hamileyim ve aldatildim

iyice evlilikten soğudum ya.

cidden neden böyle adamlarla evlenip çocuk yapıyor ki kadınlar? keşke erkeksiz çocuk sahibi olabilme gibi bir yöntem gelişse.

toplum ve hatta kendi psikolojim buna hazır olsa sperm bankasından çocuk yapmak isterim ilerde zira baba olmaya değecek adam göremiyorum ortalıkta. her ne kadar çocukların babaya ihtiyacı olduğunu bilsem de böyle adamların babalıklarından ne bekliyorsun daha adam uçkurunu tutamıyor ömür boyunca yanında olmasını bekleyeceksin he? yaş o iş

Cnm böyle olcağını nerden biliyim 9 senelik evliyim son 2 senedir aldatılıyorum ve severek evlendik 6 sene konuştuk deli gibi seviyodu.ama aynı evin içine girince zamanla o kavramlar bitmeye başlıyo.bilemiyosunki.kim ister mutsuz olucak biriyle evlenmek üstelik çocuk yapmak çok güvendim.siz siz olun güvenmeyin kimseye ben o hataya düştüm.emeklerime yazık oldu derlerya adam ettim ben kocamı cidden adam ettim çulsuz parasız bi adamdı çalıştım onla ev yaptık destek oldum sevdim elimde yemek tabaklarıyla peşinden gezerdim güzelde bi kadınım hani öyle çirkinde değilimki gözü kaydı diyim.kapıda karşılar kapıda uğurlardım.benlik bişey yoktu yani o konuda vicdanım rahat.sıkıntı brnim eşimde gözü dışarda rahatlık geziyim çoluk çocuk elime ayağıma dolaşsın istemiyo yani evlilik adamı değilmiş ev hayatı değil dış hayatı seviyo

Aldatılma sebebi bu İşte. Aşırı fedakarlık..

Ben olsam hemen yarın boşanma davasını açardim o zaman tutuşur o özellikle kanitiniz varsa. Bence asla da affetmeyin başına bir şeyler dank etse de...

ilkini affederim ikincisi beni üzüntüden kahreder. kendimi fururum yav o nası bi derttir

Bazi adamlarda bunun tersini düşünüyor
Evlenicek ve çocuk yapıcak doğru düzgün bi kadın bulamiyolar
Herşey karşılıklı.

yok ben size kızmıyorum benzer şeyi ben de yaşadım zaten evlenmedim sadece ama o adam ettim kısmı bende de oldu. ben size değil genel yazdım aslında manyak mıyız biz bütün erkekler böyle anlamında

asla affetmem, kanıtlarımla mahkemeye giderim.boşanma davasının üzerine bana bu halimle bunu yaptığından maddi manevi tazminat davası da açarım.he bunlar da kesmez cümle aleme rezil ederim o namussuzu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…