hamileyim ve aldatildim

teşekkür ederim. gerçekten zor duruyorum gücüm yok ama güçlü olmak için şu halimle bile çabalıyorum. bana bebeklerimin benim gibi bir anneyi haketmedigini yalvarıyorum söylemeyin bu hayatta ne zorluk yaşadıysam hep çocukların dünyasında kalabilmek içindi benim için mahsumiyet demek çocuklar demekti onların olmadığı bir dünyada yaşamayı düşünemiyorum bile sırf çocuklar içinde kalmak için babasız bir şekilde annemin kit kanaat gecimiyle yıllarca öğretmen olmak için çabaladım öğrencilerim beni anneleri gibi görür en serserisine kadar hepsi bana büyük saygı sevgi duyarlar çünkü bilirler onları ne kadar büyük sevdiğimi ve onlar bir yerlere gelsin diye nasıl gecemi gündüzüme cevirdigimi ama ben şanslı biri değilim işte ne kadar iyi yürekli fedakar sadık olsamda istediğim gibi bir evliliğim olmadi yaşamım boyunca bu kadar şansız olmam benim kötü bir anne olacagimi yavrularimi dusunmedigimi göstermez ben onlar icin ölürüm ama onlarsiz bir yasami düşünemem lutfen kucuk gormeyin kızmayın onlari istediğim icin beni suçlamayın ben de boyle bir yasami tercih etmezdim ama her zaman biz secemiyoruZ

Siz bu durumdayken size bunları yapan insan!
Müsveddesi sizi sadece anaç ruhlu beneklerinin annesi evinin kadını olarak görüyor
Yani kutsal bir kadın olarak
Babalık izninde bile başkasıyla beraber olmayı planlıyor
Bu adama şu an muhtaç ve hamilesiniz duygularınız tavan yapmış durumdayken bile sabredip hiçbirşeyi belli etmiyorsanız ne yapıp ne edip boşanmayı planlayarak yapın
Yoksa bu adamdan ne köy olur ne kasaba

Allah yardimciniz olsun bende 9 yildie aldatildigimi ogrendim ne safmisim ayakta uyutulmusum ustelik hala seviyor ve ozluyorum ve ozledigim zamanlar kendimden nefret ediyorum.zor unutulmuyor 3 aydir bu aciyla yasiyorum.

Canım ya çok kötü bir durum bu düşmanımızın başına vermesin... Allah sana kolaylık versin sen ve bebeğin sağ salim kurtulunda sonra o boyu devrilesice herifin icabına bakarsın. Eninde sonunda aldatacak seni bu yani tablo öyle gösteriyor.

Ya deminden beri sizin durumu düşünüyorum. Çok zor bir şey. Buna katlanmak çok zor eminim. Aklıma tek gelen ara ara o hesaptan yine yazmaniz ve doğum izninde başka şehre gittiğinde o hesaptan kendi hesabınıza olanları atıp sanki o kişi size yollamış gibi esinizin önüne serip hesap sormaniz yönünde. Başka sehirdeyken bunun hesabını vermek daha da zor gelecektir eminim. Ve yeni doğan çocukları için daha da tedirgin olacaktır. Ama vaz geçmeyin bu kişiyle omur sürmez. Güven olmaz çok mutsuz olup kendinizi de çok yormuş olursunuz ki buna da değmez. Harika bir mesleginiz var. Ailenizin yanina gidip mesleginize devam eder çocuklar içinde o adamdan paranızı alırsınız . Çok üzgünüm ama çok akıllıca davranıp burnunun kesinlikle sürtmesini sağlamalısiniz. Siz olduğunuzu söylerseniz bunu reddedecek anlamıştım zaten diyecektir . Sakın söylemeyin . Daha haksız konuma dusersiniz.

