Hamileyken terkedilmek:((

cocugu yaparkem aklın nerdeydi... daha evlılıgın oturmamışken

hayırlısı olsun canim :)) senin ve oglunun yolu bahti açık olsun , çok seviniyorum böyle mutlu sonla biten evlilikler görünce , duyunca :))

Ayy masallahh size oglunla birlikte mutluluklar, oda gitsin anasinin babasinin agzinin icine baksin.

Tebrik ediyorum, annesi babası da oğullarını başlarına çalsınlar. Her ay bin lirayı ödesin kp artık

Kendilerini mutsuz evliliklerin içinde hapsolmuş hisseden herkese örnek olsun bu konu. İnşallah her yeni günde daha da mutlu olacaksın.

Helal olsun.
Vallahi çok sevindim sizin adınıza.
Çok mutlu olun inşallah

cocugu yaparkem aklın nerdeydi... daha evlılıgın oturmamışken
Bende çocuğu yaparken tam bunu düşünmüştüm aslında adam çeksin gitsin sıkıntılı dönemler atlatayım bütün gelecek planlarım arasında bu şekilde bi evlilik ve çocuk doğurma vardı konuşurken ne kadar kolay değil mi sırf konuşmuş olmak için konuşuyorsunuz hiç bi kadın böyle olsun yuvası yıkılsın evlendiği adamdan bu tarz bi kazık yesin evliliği bu şekilde sonlansın istemez çocuğu yaparken aklım senin bu yorumu yaparken aklının olduğu yerden daha iyi bi yerde olduğu muhakkak

Bu adamın (lafın gelişi adam söylemim)en iyi bakacak hali bile senin en kötü bakacak haline eşit . Sen boşver kurtulduğuna dua et .medeni kanunda düğün Takıları kadinindir.sen davanda nafaka ve tazminat talep et artık kimseye yalvar ma yalvarsanda olmuyor gördüğün gibi.Allah onu ıslah etsin

Nafaka ve tazminat sonuçlandı takılar içinde mal paylaşım davası açmaya hazırlanıyoruz avukatımla aynen öyle ondan kat kat iyi bakarım çocuğuma en azından öyle bi baba figürü ile büyümez

Daha once avk yaninda calistigim icin az, cok biliyorum anlasmali asla bosanmayacaksin baro sana bedava avk verir git savciya anlat boyle boyle diye piskolojik baskina dair hamile oldugun icin avantaj sende nafakani arttirmaya bak nafakayi almamazlik etme piskolojik yipranmis olarak rapor al hakime avukat sunsun iyi bir bayan avk bul bence pesinden kosma oldugu gibi birak esyalarini al sana takilanlari harcadigina dair belge sahit bul onlarida al, yoksa zaten hapis yatar birde uzaklastirma al yaklasmasin sanada bebeginede ailesinede tazminat davasi ac biraz cabala kendine guven lutfen gucsuz hissetme

Geçen gün ortaokul öğretmenlerimden birini sosyal medeyada ekledim. Çokk severdim, çok sayardım onun sayesinde ben de öğretmen oldum desem yeridir. Neyse bir oğlu vardı 8, 9 yaşlarında baba yok. Ailesi destek değil. Anladığım kadarıyla eşiyle çocuk çok küçükken boşanmış bahsi hiç geçmedi.
Çok sevindimmmm

O iş bitti toplamda 35.000 tazminat 1.000 tl nafaka şimdi sıra mal paylaşım davasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…