hamileyim ve aldatildim

Bencede olmasi gereken o ama amac sadece maneviyatti iki bebek aylik masrafi en az 1500 tl olur kadin buna nasil yetisecek ailesi bakacakmi gercekten bence bunlari dusunmek lazim
Maalesef kocası da cimriymiş. Kartına el koymuş.

Öncelikle yaşadığınız durum için çok üzüldüm. Inşallah bundan sonraki hayatınız çok güzel olur.

Siz zaten çocuk yaparken kocanızın sorumsuzluğunun farkındaymışsınız. Sizin kadar çocuk istemediginin de. Bu yaşadıklarınız cok zor ama resmen göz göre göre gelmiş başınıza. O kocadan ne şimdi ne sonra bir cacık olmaz.

Zaten kendiniz söylemişsiniz yaşım geçmeden çocuğum olsun istedim pcom var diye. Herkes size ozaman boşanın baskasindan evlat sahibi olun, çocuğunuzu babasizliga mahkum etmeyin demis.
Siz güçlü bir kadin olmalisiniz ki bunlari göze alabilmissiniz. Mesleğiniz de var. Bence simdilik doğum lohusalık falan atlatin ve boşanın.

Ve ilk konudaki resminizi kaldırın. Tanıdıklarınız olabilir forumda.

Tamam haklisin tanimis oldun adamin gercek yüzünü gordun de yazik degil mi simdi yasadigin strese ?

İyi de uyuyan yılanı niye uyandırıyorsun. Kendın edip kendın bulmussun. Hamıle halınle boyle işlere neden kalkısıyorsun ? Madem adamı boşama gibi bir durumun yok niye kendıne böyle bir kötülüğü yaptın ? Ne olacak şimdi daha mı iyi oldu sence yazık değil mi karnındaki bebeklere. Kocanı zaten hiç söylemiyorum bile Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Aklıma bir fikir geldi ama yapar mısın bilmiyorum. Kocanın gozunu korkutmak için o fake hesaptan karının kim olduğunu buldum ona bütün bütn konuşmaları atacağım gibisinden tehdit et belki biraz korkar da uzak durur böyle islrrden.

Off allahımm daha neler duyucaz yaa kahretsin allahım böylelerini. Yazıkklar olsun . Bebişlerini doğur ve boşa o adamı. Lütfen .

Insanlarin karekteri korkutmakla degismez.degissede neye yarar.
Yikildi seni bekleyen sehir....artik gelsende bir gelmesende.

Keşke boşanmayacaksanız yada haddini bildirmeyecekseniz böyle birşeye kalkismasaydiniz. Görmeden bilmeden yaşar giderdiniz .şu an kendinizi üzmekten başka bir işe yaramamış . Söylemeden esinizle nasıl iyi normal davranacaksinız ? Bu rol yapmak sizi psikolojik olarak yormayacak mi ? Ve cidden ilerde yüzüne vurdugunuzda da ayrilmayacaksaniz yüzüne vurmayın ve onu arastirmayinda bu sizi üzmekten başka bir işe yaramaz çünkü .

Insanlarin karekteri korkutmakla degismez.degissede neye yarar.
Yikildi seni bekleyen sehir....artik gelsende bir gelmesende.

Tabi ki öyle ama en azından geçici süreyle ise yarar. Kadıncagiz belli ki en az 2-3 ay susmak zorunda bari o süreçte kafası rahat etsin...

Niçin evlendiniz? Önce bunu bir hatırlayın bence.
Çocuklarınız olmasa idi sahiden boşanmak için bir gün bile beklemeyecek miydiniz? Cevabınız evet ise sadece maddi kaygı için içinizin almadığı bir adamla aynı yatağı paylaşmak, onun annesine babasına aile demek, güzel yemekler hazırladıktan sonra sofrada yüz yüze gelip afiyetle yemek zor gelmeyecek mi sahiden? Kaldı mı ki tadınız tuzunuz?
Ha bebeklerim babasız büyümesin derdindeyseniz siz orada canınız pahasına aylardır yatakta yatıp İKİNİZİN evlatlarını doğurmaya çalışırken babamız(!) iş yerine elaman alır gibi başka kadınlarla değişiklik(!) arıyorken hangi sorumluluğu vereceksiniz ki?
Koca sıfatını geçtim şu adama neyinizi emanet edebilirsiniz ki bir düşünün, pişkince yalan söyleyip renk vermeyen adamın sağ gözüne mi inanırsınız sol gözüne mi??

