Hamileyken terkedilmek:((

Teşekkür ederim eveeett doğdu 10,5 aylık oldu şükürler olsun sağlıklı aslan gibi bi oğlum var daha ne istenir ki hayattan annesinin dünyası oldu :))
Maşallah, tebrik ederim seni güçlü güzel anne
Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin ikinize de..
Ve çokça mutluluk :)

K .B ama peki sen s ..l..k mısın :/ cok ozur dilerim söylemesem içime dert olacaktı ... kendıne acımıyosun bebegenede mi acımıyomusun .sence bu ş. . .....z den baba olurmu o bebegındemi psikoloji 'sını hiçmi dusunmuyomusun allah'tan korkmuyomusun hiç . Ben senden cok bebeğe acıdım . Aklin varsa bosarsin nafakada istersin k ..Pek gıbı ,nerden getırıyosa getırsın

Ahh nasıl merhametsiz biriyle evlenmişsin
Yalvararak eve getirmen çok hata
Öyle bir boşan ki köpekler gibi pişman olsun böyleleri ondan anlar sadakatsiz davrandığını belirt habersiz borç yapmak sadakatsizlik düğün cd foto varsa altınlarını talep et m az l kaçırdığını belirt

Bence o bebek supriz olmadi bilakis sen eşin sana bağlanır zart zurt ayağına hamile kaldın.Bu tarz bi adamla özür dilerim bu kadar açık yazmak istemezdim ama nasıl seviştiniz? Hadi seviştiniz diyelim nasıl bir bebeğin hakkına girmeyi göze aldınız yazık günah değil mi o doğmamış meleğe..Olan olmus artık bosanacaksan şu saatten sonra bir damla gozyasi döküp o bebeğin hakkına girmeyin daha fazla cocugunuz dogduktan sonra babasi ile aranizi duzeltmede malzeme yapmayin onun psikolojisi için çabalayın ona iyi bir eğitim vermeyi hedefleyin ki doğmamış bu melek en masumken bedel ödeyen olmasın!

Olan cocuga oldu he diyeceksiniz babasiz da buyur evet buyur hic bir zaman babaninin yerini hicbirsey tutamaz burdan bir ders cikaracaksa evlendikten hemen sonra cocuk yapmayin Olan cocuga olur en az 1 yil bekleyin

Kusura bakma ama sen nasıl konu takip ediyorsun hadi etmiyorsun neden yorum yapıyorsun boşandım zaten ve bütün yasal haklarımı aldım çocuğumunda benimde acınacak bi durumumuz yok çok şükür olmaması içinde ailemde bende elimizden geleni yapıyoruz fazlasıyla

Olan cocuga oldu he diyeceksiniz babasiz da buyur evet buyur hic bir zaman babaninin yerini hicbirsey tutamaz burdan bir ders cikaracaksa evlendikten hemen sonra cocuk yapmayin Olan cocuga olur en az 1 yil bekleyin
Hmmm evet 2 yıl bekleyip çocuk yapanlar asla boşanmıyor adamlar ilk günki gibi kalıyor o evliliklerde işin sırrı bu demek teşekkür ederim paylaştığın için

Cnm konu hortlamiş kusura bakma olay yenı sandım adına cok sevindim hersey GÖNLÜNÜZCE olsun

Evet kendime garezim vardı bilerek planlı hamile kaldım keşke konuyu sen açsaymışsın benim yerime benden daha iyi biliyorsun hakimsin konuya daha çocuğum doğmadan geldi barışma teklifi pişmanım konuşmaları çocuğumu kullanacak olsaydım çoktan barışmıştım yani daha önce yazmıştım benim davam bitti bütün yasal haklarımı aldım oğluma da aslanlar gibi bakıyorum uzaktan davulun sesi hoş geliyor başına gelmeyen anlayamaz bu tarz şeyleri ama yine de kimseye yaşatmasın tabi rabbim

Şimdi ben o yorumumu ilk konuya göre şu evden giden kişiyi yalvar yakan cagirmaniz adına yorumlayarak yazmıştım..Kusura bakmayın konuyu yeni oldu sandım ama inanın ki yorumu yazarken sizin verdiğiniz cevap gibi bi hayatınız olmasını çok istedim çok sevindim Rabbim yavrunuzla birlikte inşaallah güzel bir hayat nasip eder size..Özür dilerim sert çıkışım için..Ama o yalvar yakar eve getirme yüzündendi vala bak:) Ama gerçekten çok sevindim böyle güçlü olarak yolunuza devam etmenize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…