Hamileyken terkedildim

mihri tum yazilari okudum basta senin icin uzuldum konu ilerledikce sana kizdim,cünkü cok gevseksin yani adama resmen bana herseyi yap assagla kufret vur sonrada kusuyum gel tatli bir söz söyle ben kandirilmaya dünden raziyim firsati verdin hani kesin bosanacaktin???? Ortada olmayan bir evlilik icin tektarafli cabaliyorsun.seninle iddiaya girerimki o adam duzelmez sende annenin eviyle kocanin evi arasinda mekik dokuya dokuya yasarsin.bebegi bahane etme babasiz cokta ala cokta huzurlu cokta rahat hayat yasar bu adama baba demekte gelmiyor icimden bebegin icin uzuldugum nokta ise cok gevsek bir annesi hersekilde hicesayan bir kocanin pesinden kosan bir annesi ve cesaretsiz bir annesi oldugu icin ilerde dua et sana dusman olmasin senin yuzunden rezil bir hayata surukleyeceksin yavruyu buna hakkin yok bir vuran hep vurur unutma vazgec bu sevdadan demicem assaglanmak hosuna gidiyorki devam ediyosun kolay gelsin sana bu rezil evliligi yurutme cabanda nedesek bos balik bastan kokar sen meyillisin bu adamin derdini cekmeye degismesini bekleme sen degisemiyosunki o degissin kirici olduysam kusura ister bak ister bakma gozun acilsin diye acik ve net fikrimi yazdim saygilar

Beni yanlış anlamanızı istemem ama, evlilikte edilen kavgalarda hiç bir zaman tek başına biri suçlu değildir. İki tarafında kavgayı yaratacak, karşılıklı bir davranış vardır. Anladığım kadarı ile, aranızda ciddi boyutta birbirinizi anlamama sorunu var. Siz kayın valideniz ve kayın pederiniz ile konuşmaya gitmeden evvel, yalnız başınıza kalıp, bir öz eleştiri fırtınası gerçekleştirin. Siz kendi eksikliklerinizi ve yanlışlarınızı etraflıca bir analiz edin. Ben evlilikte yaşanan sıkıntıların büyük ölçüde kadınlardan kaynaklandığını düşünmekteyim. Erkekler kadınların davranışlarına göre şekilleniyorlar. Öz eleştirinizde, eşinizin hoşlanmadığı ve sizde olan davranışları da düşünün. Ve bunları minimize etmek için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar verin. Ardından eşinize bu düşüncelerinizi anlatın, kendi suçlu olduğunuz konuları fark ettiğinizi ve düzeltmeniz için eşinizin yardımına ihtiyacınız olduğunu dile getirin. Ve eşinize sorun, senin de bu tip tespitlerin varsa birbirimize yardımcı olarak evliliğimize bir şans daha verebiliriz deyin. Kayın valideniz ve kayın pederiniz ile polemiğe girmeyin. Söylediklerini sadece dinleyin ve onaylayın. Onlarla ters konuşmanız, evliliğinize tanıyacağınız ikinci şansı baştan yok eder. O yüzden sadece dinleyin ve fikir beyan etmeyin. Konuşmanız konusunda ısrar ederler ise ben kendimde olan hataları tespit ettim, eşimden yardım isteyip bunları düzeltmeye çalışacağım deyin. Ama bu konuda sizin de desteğinize ihtiyacım var deyin. Ilımlı olun, hırçın ve saldırgan olmak emin olun, işinizi çıkmaza sokar. Evliliğinize 2. şansı verecekseniz ve her şeyin düzelmesini istiyorsanız, ılımlı ve sakin olmalı, aynı zamanda kocanızı da bu yönde telkin etmelisiniz. Bunlar benden nacizane tavsiyeler... Saygılar...

kocan geri geldi mi ?

51 sayfanın tamamını okuyamadım ama eşin gerçekten çok zor biri.Allah yardımcın olsun.Böyle bir evlilikte keşke daha iyi korunsaymışsında hamile kalmasaymışsın.Neyse olan olmuş artık Allah bundan sonra sana ve yavruna güzel günler göstersin inşallah.

Canim acik acik fikrini yazmissin. Niyd kizayim. Burayi ben kendi hatalarimi da gormek icin yazdim.

Dogru soyluyorsun esimi suan affetmesem bile ayni evde olmam tamamen kaypaklik.

Ileride duzelir mi benim de hic umudum yok.

