Hamileyken terkedildim

stockholm sendromu diyosun yani :KK24: nebileyim ya dibimdeki anneme giderkende izin almak nedir anlayamadım ben ondan idrak edemiyorum hadi bide izin aldım o bile sorun olmuş ve bu adam hamile karısınız bırakıp gitmiş pesss :KK53:

Adam aileden birşey görmediği icin farkında olmadan kadını baskiliyor. Eğer bu evlilik devam edecekse kadın köprüyü kuracak sorunlu kocasını bir sekilde yola getirecek :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

stockholm sendromu diyosun yani :KK24: nebileyim ya dibimdeki anneme giderkende izin almak nedir anlayamadım ben ondan idrak edemiyorum hadi bide izin aldım o bile sorun olmuş ve bu adam hamile karısınız bırakıp gitmiş pesss :KK53:

Zaten anne baba bunu sorun etmiyormus. Babasi igrenç bir tabir ile "kizim birakta esin gol atsin" diyor ve ayni zamanda babasi kayinpederi ariyor, oglu bir sirinlik yapsin diye, kizlarini geri alsin diye. Yemin ederim, hayatta böyle bir rezillik hiç görmedim.

Zaten anne baba bunu sorun etmiyormus. Babasi igrenç bir tabir ile "kizim birakta esin gol atsin" diyor ve ayni zamanda babasi kayinpederi ariyor, oglu bir sirinlik yapsin diye, kizlarini geri alsin diye. Yemin ederim, hayatta böyle bir rezillik hiç görmedim.

Dogru. Bir de konu sahibi birlesmek istemiyorum modunda. Kendisi de ailesi de bundan daha fazla ne yapabilirdi bilmiyorum ki

Dogru. Bir de konu sahibi birlesmek istemiyorum modunda. Kendisi de ailesi de bundan daha fazla ne yapabilirdi bilmiyorum ki

Konu sahibi hiç bir zaman o modda olmadi, sadece kendini kandirdi. O modda olan insan derhal bosanma davasini açip, evin kilitlerini degistirdi. Gidip kocasini ultrasona davet etmezdi. Gidip onun ile cep telefonlarda konusmazdi. Ve en önemlisi, gidip onun ile ayni yatakta yatip, kahvalti yapmazdi.

Ama yok, konu sahibi esine kisa cevap veriyor diye trip atiyor aslinda :KK14: Evet evet, zaten erkekler (ve özelikle konu sahibin esi) o kadar duygusal yaratiklar ki, kisa cevap veren eslerinden dolayi kahr oluyorlar, vah vaaaah!

Konu sahibi hiç bir zaman o modda olmadi, sadece kendini kandirdi. O modda olan insan derhal bosanma davasini açip, evin kilitlerini degistirdi. Gidip kocasini ultrasona davet etmezdi. Gidip onun ile cep telefonlarda konusmazdi. Ve en önemlisi, gidip onun ile ayni yatakta yatip, kahvalti yapmazdi.

Ama yok, konu sahibi esine kisa cevap veriyor diye trip atiyor aslinda :KK14: Evet evet, zaten erkekler (ve özelikle konu sahibin esi) o kadar duygusal yaratiklar ki, kisa cevap veren eslerinden dolayi kahr oluyorlar, vah vaaaah!

Aynen. Kendini kandiriyor. Buradaki hanimlari da belki. Zaten bu tripleri yuzunden adam terk etmis, bi daha terk eder. Anlamiyorum amac ne.

Son düzenleme:
Aynen. Kendini kandiriyor. Buradaki hanimlari da belki. Zaten bu tripleri yuzunden adam terk etmis bunu, bi daha terk eder. Anlamiyorum amac ne.

Amaç yuva bozulmasin sekerim :KK14:

Asil ilginç buldugum burdaki kadinlarin o adami desteklemesi, ikinci sans hak ediyormus felanda filan. Durum tam tersi olsaydi, bir hamile kadin kocasini terk etseydi bu kadinlar o kadin için neler demezdi.

siz hangi hayatta yaşıyorsunuz da bu olay için böyle rezillik görmedim diyorsunuz ??? çok enteresan.... sizin için rezillik buysa siz bu hayatta , bu ülkede gözleri kör , kulakları sağır olanlardansınız....kaldı ki konu sahibine bir öneriniz varsa sunar onun dedikodusunu yapmazsınız ...sizin tabirinizle rezillikse asıl rezillik bu bence.....

