Hamileyken terkedildim

Eve niye gittin diyenlere de soylim barismak falan degil. Ayrilcaksak ayrilalim. Yapma bu iskenceyi demek icin. Ama o iskencede israrli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tabiki de gidiceksin orası senin de evin,,, hiç muhatab olma böyle bir adamla, gerçekten psikolojik sorunları var biraz fazla aşağılık komplexi var tatlım,,,
bak tatlım hiç konuşma muhatap da olma o yaptıklarından çok pişman olucak,, sen hiç karşılık verme dediklerine düşün ki karşında ki 2-3 yaşında ehli olmayan bir çocuk,,, karşıık verir misin ? vermezsin,,,,
çünkü şu anda kendini haklı yere çıkartmak için yapıyor bunu,,,, böyle bir kavga çıkartıp senş zıvanadan çıkartıp,,, bak sorun bende değil onda demek için yapılan son çırpınışlar bunlar,,,
nerede istiyorsan orada dur, ister evinde ister ailenin evinde ama bu adama karşılık verme,,, bırak o öyle çamura atsın kendini,,,,
annem bazı insanlar b.k çukuru gibidie der, sen bir taş atarsın üstün başın b.k olur der,,,,
genede ne boşan derim nede barış,,,,
ama barışıcaksan lütfen hemen affetme biraz daha sürünsün tatlım ,,,,
boşanıcaksan gerçi boşanmasan da lütfen bir avukata git tatlım,,,,
inan senin için çok üzüldüm,,,,,

Son düzenleme:

sen çok haklısın tatlım, var ki haksızsın, kaprislisin ama kimsenin hamile bir kadına el kaldırmasına hakkı yoktur,,,, ben daha öncede söylemiştim ne yazık ki eşine hele ki hamile eşine el kaldıran erkekleri yetiştiren anneler var,,,, çok da şaşırmamak gerekiyor,,,,
sen burada sana yapılan yersiz eleştirilere takılma tatlım,, sen ne olduğunu biliyorsan gerisinin önemi yok,,,
lütfen ve lütfwn eşine hiç karşılık verme tatlım, bunlar onun son çırpınışları,,,,

adamın elinden gelse konu sahibinin ailesiyle görüşmesine dahi engel olacak şekilde takıntılı ve fesat düşünceli. adamın düşünceleri, tavırları bana hiç normal gelmedi. sağlıklı bir psikolojiye sahip değil bu adam. yıllarca çektirir, düzelmez de. hele bir de dayak da girdi mi işin içine, bence hiç düzelmez çünkü hamile kadına saygısı yok. ne olursa olsun hiç bir şey, erkeğin kadına dayak atmasını haklı çıkarmaz. kadın isterse haftanın her günü annesine gitsin... dayak kesinlikle normal değil. bir de bazıları demiş ki şiddeti siz başlatmışsınız. yahu kadının adamı tırnaklaması ile adamın tokadı yani erkeğin gücü bir mi ya... ne olursa olsun adam haksız bu durumda

Son düzenleme:

bizim gazımızla burda yuva yıkılsaydı şimdiye çokk yuva yıkılmıştııı hamile bi kadın gelip burdaaa yalan söyleyecek hali yok yaa kocasının ne kadar kibirli oldugu apacık ortada ben iistedim zaman giderim aileme eşimde ailesine aynıı ne var yanii bundaa adamın tripbinden geçilmiooo böle insanla yaşaması zor anca yasayan anlarr ailemin yeri ayrı eşimin yeri ayrıı yüzde yüz kadın haklı diede bişi dien yok konu sahibide dior zaten bende hatalıyım diee sen bence git konu sahibinin eşi bul onu dinle yazık yanlız kalmış....

Adam art niyetli, adam fesat, öküz altında buzağı arayan cinsten. Sizin aile bağınızı kıskanıyor hatta çekemiyor. Adamda aşağılık kompleksi tavan yapmış. İstediğiniz kadar affedin, istediğiniz kadar uzaga gidin. bu adamla dönüp dolaşıp aynı yere gelirsiniz.

Kizlar bu kadinlar kulubu uygulanasi bi tek benim telefonda sorunlu herhalde. Bir suru sey yazdim yeni gelismelerle. Ama kendi kendine kapanniyo hep, cok gicik.

Kizlar bu kadinlar kulubu uygulanasi bi tek benim telefonda sorunlu herhalde. Bir suru sey yazdim yeni gelismelerle. Ama kendi kendine kapanniyo hep, cok gicik.

Merak ediyoruz canım,nasılsın?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merak ediyoruz canım,nasılsın?

Canim benim uyudum uyandim. Babam geldi. Daha iyiyim. Esim de geldi. Evimdeyim. Ama duygularimi biliyorsunuz. Bi kac gelisme daha var. Anlaticam. Sarjimda bitiyo sarja takiyim sunu yazcam.

İiye gidiyordur inşallah canım herşey..

O dedigin ana kuzulari HER GUN annelerin yaninda ve eslerinde hizmet bekleyip daima annelerini hakli görürler. Bu mihriban için böyle degil. Mihriban tekrar diyorum, birak ana kuzusu olmayi, annesini bile göremedi! Bu hiç normal degil kusuruma bakma!

