Hamileyken terkedildim

Ben zaten konunun basinda donecegini soylemistim.

Zaten barismak istiyodun cok cabaladin e barismissiniz da bence abartma bu tripli halini adami boyle hareketlerle sogutursan yine birakir gider bu kez donmez de cok acik konusuyorum.

Bu nasil bir durum anlamadim. Ortada dövülen ve terk edilen hamile bir kadin var, ve bu kadinin annesi babasi neredeyse kadinin kayinpederine yalvariyorlar bu kadini geri alsinlar diye, ogullari bu kadin için sirinlik yapsin diye. Hayatimda böyle bir anne baba görmedim ve insallah gerçek hayatta görmem. Ne demek "kizim birakta gol yapsin." Yahu adam kizini su'dan mahrum birakiyor ve baba olarak söylediklerine bak.

Kadin'da (yani konu sahibi) burda gelip trip attigini söylüyor. Artik nasil bir tripse, ayni yatakta yatiyorlar, kahvalti yapiliyor ama kisa cevap verildigi için "trip" olmus oluyor. Daha öncede dedim, gerçekten o çoçuga aciyorum. Ortada annesine psikolojik ve fiziksel siddet uygulayan baba var ve bunu normal karsilayan dede ve anneanne var. Cünkü o adam hep daima ayni harektlerde bulunur. Bir adamin hamile karisini terk etmesi bu kadar kolay geçiyorsa, allah bilir ilerde artik daha neler yapar.

evet ALLAH KORUSUN
ALLAH kimsenin yuvasının bozulmasına müsade etmesin inşallah
herkese iyilik versin
en büyük özveri kadında evlilikte aslında
erkekler her zaman için kadının iyi gününde iyi oluyor. kadının biraz daha sabırlı olması gerek
erkeklerin hepsi aynı zira

mihriban çok sevindim canım barışmanıza
fazla naza kaçmadan adamın dönüşü ve özürü üstündeyken
içindekileri
adamın hatalarını güzel bir dille söyle
bunları istemiyorum de
sabrım taştı ve hamileyken bunları çektim ve bende artık çok büyük yaralar açıldı
artık tahammülüm yok de
sende ben de mutlu olalım artık de

her neyse
kısacası bende biliyordum geri dönüp özür dileyeceğini
ALLAH BİRDAHA BÖYLE KÖTÜ GÜNLER YAŞATMASIN
İNANIYORUM Kİ BU GÜNLER GEÇECEK VE ÇOK MUTLU OLACAKSINIZ

ŞU MERVE01 DENİLEN ARKADAŞ A DA ÖYLE BİR DOLDUM ÖYLE BİR DOLDUM Kİ ANLATAMAM
SEN KIZMISIN ERKEKMİSİN
İNMİSİN CİNMİSİN
NESİN KARDEŞİM SEN
NİYE ACISINI PAYLAŞAN BİRİYLE DALGA GEÇİYORSUN
BENİ SEVMİYORSUN DEĞİLMİ DİYEREK
YORUM YAPACAKSAN, ELEŞTİRECEKSEN YERİNDE ELEŞTİR
HERKESE MUHALEFET OLMAKLA KUL HAKKI YEMİŞ OLUYORSUN ZATEN
SEN BİR DE GIYBETTEN BAHSEDİYORSUN
MİHRİBAN ÇOK SABIRLI VE ÖZVERİLİYMİŞSSİN TEBRİK EDERİM SENİ
UKALIĞINDA BİR YERİ VAR
GİT BAŞKA YERDE ŞIMAR
BURDA İNSANLAR DERT ANLATIYOR, AYNI SIKINTILARI YAŞAYANLAR PAYLAŞIYOR,DERTLEŞİYOR

KORKARIM SEN DE BU DERTLERİ YAŞAYACAKSIN, İLAHİ ADALET DENİLEN BÜYÜK BİR GÜÇ VAR
ERKEK YADA BAYAN OLMAN FARKETMEZ
BENCE SEN BAYAN DEĞİLSİN ERKEKSİN VE BURAYA ALAY ETMEK İÇİN GELMİŞSİN
SENİ VE SENİN GİBİLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM
BURDA KAÇ KİŞİNİN CANINI SIKTIN, ÖTESİNİ VAR SEN DÜŞÜN....

herkes de forumun sahibi gibi resmen. size ne canım ne yazdıysam? burası insanların kurallar dahilinde özgürce yorum yapabilecegi bir forum. kimseyi pışpışlamak zorunda degilim, forumun öyle bir kuralı var da ben mi bilmiyorum? istedigimi yazarım size ne ya

begenmediginiz yorum olunca ya erkek olurum ya in cin ya tinerci ya da hırlı hırsız olurum dimi? iyi madem saçmalıyoruz ben de saçmalıyım biraz. ''bence sen erkeksin çünkü sorunları olan bi kadını pışpışlayıp güvenini kazanmaya çalışıyorsun. sonra da telefonunu isteyeceksin''. oldu mu şimdi? konu saçmalamaksa ben de saçmalarım canım bundan kolay ne var?

hadi ordan. Ergenliğini tamamlayamamış, kişilik araması yapan çocuk seni
seninle muhattap olduğum için kızdım şu an kendime.
Sen ne yapsan yeridir hayatım. Yeterki yaş ortalaması 30 olan ve dertleşmek isteyen insanlarla
dalga geçmeden irtibat kur. önce kendine saygın olsun. Bu seni kişilikli bir insan yapar
önce kendini ciddiye almalısın, kendin inanmalısın ciddi ve samimi yazdığına.
Biz seni tanımıyoruz, istediğin gibi saçmalıklar yapabilirsin
ama bu seni, kendi gözünden düşürür ve artık kendini önemsiz biri gibi hissetmeye başlarsın
benden uyarması. Seçim senin

valal hanginiz erkek hanginiz çocuk bilemiyorum şu ikili tartışma gölgesinde kaldım

Bildiğim tek şey konu sahibinin gururunu hiç ettiğidir , ucuza sattılar diyorum .

Son düzenleme:
Valla ben bebeğin veya kendi sağlığından endişe ediyordum buraya girdiğine göre sağlık problemleri yok.

Havada kalan bir konu daha

nedense böyle oluveriyo kimi insanlar konularında
yapılan eleştirilerden çekiniyolar demek ki elmişim :)

Klasiktir canım, ihtiyac ortadan kalkınca açıklama yapmak zor gelir insana.

Mutlu olsunlar da gerisi önemli degil

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bukadar şey yaşayıp genede barıştıysanız siz hayatta mutlu olmak istemiyorsunuz demekki :26: herşeyine tamam de 10 m ötedeki annene giderken izin al aldığın halde evi terketsin sen genede bu adamla boşanmayı düşünme

elmicim 50 sayfayı okumadım da bukadar şey yaşatıyor kadına mutlumu olsunlar :26:

Bazen insan katilini de sever balım :)

Ortada bir cocuk var neticede belki koca akillanir belki aile ellerini biraz kızın üzerinden çekerler.

Bazen insan katilini de sever balım :)

Ortada bir cocuk var neticede belki koca akillanir belki aile ellerini biraz kızın üzerinden çekerler.

stockholm sendromu diyosun yani nebileyim ya dibimdeki anneme giderkende izin almak nedir anlayamadım ben ondan idrak edemiyorum hadi bide izin aldım o bile sorun olmuş ve bu adam hamile karısınız bırakıp gitmiş pesss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…