Amaç yuva bozulmasin sekerim :KK14:

Asil ilginç buldugum burdaki kadinlarin o adami desteklemesi, ikinci sans hak ediyormus felanda filan. Durum tam tersi olsaydi, bir hamile kadin kocasini terk etseydi bu kadinlar o kadin için neler demezdi.

Ben onu anlarim. Yuva icin mucadele eden kadina saygi duyarim. Konu sahibi gurur kibir yapmadan canhiras mucadele ediyo bunda sorun yok ama etmiyomus gibi lanse ediyo, sorun bu. Ikinci nokta da madem bu kadar cabaladin niye adama trip yapiyosun? Zaten terk eden adam. Yine terk edecek nedir yani amac onu anlamiyorum

siz hangi hayatta yaşıyorsunuz da bu olay için böyle rezillik görmedim diyorsunuz ??? çok enteresan.... sizin için rezillik buysa siz bu hayatta , bu ülkede gözleri kör , kulakları sağır olanlardansınız....kaldı ki konu sahibine bir öneriniz varsa sunar onun dedikodusunu yapmazsınız ...sizin tabirinizle rezillikse asıl rezillik bu bence.....

Hayir benim için rezil olan su, bir anne baba kizlarini koruyamamasi, korumak istememesi. Gidip kayinpedere, damatlarina neredeyse yalvarmasi. Adam hamile kadini dövüyor ve terk ediyor. Ayni adam kizina su getiren anne babaya sinirleniyor, esini susuz birakiyor. Nasil bir anne baba güvenipte kizini o adam ile beraber kalmasini izin veriyorlar? Aklim almiyor. Elbette hayatta daha rezil seyler vardir, daha insanin akli duracaklar seyleri vardir fakat ben o cümleyi ne kadar sasirdigim göstergesi olarak yazmistim.

Boşanmayı düşünüyorum. Ama çok zor annem babam belli etmiyor ama çok üzülüyorlar. Babam çok güçlüdür. Dik duruyor ama öfkeli eşime karşı

Babasını arıycam diyor babam. Ne desem bilmiyorum:KK43:

Bu adam manyağın teki. Siz neden kendinizde suç arıyorsunuz ki? Ben niye izin alacakmışım anneme giderken. Ne alaka yani. Gitmekle en iyisini yapmış, sanada çocuğuna da çektirirdi, hayatı zindan ederdi bu şahıs..

Bu adam manyağın teki. Siz neden kendinizde suç arıyorsunuz ki? Ben niye izin alacakmışım anneme giderken. Ne alaka yani. Gitmekle en iyisini yapmış, sanada çocuğuna da çektirirdi, hayatı zindan ederdi bu şahıs..

Edit: Atı alan üsküdarı geçmiş zaten. Boşuna yorum yapmışım :KK19:.............

nedense böyle oluveriyo kimi insanlar konularında
yapılan eleştirilerden çekiniyolar demek ki elmişim :)

Canim ne barismasi. Esim beni ben esimi goremiyorum ki. Pazartesi bekarliga veda partisi vardi, sali kina, bugun yine alisveris.
Esim isleri icin sehirdisinda. Arada ariyor.
Ailemden de motivasyon suruyor.
Cok kalabalik misafirler var. Evime de yatmadan yatmaya gidiyorum.
Ruh halim karisik. Kendimle basbasa kalamiyorum ki.
Durum bu.
Haftasonu insallah daha uzun yazarim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Valla ben bebeğin veya kendi sağlığından endişe ediyordum buraya girdiğine göre sağlık problemleri yok.

Havada kalan bir konu daha

Bebegim cok iyi. Ben kinalarda karnimi tuta tuta oynarken cok sakinlesiyor, gece eve geliyorum yaticam pitir pitiriz.
Haftaya kontrole gidicem.
Bebegim iyi olsun da ben zaten iyi olurum.
Merak ettigin icin cok sagol canim benim.