Ayrica bir kadin iliskiden korkuyor diye trip atmakta normal degil! Bastan beri adam vicdansiz çikti, niyese bunu bir türlü kabul etmek istemiyorsun. Mihriban daima dogru hareketler yaptigini söylemiyorum, orda kocasini çizmesi elbette dogru degil, fakat daha önce dedigim gibi, mihribanin yaptiklari ile kocasinin yaptiklari orantili degil. Kocasi daha çok çektirdi.

Babam geldi. Uykumdan yeni uyanmistim.
Kp ile konusuklarini anlatti.
Az cok biliyorsunuz ne konusuldugu.
Babam uzlasmaci kp de oyle. Kp ye zaten hic lafim yok.
Neyse
Babam diyo ki. Cocuk var. Bu adam aslinda sans istiyo. Ama nasil yapacagini bilmiyo.
Mihri demis dipte degil cukurda. Esi icerde olmus diyor. Bu yuzden biseyler yapip onun duygularini cukurdan cikarticak. Mihri hic adim atmayabikir cunku kafada ruhta bitirmis. Bundan sonra tamamen is oglunuza bakiyor demis.
Sonra esimle de telefonda kp varken konusmus 20 dakika.
Babam dugunle mi ilgilensin benim derdimle mi buna da uzuluyorum.
Ama herdefasinda baris her defasinda kavga.
Baba dedim. Ben barisigim tamam cocugum var. Siz hazirmisiniz gece yatmadan once acaba mihri mutsuz mu kavga etti mi iyi mi diye dusunmeye dedim.( Devamini yaziyorum yine kk uygulamasi ben yazarken kapanmasindan korkuyorum)

Babam dediki haklisin. Ama ona adim atmasi icin sans ver. Biz kaleyi acik birakalim birak o gol atmaya calissin.
Belki bundan sonra duzelir. Dedim zaten son sans diye.
Buarada suyun var mi kizim dedi. Yok hala dedim. Geldimnuyudum su almayi da unuttum dedim.
Gitti 65 yasindaki adam usenmedi firindan ekmek almis karpuz almis 5 kilo suyu almia gelmis.
Inanin gozlerim doldu.
Esim bu adamin ismini oglumda istemiyor bi de benzemesin diye.
Neyse ben yumurta kirdim sut isittim yiyorum. Esim geldi disardan.
Babacim yemek odasinda namaz kiliyo.
S.a. dedi. Ben yuzune bakmadan A.s dedim.
Gitmis sevdigim muzku dilim pastadan almis. Uzatiyo. Aldim sagol dedim. Yine yuzune bakmadim. O da uzerinde durmadi.

Sonra babam geldi. Cay icelim dedi. Ben yemegi yerken gitmis sallama cay yapmis getirmis.
Babamla mac izliyolar. Ben arada sirada babama havadannsudan abimin dugunuyle ilgili sorular soruyorum.
O da orda.
Neyse cay ictik. Karpuz yedik.
Abim bi yandan ariyor. Annem bi yandan. Ben her mutfaga gidisimde diyorum kavga yok. Ama gozleri korkmus. Annem diyo cocuk var kizim uzlasmaya calis.
Abim diyoki kolay kolay zatennduygularin duzelmez..kasma zamana birakalim de.
Abim evin beyni annem kalbidir. Biri.mantik digeri duygu.
Ben tabi mantiga gore hareket ediyorum. Icimden de oyle geliyor.
Babam hala bizde. Biara sigara icmeye balkona ciktilar.
Sonra geldiler. Esim iste sudan sebepten tvde izledigim biseyle ilgili bana soru sordu. Tek kelime cevap veriyorum. Hic diyalog bile istemiyorum benim alanima girmesin yeter.

Bunu da is yapiyorum bahanesiyla mutfaktan taziyirum. Burda inanin ablam kardesim gibi sevdigim insanlar oldu. Bana destek oldunuz. Merakta kalmayin diye. Hem yazinca yalniz olmadigimi beni anlayan insanlarin oldugunu hissedip rahatliyorum.
Sizleri cok seviyorum. Allah razi olsun.
Yine yazmaya calisicam buraya.

yalan söyledigini ima etmedim zaten, sadece kendi açısından bakıyor ve karşı tarafı durmaksızın kötülüyor diyorum. karşı taraf da kocası üstelik... düşmanı sanki, bu nasıl evlilik böyle?

sanki gittin yanlarına gördün. ne bu avukat gibi böyle ya?

tamam canım mihribanına çok yazık. hiç hak etmemiş ama kocası dünyanın en kötü insanı hadi siz gıybet etmeye devam edin sanki çok biliyormuşsunuz gibi insanların hayatını. tek taraflı bir yazı üzerinden kötüleyin adamı, kadını da iyice düşman edin.

Aynen katılıyorum.gece bana sarılmayı çok görüp afedersiniz her gece bir yerini dönüp yatan adama ne dicem de mi! Kızcağız diyo bana bi sarılmayı çok gördü diye.amcaoğlu değil bu sarılmayı çok gören,eş eş.bir ömür yanında olacak kişi yani.böyle ömür geçer mi? Sevgisiz,ilgisiz,kaprisli.

Hamilelik zor bir surec bir bayanin en duygusal oldugu donemler.
Umarim esiniz hatasini anlar ve artik olgun bir adam gibi davranir.
Siz artik bir ailesiniz, belki ilerleyen zamanlarda artik baba olacagini idrak eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…