincc yaa
Yok tatlım hiç sorun yok çıkmadı sukur hatta doktor yumurtsliklarin çok iyi calisio bile dedi sokturucu kullaniom 3 gün birakicam bi olaydim ya acayip sistin valla Rabbim hiç bsyin eksikliğini gostermesin

Yok tatlım hiç sorun yok çıkmadı sukur hatta doktor yumurtsliklarin çok iyi calisio bile dedi sokturucu kullaniom 3 gün birakicam bi olaydim ya acayip sistin valla Rabbim hiç bsyin eksikliğini gostermesin
kiyamama yaa evet cok sikinti verio insana.insallah olursun kuzum ya

Gacilarrrr ben yapcem bunu sizde yapın bide kenzul ars okucem Allahın izniyle olur inşallah sağlıklı sıhhatli hayırlı yavricaklarimiz aminnn :)

Eklentiler

• IMG-20160206-WA0000.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar merh.
Konuyu dogru yere mi yaziyorum bilmiyorum , simdiden k.bakmayin . ablam bebek istiyor , tahliller yaptirdi. PRL (prolaktin) 37,77 referans degeride 5-35 sizce nasil cikmis sonuc ?

Kizlar merh.
Konuyu dogru yere mi yaziyorum bilmiyorum , simdiden k.bakmayin . ablam bebek istiyor , tahliller yaptirdi. PRL (prolaktin) 37,77 referans degeride 5-35 sizce nasil cikmis sonuc ?
cnm prolaktin yuksek ama cok yuksek degil 13 lerde olmasi gerek. benm 29 du 1 ay ilac kullandim.0landi. doksinex diye bi ilac var onu kullanck

Selam kızzlar ben bi hasta okuyom baraj kapakları kalkmış gibi resmen başım donuyo valla artk guldur guldur inşallah bu ay guler yuzum bebeğim duşnce arkdşm hamile kalmşt dun godum beşik kıyafet atıyo içim gitti bana soruyo nerden alıyım diye hiç bişy diyemedm tez zamanda bizede yaştsın Allahım

Amin canım amin inşallah ben daha hasta bilm olmadım hapin bitmesini bekliom biran önce olsa barı rahatlssam da başlasam çalışmalara bu ay yumurta takibi yapmiycam Allah ne verdiyse artık yapcem birakcem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…