Ama bu adam tek sorunu aileye yakin yasamktan kaynaklandigini soyluyor ve cocugimun babasi.
Cocuk dogana kadar 4 ayim var.
Bakalim tasinicam.
Ama elbette yine affetmiycem.
Biseyler duzelirse ammenna.
Ama boyle gidrrse hele de benle tartisip yine ayni hareketleri yaparsa iste o zaman meselenin aileye yakinlik olmadigini herkes bilecek.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben zaten basindan beri dedim. Kavga tek tarafli degil elbette hatalarim vardir.

Ama bizdeki sorun benim hata aramam degil onun kendinde hic hata aramamasi.

Hala aslinda hic bi sorun umrunda degilmis gibi kurdugum sofraya oturuyor. Getirdigim meyvelerle macini izliyor.
Bu rahatligi beni cileden cikariyor.
Ama napim kavga etsem gerilicem karnimdakina yazik.
Defol git desem gitmez zaten gitti sonra dondu.
Anneme gitsem onlar barismamizi bi sans vermemi istiyorlar. Onlari da huzursuz etmek istemiyorum. Napsam bilemedim ki.

Evet bi cok kisi ayni seyi soyledi.

Cocugum oldugu icin mutsuz degilim.
Onun mutlulugu icin elimden geleni de yapicam.
Annesi babasi bi arada olup cok karaktersiz ve mutsuz olanlar var. Oglumu tek basima ama mutlu ve karakterli yetistiricem insallah.

bu adam sizi sevmiyor..
boşanmanız sizin ve bebeğiniz için en hayırlı şey..
el kaldırmak ne demek.. şerefsizin tekiymiş kusura bakmayın da.. size ilk el kaldırdığnda ayrılmalıydınız

bu adam sizi sevmiyor..
boşanmanız sizin ve bebeğiniz için en hayırlı şey..
el kaldırmak ne demek.. şerefsizin tekiymiş kusura bakmayın da.. size ilk el kaldırdığnda ayrılmalıydınız

ben hala çözemedim. bi akşam geliyor sarılıyor oğlunu seviyor. diğer akşam parmağını değdirmiyor. umrumda mı tabiki değil.

cok zor bir durum ..
Allah yar ve yardımcınız olsun ..
son durum nedir ? naptınız ? ?

kızlar eşim " napiyosun" demek için aradı.

dedim annenler yarın yemeğe gelecekler haberin olsun.

aaa ama benim maçım vardı dedi.

iyi sen bilirsin dedim.

eve annesiyle babası gelecek o maç derdinde.

ailesi bu kadar önemli işte.

ama ne? ben annesini her gün arıycam çok yakın olucam dimi.?

anneme gelinlerden damatlardan önce ben ya da kardeşlerim saygı duymazsa onlar hiç duymaz. ben bunu adım gibi biliyorum.

cok zor bir durum ..
Allah yar ve yardımcınız olsun ..
son durum nedir ? naptınız ? ?

amin canım.

son durum yarın aksam kv ve kp geliyor.

eşim maçım vardı diyor :) her neyse gelince konuşcakmışız. babamı da çağırıcam. çünkü annem yok. garibim aç kalmasın :) zaten bana ne söylenecekse ona da söylenebilir. babamın lafı da benim lafımdır. he bu aileleri karıştırmaksa karıştırmak. zaten ben tok satıcıyım. bu evlilik devam ederse eder etmezse herkes kendi yoluna.

ben bir şey sorabilir miyim ??? belki yazmışsınızdır ama sayfaların hepsini okuyamadım...eşiniz evi terk ettiğinde nerde kalıyor ???

hakkınzda hayırlısı olsun ..
olmuyorsa da zorlamayacaksın ..

ben bir şey sorabilir miyim ??? belki yazmışsınızdır ama sayfaların hepsini okuyamadım...eşiniz evi terk ettiğinde nerde kalıyor ???

kp'ye de ayrıyken sormuştum bilmiyorum demişti.

geri döndü hiç karşıma alıp konuşmadım. konuşmayı da düşünmüyorum.

yalnız eşyalarının bi kısmı arkadaşında kalmış. hangi arkadaşı bilmiyorum.
bir de döndükten sonra arabayı bi kaç kez aldım. içinde en az 5-6 tane boş 1 litrelik su şişeleri vardı. içi epey dağanıktı. arabada kalmış olabilir diye düşündüm.

ama herhangi bir yerde rahat etseydi zaten dönmezdi.

hakkınzda hayırlısı olsun ..
olmuyorsa da zorlamayacaksın ..

aynen aynen. ben bişeyi ne zaman çok istesem onda i sorun çıkıyor. bu yüzden çok rahatım. ne olacaksa olsun yani. her duruma açığım. ama şu var barışırsak da içimin ısınmayacak. bitti bendeki herşey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…