Hamileyken terkedilmek:((

Kadınları duygusallıktan dolayı güçsüz ilan edilir bir de. Tebrik ediyorum ne güzel durmuşsunuz ayaklarınızın üstünde. Bebiğinizle çok mutlu bir hayatınız olsun.

Ya Hu niye anlamıyorsunuz akıl mantık dediğiniz şey herzaman yerinde durmuyor. Olmaz denilen şey oluyor. Yapmam dediğinizi yapıyorsunuz. Allah başa vermesin evlilikte her sıkıntı yaşanıyor. Ahkam kesmek yargılamak insanı yaptığı hata ile yargılamak ne kadar kolay. Başınızdan böylesi bir dert geçmeden yapılan hatayı veya özveriyi anlamamak akıl işi değil ki empati eksikliği
Konu sahibi vicdan rahatlığı ne kadar da önemli değil mi. Sen bu evlilik için herşeyi yapmışsın olmamış ayrılmışsın ne mutlu sana. Allah hep güzel günler yaşatsın sana ve bebeğine

Çok doğru söylemişsin belki de hep en çok istediğimiz olması için uğraştığımız şeylerle sınanıyoruz ama kesinlikle vicdan rahatlığı bambaşka kafamı yastığa koyduğumda içim acımıyor acaba şöyle yapsaydım farklı mı olurdu demiyorum bebeğim için de asla pişman değilim iyi ki olmuş her şerde varmış bi hayır benim evliliğim başlı başına şermiş ben görememişim o dönemlerde ama bebeğim başıma gelen en güzel hayır konuşanlara gelince bekara karı boşamak kolay gelirmiş yada damdan düşmeyen düşenin halinden anlamazmış diyelim konuşmak en kolay kısım kimse kınadığıyla yargılanmaz inşallah

Birbirinizi taniyana kadar kendinizden emin olmayana kadar cocuk yapmayin diyenleri boyle konulari okuyunca cok daha iyi anliyorum
Birsey biliyorlarmista soyluyorlarmiş...

Herseyin yoluna girmesine sevindim konu sahibi
İlk mesajinizin en basina guncelleme x. Sayfada yazarsaniz okuyanlar gelismeler icin o sayfaya gelip iyi haberlerinizi alabilirler tavsiyem

Bebeginizle mutluluklar

Sakın hicbirseye imza atma .. nerden bileceksin tasmasını tutanların niyetini .. belki de bebeği alip seni kapı dışarı edecekler ..

Sabrın beni öldürdü bu arada ..

10 yıl evli kalıp 3 çocuk yapıp bosananlar?

10 yilda insan eşini tanimazmi ? Hiçmi açik vermez erkekler ? Zaten 10 senelik evlilikte bosananlar artik tahammul edemediginde boşanmazmi ?

Ornek veriyorum arkadasim evlendi. Kocasi butun altinlarini gitti ailesine verdi yetmedi kredi cekti yetmedi arabasini satip onlara verdi.. arkadasim 2. Ayinda hamile kaldi.. biraz bekleyip evliligini oturtsaydi suan yiigenim babasiz buyumeyecekti... anlatmak istedigim sey bu..

Tanimaya calismak vardir
Birde taniyamamak...

Bu benim dusuncem tabiki..

Tamam işte 2 aydada evlenp hamile kalsa boşansa çocuk babasız kalıyor 10 yıl dada aynı. Bunun tanıyıp çocuk yapmayla alakası yokki. Bosanilcaksa ortada çocuk olsun olmasın bosaniliyor sonucta.

Tamam işte 2 aydada evlenp hamile kalsa boşansa çocuk babasız kalıyor 10 yıl dada aynı. Bunun tanıyıp çocuk yapmayla alakası yokki. Bosanilcaksa ortada çocuk olsun olmasın bosaniliyor sonucta.

Konu sadece cocuk degil ki..
Ben esimle 5 ay sevgili 1 yil nisanli kaldim. Ama evlenince tanidim huyunu suyunu ailesine davranislarini vs..

Ayrica ben 1 sene cocuk yapmayin demiyorum. Eskiler demekki bu yuzden yapmayin diyorlarmis diyorum..

darısı bana inşalahhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…