Hamileyken terkedildim

Benim anladığım kadarıyla karşılıklı sevgi olayı bitmiş zaten kızcağız da söylüyor istemiyorum diye.böyle evlilik yürümez ama tabi bir yuva da kolay kurulmuyor çocuk da var.ben daha önce de dediğim gibi umudediyorum yuvaları yıkılmaz ama bu adamla da çok zor be kardeşim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar simdi babam cikiyordu. Annemin bana yemek verdigi kaplar vardi. Ben tasiyim bahanesiyle babami eve birakacakmis. Babam diplomat ona biseyleri benden daha iyi izah etti herhalde. Gozunun icine bakiyor yuzune bakmadigi adamin.
Ama ben hala yumusayamiyorum.

Aa ben bunları yeni okudum.seninkinin burnu sürtüyo hadi hayırlısı bakalım.baştan beri hiç istemedim ayrılmanı ama kocanın kabalığı da çekilir gibi değildi.inşallah dualarımız kabul olur düzelir canım

sevgi bittiyse, boşanmak istiyorsa giderler boşanırlar. ne bu böyle tiyatroya çevirmişler ortalıgı. bu kadın burada kocasını, kocası da başka yerde kadını kötülüyordur. ne evlenmeyi becerebilmişler, ne diyalog kurup aralarını düzeltmeyi becerebilmişler ne de boşanmayı becerebiliyorlar. daha hala kv kp ler uçuşuyor ortalıkta. kadının ne istedigi de belli degil ki. boşanmak mı istiyor yoksa trip atmış olmak için mi trip atıyor.

Çok güzel gelişmeler bunlar.bak o da bir adım atmaya çalışıyor,elinden bu geliyor demekki...şimdi yalnız kalın artık...eminim o çok pişman,anladı yani..

beni de sevdin mi mihriban? beni hiç sevmedin dimi? keşke ölsem dimi?

beni de sevdin mi mihriban? beni hiç sevmedin dimi? keşke ölsem dimi?
Bak canim. Canim burnumda. Yokus yukari kosa kosa yuruyen adama beni sirtina alir misin diye sormussun.
Kocam bana yetiyor.
Suan sana yazmam en azindan deger verdigimi gosterir.
Profil resmine de cok saygim var. Sana hayirli bir omur diliyorum.

inan çok sevindim işlerin biraz da olsa yoluna giirmesine,,,
bundan sonra kendinden bu kadar özveride bulunma tatlım,,,,
en azından artık seni gitmekle tehdit edemez,,,,,
umarım senin ve bebeğin için hayırlısı olur,,,,

Öyle küt diye boşanılmıyor.dur sevgim bitti bi koşu gidip şu adamı boşayayım demiyor normal insanlar.üstelik kadın hamile niye bu kadar üstüne gidiyorsun.sanki bi gerginliğin var da ondan acısını çıkarıyor gibi bir izlenim oluşuyor yazılarında.o sana cevap vermedikçe sen onu zorluyorsun.

10 aylık evliyim, 8 ayı böyle saçma sapan kavgalarla geçti.

2 aydır iyiyiz. Düzeldik. Adaptasyon sorunundan dolayı evliliklerin başında böyle şeyler oluyo. Bi de erkekler buldumcuk delisi oluyolar. Bu bana ait, ben buna istediğim gibi şekil veririm, itaat etmek zorunda diye düşünüyolar.

Aslına bakarsan çok büyük sorunlarınız da yok. Ama adam abartıyo herşeyi. Tabi ki kapris yapacaksın. Hamilesin!

Abartısı dışında vicdansızlığı da var. İnsan nasıl hamile eşine böyle vicdansızca zulmeder?!?!

Bence yuvanızı yıkmayın. Sen adım at bi seferlik.
Güzelce konuş. Bitmemeli. Belki düzelir herşey.

ayrıca hatayı sen en naşta yapmışsın. Madem balayı da dahil hep kavga gürültü vardı, niyehemen bebiş yaptın

Allah sabır versin...