Bence söyleyin.Evliliğe devam edecekseniz bilsin utansın yaptigindan utanması kaldıysa lanet adamheyecan arıyormuş! ! ikizi olacak adam yavrularinin heyecanini yaşayacağına aptalca heyecanlar peşinde

Bosan demek cok kolay ama pardon da diyelim ki bosandiniz bu cocuklarin sorumlulugunu neden tek basina almak zorunda kalasin ki gece uykusuzlugu hastaligi gazi disi kolay mi cocuk bakmak. Siz annesiyseniz o da babasi o da buyutmek zorunda. Siz bosanicaksiniz adam rahat rahat keyfine bakicak hesap soran da yok oh ne rahat istedigi kadina gidicek siz evde bebeklerinizi buyutuceksiniz. Bnce bebekleriniz kres yasina gelene kadar sabredin. Onun da burnundan fitil fitil getirin. O sirada birikim yapin zaten ogretmenmissiniz. Cocuklarinizi da krese verince hala aklinizda bosanmak varsa icraate gecersiniz.

Libidosu dusuk olanlar degil
Ahlaki yuksek insan veya inancliysa imani yuksek olan yapmaz Allahtan korkar.

Libido elde degildir ama Ahlak insanin kendi elindedir.

Libidosu dusuk olanlar degil
Ahlaki yuksek insan veya inancliysa imani yuksek olan yapmaz Allahtan korkar.

Libido elde degildir ama Ahlak insanin kendi elindedir.
Allah korkusu olan hacı hocalar da yapmıyor mu böyle yanlışlar bile bile. Sebebi nefsine sahip çıkmaması. Herkes ahlaksız birşey oldugunun bilincinde. Önemli olan o iradeye sahip olabilmektir.

Peki daha kaç kişi ile konuşuyor, görüşüyor bunu hiç düşündünüzmü?? Ama seviyodunuz degilmi pardon .. bebekler icin caresizim boşanamam deseniz anlarımda, seviyorum içime gomecegim nasıl bir ruhaniyettir yahu

Allah yardimcin olsun benimde 4 aylik ikizlerim var cok zorlu süreclerden gectim önceligin bebekleein olsun haftan cok iyi bunlari kafaya takmamaya çalıs dicem ama cok zor oldugunu biliyorum içinde dert edeceğine yüzleş kocanla boşanamiyorsan şu an ona hayatini zindan et yaptigi resmen kalleşlik aptal olmadiğini ve niyetinin ne kadar ahlaksiz olduğunu vur yüzune içine atıp kendine zarar verme lohusalik cok zorlu bi sürec içindekileri dök simdiden yoksa doğumdan sonra su icmeye bile vakit bulamazken iyice gevşer gider umarim iyi olursun

Okuduğum en mantıklı yorum bu konuda.
Altına imzanız atıyorum.
Hayat toz pembe değil ne yazikki

Valla bacım yorum sahibi kadın haklı. Sen şimdi böyle ajitasyon yapar gibi ay şöyle iyiyim böyle iyiyim diyorsun ama gerçekten iyi ve düşünceli olsan önce kendi bebeklerinden başlardın. İstersen doğum izninde gizli hesabınla kocanla bi buluşma falan ayarla. Baktın gerçekten evden gidiyor eve geri geldiğinde seni bulamasın. Haa bunu yapmazsın niye bebeklerin için dimi... affettiysen konu açıp burda milletin asabını bozma bari.

Tek duam yavrularını sağ salim kucağına alırsın inşaallah* eşin olacak insana da yazıklar olsun, böyle eşlerden uzak durun HIV felan kaparsınız gerçekten, aldatan eşlerden uzak durun..

Okuduğum en mantıklı yorum bu konuda.
Altına imzanız atıyorum.
Hayat toz pembe değil ne yazikki
Elbette değil fakat bunları yaşadım bosanacagim yardım edin demiyor. Seviyorum diyor. Yaptığının onaylanmasını istiyor. Böyle hem okumuş hem güçsüz kadınları görünce çok üzülüyorum. Yeni nesil genç kızlarımız Böyle olmasın umarım

Allah korkusu olan hacı hocalar da yapmıyor mu böyle yanlışlar bile bile. Sebebi nefsine sahip çıkmaması. Herkes ahlaksız birşey oldugunun bilincinde. Önemli olan o iradeye sahip olabilmektir.

Gercekten korkan yapmaz.
Herkes gercek degil sahteleri var.
Gercek altinla sahte altin misali gercek ahlakli veya gercek imani olan ve olmayan cok farklidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…