Madem ayrılmayacaksınız ya da bi amacınız yok ne diye adamı deniyorsunuz anlamadım Ne olacak şimdi aldatıldım diyorsunuz ama seviyorum diyorsunuz Güvensizlikle sevgi aynı yerde olur mu Gereksiz merağınız yüzünden yiyin şimdi kendi kendinizi Ben bebeklerinize çok üzüldüm şu an onlara bunu yaşatmaya hakkınız yok Eşiniz kadar suçlu Eşiniz kadar düşüncesizsiniz

Neden böyle bısey yapma geregı duydun.Bişeylerden mu suphelendın.Bebegın var senın ya neden kendıne ve o cocuga ezıyet edıosun.

İlk kez bir konuya boşanma , ortalığı şimdilik ayağa kaldırma diyorum.

Bebeklerinizin erken doğum riski varmış önceliğiniz onları sağlıklı kucağınıza almak olsun, evet susmak içinizde tutmak cok zor ama bir süre en azından bunu yapmak zorundasınız.
Bu bebekleri tek başınıza yapmadınız ki bu çileleri de tek başınıza çekesiniz. Eşinizin doğumunuza kadar burnundan getirin huzursuz edin ama asla sebebini söylemeyin. Bebekler doğduktan sonra da yüzleşirsiniz.

Boşanıp da tek yaşasanız iki bebeğin sorumluluğu sizde olacak adam demeye bin şahit isteyecek o şahsiyet de daldan dala keyif çatacak yok öyle bir dünya.
Eşek gibi o çocukların maddi manevi sorumluluklarını almak zorunda. Kadın boşanınca çocuklarına adıyor kendini erkek de canına minnet istediği rahatlığa kavuşuyor, hep kadın mağdur.
İnanın burda bu tarz konularda yüzde 99 boşanın derim ama sizin durum biraz farklı geldi bana, bebekler hem ikiz hem daha yeni dogmus olacak, eşiniz olacak pislik bir kişiyle de değil bir sürü kisiyle konusuyor yani duygusal bir derdi yok isi tamamen cinsellik . Hani tek kisi olsa insan daha da üzülür aşık mı oldu diye . Bu resmen sapık gibi fantezi derdinde her ışık gördüğüne belki bir şeyler yaşarız ümidiyle yazmış, iğrenç bir durum.

Doğumunuzu bekleyin ve sonrasında da onun burnundan getirin, sizi bu kadar üzdü böylesi bir hassas dönemde varsın o da biraz zora düşsün.

Keşke bu işe hiç girismeseydiniz. Zaten zorlu bir hamilelik yaşıyorsunuz. Kendinizi stresten uzak tutmak yerine olaya bodoslama dalmişsiniz.
Ama madem başladınız, bari annenizin evine gidin, hem o size bakar hem de evden- o adamdan uzaklaşmış olursunuz. Hem de evin kalabalığıyla biraz kafaniz dağılır.
Olayı daha kurcalamayin, en azından doğuma kadar bol bol komik film vs izleyip oyalanin. Avrupa Yakası'nda yeniden başlayın mesela...
Doğum izninde karısını aldatmayi düşünen bir yaratık için çocuklarınızın hayatını tehlikeye atmayın.
Çok geçmiş olsun

O yazışmaları sanki o kişi size göndermiş gibi kendinize gönderip öyle hesap sorun .Hiç de ele vermeyin kendinizi. Çok kötü bir durum. Allah yardımcınız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…