kusura bakmayın da benim yazdıklarımı hiiiiç anlamamışsınız. benim size getirdiğim eleştiri neden bu şekilde düşündüğüne dair değildi, düşündüklerinizi ifade ediş tarzınızaydı. yoksa tabii ki istediğinizi düşünebilir, konu sahibinin bir hatası varsa uyarabilirsiniz bundan normal ne var.. ama yazdıklarınıza bi bakın, o kadar ters o kadar yıkıcı ki.. yardım edenden cok düşmanlık yapan gibisiniz. sertliğinizin en basit örneği:avukat kesildiniz!!! cidden iletişim bu şekilde kurulmaz. kendiniz gibi birisiyle karsılasırsınız onu anlarsınızdan kastım da tamamem buydu!

herkes biliyor birakip gitmeyi de olmuyor iste...gelismeler guzel ins.hayirlisi olur hakkinizda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eksik olma canım

gercekten yazdıklarımın ispatısınız.. bu kadar saygısızlık olmaz. benim bile sinirlerim hopluyor tarzınızla knu sahibini bilemiyorumm.. gercekten bir ıyılık yapın bu tarz çirkin ve alaycı şekilde yazacaksanız hem konu sahibine hem bize saygısızlık etmeyin. gıybet demişsiniz ya gıybet gibi önemli olan baska seyler de var biliyorsunuzdur.. azıcık saygı lütfen

bence biz de vermeyelim inatla baska turlu yazmaya devam ediyor.. baska bir can cıkıntısı var sanılsam. cidden üzülüyor insan bu tarz insanların varlığına. ne yazarsa yazsın cvp vermicem ben de cok saygısız maalesef

mihri duzeliyor burnu azıcık surtuyor sanki, cok sevindim.. için hemen ısınmaz ama belki yumusarsın zamanla. kendini o yöne itmeye calış. hepimiz coook buyuk kavgalar ediyoruz ama sonrasında bir sekilde duzeliyor. olurda toparlarsanız sen de otur iyi düşün nerde hataların var cnm. mutlaka onun da hata olarak gördüğü, senden beklediği seyler vardır. konusa konusa bulursunuz orta yolu. ne kadar kırıldıgını, nelere uzuldugunu en basından berı tatlı dille anlat. senden beklediklerini gözden gecir, tabii ki kişiliğine falan saldırı yoksa beklediklerinde değişmeye calış. guzel haberlerle dönersin inş..

Merhaba Mihriban,

Konuyu açtığın günden itibaren yorum yazmasamda sonuna kadar takip ettim. Yaşadıklarına inan çok üzüldüm. Sanırım herşey şimdilik yoluna giriyor gibi ama ben bu adamın düzeleceğine pek umut vermiyorum. Senin ailen onda bir fobi olmuş. Nasıl annenin yüzüne bakacak bilemiyorum. Barışsan dahi onunla çok ciddi konuşman gerekir. Ona onsuz bir hayatın senin herzaman aklının bir köşesinde olduğunu vurgula. Sakın bir daha evden çıkmak isterse onu ikna etmeye çalışma onun poposunu kaldırma, bırak gitsin. Sen kendin ve çocuğun için hayatta hep dik durmalısın. Senin için dua edeceğim. Sen ve yavrun Allah'a emanet olun.

Mervecik her konuya ters bir şey yazıyorsun.Hayırdır çok mu üzdüler seni? yoksa psikolojik sorunların mı var?

Kizlar gunaydin. Yazdiklerinizin hepsini okudum.
Cok adil insanlar var aramizda. Allah onlardan razi olsun.
Iyi niyetleriniz yazdiginiz her harften anlasiyor.
Cok tesekkur ederim.
Tek tek alinti yapamiyorum. Lutfen yanlis anlamayin.
Kk uygulamasi surekli kapaniyo. Yaz kapansin yaz kapansin zorluyo beni.
Gelelim geceden beri neler olduguna.

Babami biraktiktan sonra geldi. Giderken goturdugu dis macununu getirmis disini fircaliyor.
Sigara kokusuna hamilelikten once dayanmiyordum.
Hamilelikten sonra iyice midemi bulandiriyir. Anladim gelip benimle kobusacagini.
Neyse ben evi toparliyorum.
Geldi yanima sariliyor.
Ben yuzune bakamiyorum. Icimden gelmiyor.
Mihri dedi bi cocugumuz olacak. Ozur dilerim.
Bisey demedim.
O sariliyir ama benim icimde kipirti yok.
Biz birbirmizi hala seviyoruz dimi dedi.
Hemen o senin kendi dusuncen dedim.
Bi sok gecirdi hissettim.
Ne istiyosun peki dedi.
Sadece huzur istiyorum. Tartisma isremiyorum dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…