Hamileyken terkedilmek:((

Konuyu okurken barıştık diyeceksiniz diye çok korktum. Adınıza çok sevindim oglunuzu hayırlısıyla büyütürsunuz inşallah. Zararin neresinden dönersen kar demişler.
Allah korusun ki şükürler olsun korudu da zaten kapımın önünde yattı barışalım diye ama öyle bi soğuttu ki rabbim içimi umrumda bile olmadı aynen canım keşke ilk hatasında dönseymişim o zarardan ama yaşanacağı varmış işte

Çok sevindim sizin adınıza her daim mutlu olun

Eski eşiniz de artık annesi ve babasıyla bir ömür mutlu olsun bakalım :)
Sorma o durum için ayrı bi konu açılır aslında benimle evliyken çok kıymetli olan oğullarını şimdi yer bezi yapmışlar burası cezaevi bu oda da benim hücrem diyordu bana en son babası şimdiye kadar harcadıklarının listesini çıkarmış koymuş önüne neredeyse yediğime içtiğime adisyon açacaklar diye ağlıyordu artık ben yokum ya kıskanacak kimse kalmayınca girmişler birbirlerine anlayacağın orada da huzurları yok şimd bide nafaka tazminat çarşı daha da karışır onlar için

Oh, çok güzel olmuş. İçinizin yağları erimiştir :) işte bir insanın değerini iş işten geçtikten sonra değil o insan hala yanınızdayken anlamak gerek. Aklı başında adam olsaydı, şu an mutluydu. Zaten bu erkekler evlenmeden umursamazlar ailelerini, evlendikten sonra ne oluyorsa aile birden çok değerli oluyor, olsun olmasın diyen yok ama yeni aile kurduklarının farkına da varsalar iyi olacak.

Tabi evlenmeden önce sen ailemden önce geliyorsun bundan sonra benim ailem sensin diyen adam evlendikten sonra anam babam haklı demekten başka bşy yapmadı alsın anasıyla babasıyla haklı haklı yaşasın bundan sonra ne yazık ki canım bazı adamlar başlarına gelmeden anlamıyorlar söylemeyle anlatmayla uyarmayla olmuyor yani bir müsibet bin nasihat olayı

Ne kadar güzel sonuclanmis konu, valla son mesajlarını hayranlıkla okudum canım. Yaptığın hatadan çok güzel bi şekilde donmussun. Çok güçlü bir kadın ve bir annesin. Bundan sonra Allah sana ve güzel yavruna yasayamadiginiz butun mutluluklari en harika bi şekilde yaşatsin inşallah.

Sağol canım inşallah hatalar bizler için şükürler olsun ki ben farkettim ve dönebildim Allah herkesin yardımcısı olsun

İlk konuda sürekli yalvardım boşanmak istemiyordum gibi cümleler kurunca içim kararmıştı. Hikayeniz zaferle sonlanmış sevindim sizin adınıza.
Sakın bu adama bir daha dönmeyin.

İlk konuda sürekli yalvardım boşanmak istemiyordum gibi cümleler kurunca içim kararmıştı. Hikayeniz zaferle sonlanmış sevindim sizin adınıza.
Sakın bu adama bir daha dönmeyin.
O dönemlerde benim de basiretim bağlanmış içim kararmıştı daha kazanacağım zaferler var önümde boşanmayla bitmedi şimdi sırada mal paylaşım davası var dönmek diye birşey yok asla donuna kadar alıcam onun

torunlarını görmek istşyorlar mı
Torunlarını aramıyorlar bile ne görmesi yüzlerimi var Nasıl görecekler eski eşim çocuk 6 aylık olduktan sonra geldi görmeye şimdi 2 haftada bir gelip görüyor 2 saat fotoğraf babası fotoğraf video çekip gidiyor başka da bi işe yaramıyor zaten

genelde bebek doğunca, işler bu noktaya gelince birden bebek kıymete biner torunumuz, cocuğum denmeye başlanır da o yüzden sordum

Karşılarında sindirebilecekleri insanlar olsaydı neler neler yaparlardı ama yemedi onlarda anladılar kimin ne olduğunu allah uzun ömür versin babamın gölgesi yeter hepsine o iş biraz zor yani[/QUOTE]

Karşılarında sindirebilecekleri insanlar olsaydı neler neler yaparlardı ama yemedi onlarda anladılar kimin ne olduğunu allah uzun ömür versin babamın gölgesi yeter hepsine o iş biraz zor yani
Canım konuyu okuyunca sürüm sürüm süründür donuna kadar al demeye gelmiştim ama sen zaten bakmışsın icabına :)

Tebrik ederim, bundan sonraki hayatında çok mutlu ol inşallah

Cok sevindim masallah. Insallah her zaman mutlu huzrlu olursun. Bende bosanma davasi actim iki aydir ailemleyim.

Ya öyle sevindim ki sadece tebrik etmek için girdim hesaba. Size helal olsun. O zehirli sarmaşık gibi birşeymiş, kesince kurtulmuşsunuz, sizin önünüzü kapatıyormuş. Inşallah bundan sonra çoook çok mutlu yaşarsınız çocuğunuzla. Tüm güzellikler sizinle olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…