Hamileyim Ve Çok Canım Yanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size üzüldüm de sonuçta siz bu adamla evli olmaya devam edip çocuk yapma kararını vermişsiniz. Bile bile lades değil mi? Çok üzücü, eşinizle konuştunuz mu? Belki insafa gelir.

Böyle bir insan değildi. Neler oluyor anlamıyorum. Koronadan dolayı uzak 2 akrabasını kaybetti. Babasının yanında olmaya çalışıyor anlıyorum. Ama ben de hamileyim sadece ondan ilgi ve şefkat bekliyorum. Zaman geçtikçe değişmeye başladı. 3 yıllık evliyiz daha. Sordum tabi sevinmedn sanırım dedim. Hayır çok sevindim ama bunu gösteremiyorum. Geceleri uyuyamıyorum heyecandan diyor.
Bilmiyorum anlamıyorum. İnşallah düzelir herşey diyerek geçiştiriyorum. Çok güzel günlerimiz de oluyor. Gün geliyor tüm yemekleri o yapıyor. Ya da evi toplamamda bana yardımcı oluyordu ama şu aralar anlayamıyorum.

Büyük konusmasaydiniz keşke hatırlıyorum sizi çocuk isteyen birisine cahil umursuz falan demediginiz kalmamış. Demekki hersey bizim planladigimiz gibi gitmiyomus. Demekki insanmisiz unutabilirmisiz yada unutturabilirmis. O kadar israrla istemiyosaydiniz bu aralar özellikle iğne bile yaptırsaniz eşinizde korunsaydi madem riske atmamak için. Yani bunlar sebepler tabi bakın elinizde olmadan olmuş alışırsıniz. Bundan sonra insanlara o kadar kırıcı büyük büyük laflar etmezsiniz umarım..

Evet korona. Yoksa iki yıldır "Ne zaman dayı yapacaksın beni?" deyip duruyor.

Bu kadar dramayı anlamadım, biraz sakin olun, olumlu yönlerine bakın.
Herkes tarafından 4 gözle beklenen bir bebek işte ne güzel. Yeni evli değilsiniz, ekonomik kaygılarınız da yok sanırım. Travmalarınız varmış, tedavi görüyorsunuz, gebelikte devam edersiniz. Yok mumkun değil, ruh sağlığım kaldırmaz derseniz de aldırın. Henüz yasal sinir dolmamıştır.

Arkadaşım vakaların en yoğun olduğu dönemlerde İstanbul da hemde sezeryan doğum yaptı bebek Küvezde kaldı gitti geldi sürekli hiç.bisey olmadı çok şükür dikkat ettikten sonra. Cidden savaş çıkmış herkes acta açıkta kalmış hastanelerde kan gövdeyi götürüyor gibi bı hava da yazmışsınız.

Bir cana kiymak o kadar kolaymi kalp atimi baslamis

bir bebek

Çok teşekkür ederim, çok iyi bir insansınız gerçekten.

Çok çok üzüldüm. Nolur iyi olun, her şey yoluna girsin sizin için.

Geçmiş olsun mu diyeyim hayırlı olsun mu diyeyim bilemedim.Rüyalarımda kendimi bazen doğurmuş olarak görüyorum sıçrayarak uyanıyorum. Sizi çok iyi anlıyorum. Kaygılarınızı çok iyi anlıyorum. Ama mükemmel bir anne olacağınıza ınanıyorum. Çünkü ben de bebek istemesem de doğurursam çok iyi bakacağımdan eminim.

Hamimlelikte virüsle karşılaşma ile doğuma yakın ve sonrasında karşılaşma çok farklı. Şu an kadın doğumcular bangır bangır hamile kalmayın, virüs gebelikte bebeğe nasıl etki ediyor bilmiyoruz diye konuşuyor. Umarım gebeler bunu dikkate alır ve bir şekilde kazasız belasız kurtuluruz bu süreçten.

Hiç bilmiyorum. 5 yıl boyunca 1 ay bile unutmadım. Geçen ay benim için muazzam bir karmaşaydı. Ondan oldu herhalde diyorum.

Ne size ne de abinize bir anlam veremedim. Buyuk konusmak ya da yaralayici cümleler kurmak istemiyorum. Sadece lutfen birazcık bebeginizi dusunerek hareket edin artik. O ictiginiz ilaclar ona zarar veriyor. Bu kadar istemiyorsaniz aldirma seceneginiz de var sanirim hala.

Umarım her şey çok güzel olur sizin için

O kadar vehametle yazmışsınız ki üçüncü dünya savaşı başladı da ondan bu kadar endişelisiniz gibi.. Evet korona var da 9 aya kadar ne olup ne biteceği belli değil. Bu kadar abartmasak mı?
İnanın öyle canım yanıyor ki. Bir süredir unuttuğumu sandığım tüm duygular ortaya çıktı. Çok acıyorum bebeğe de, benim kadar kötü bir anneyle napacak

Öyle valla. Şimdi o cahil, umursamaz ben oldum. Kadın ne dese haklı.

Çok çok üzüldüm. Nolur iyi olun, her şey yoluna girsin sizin için.

Amin inşallah. Sanırım eşim de şoka girdi ne yapacağını bilmiyor. Yakın zamanda amca ve babaannesini kaybetti koronadan. Babasına birşey olmasından korkuyor. Şu zamana kadar hep hak verdim yanlarında olmasına. Ama artık ben de hamileyim. Bana da destek olsun istiyorum. Bilmiyorum inşallah düzelir herşey

Aldıramam maalesef bebeği eşim çok istiyor.

Kendinizi psikolojik bunalima sokmayin bence. Tamam size gore belki biraz zamansiz oldu ama sonucta oldu. Kendinize sans verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…