Kizlar yorumlarinizi okuyorum. Suan cok kalabalik ve surekli "bizimle muhabbet et" diye akrabalarimin icinde olmama ragmen burdaki bazi ifrita ve ithamlara cevap vermek zorunda hissediyorum.

1. Burda benim fikirlerimi destekleyenler beni "pohpohlamis" olmuyor. Benim pohpoha ihtiyacim olmadigi gibi burdaki pohpohlayanlarinda benle herhangi bir cikar iliskisi yok. Burada gercek hayatta iletisim icinde oldugum tek bir kisi bile yok.

2. Barismadim. O da agirdan aliyor, ben daha agirdan. Barismadigim halde buraya yazmadim. Barismak ya da barismamak burayi yazmama engellemez. Beni gunluk hayattaki yogunlugum buraya yazmami engeller.
Ayrica yazmadim da degil. Allah sahit belki 5 kere uzun uzun yazmama ragmen program kendini kapadi. Yazdiklarimi da kaybetti. Bunu da soyliyeyim.

3. Kendimi acindirmak gibi bi kaygim ve beni hakli bulsunlar gibi bir derdim hic olmadi. Olsaydi kendi hatalarimi yazmadim. Hayatta en nefret ettigim sey haksizlik. Ne ben haksizlik yapayim ne bana yapilsin.

4. Esimle barismak hic istemedim. Suanda da istemiyorum. Ama esimden degil ailemin iyi niyetinden barisma sansi verdim.

5. Eger ben yazmadan "yok boyle olmustur yok soyle olmustur" diyip hayalen yargilanacaksam benim yazmama hic gerek yok. Birileri benim hayatimi kurgulayip konuyu devam ettirebilir.

Sen kimseye bakma, sevgin bitene kadar dayanmıssın. O sevgiyi tüketen suclu olan. Sevgi bittikten sonra, kötü karakterini cekmek zorunda degilsin kimsenin, cocugun olsa bile. Bu hayata bir kez geldin, baska bir hayatın olmayacak. Cocuguna da huzurlu bir aile hayatı saglayamayacaksa bu adam, bosan daha iyi. Cocugun psikolojisi altüst olur. Düzelmeyi görmüyorsan bosver...

Sen kimseye bakma, sevgin bitene kadar dayanmıssın. O sevgiyi tüketen suclu olan. Sevgi bittikten sonra, kötü karakterini cekmek zorunda degilsin kimsenin, cocugun olsa bile. Bu hayata bir kez geldin, baska bir hayatın olmayacak. Cocuguna da huzurlu bir aile hayatı saglayamayacaksa bu adam, bosan daha iyi. Cocugun psikolojisi altüst olur. Düzelmeyi görmüyorsan bosver...

Sagol canim.
Zaten ailem icin sans verdim. Esimin bende hatri bile kalmadi bende.
Cocugumu onemsiyor mu, elinden ne geliyor gorucem.
Ben zaten en cok cocugum icin ayrilayim diye dusundum. Ona huzursuz bir ev hayati vermek istemiyorum. Rabbime hep hayirlisi diye dua ettim. Insallah da hayirlisi olur.

Sagol canim.
Zaten ailem icin sans verdim. Esimin bende hatri bile kalmadi bende.
Cocugumu onemsiyor mu, elinden ne geliyor gorucem.
Ben zaten en cok cocugum icin ayrilayim diye dusundum. Ona huzursuz bir ev hayati vermek istemiyorum. Rabbime hep hayirlisi diye dua ettim. Insallah da hayirlisi olur.

Dogrusunu düsünmüssün, bir kez daha sans vermis olacaksın, keske demeyeceksin. Bu cocuk ya huzurunuzu saglayacak, esin kendini toparlayacak ya da esin bildigini okuyacak. Bildigini okursa bosanman daha hayırlı, gözlemleyip karar ver...Belki cabasını görürsen askın da tazelenir, icin yeniden ısınır ona karsı. Habire kavga olursa aile icinde, cocugun ne sana sevgisi olur ne de babasına zaten. O daha kötü...Cocugun örnek alacagı kişiler birbirini yiyor sürekli düsünsene. Sinirleneceksin, hıncını cocuktan cıkaraksın, aynı sekilde esin de öyle...

X