hamileyim ve aldatildim

10 günlük babalık izninde karısını, ikizlerini bırakıp maç, kahve, arkadaş ayağına "kadınım" dediği kadınların koynunda keyif yapacak.

Konu sahibi de ikiz bebekler, ilgisiz kocayla kendini paralayacak.

yazınca da kızıyorlar.
adam zaten çocuk istemiyormuş.
insan kendi kendine elini kolunu bağlamakta niye ısrar eder ki.

Sanalda bu tür düşüncelere sahipken gerçek yaşamda yapabilicekleri korkutucu.
Güven temeldir ve temel sarsılmış ne yazıkki.
Kararı siz vericeksiniz çocuklarınız olacak ama mutsuz bir anneyken çocuklarınıza görevinizi istediğiniz gibi gerçekleştiremiyeceksiniz.
Bakın riskli bir dönem geçiriyorsunjz ve hergün ağlamak hergün bunları düşünmek gerilmek üzülmem riskinizi artıracaktır.
Kararı elbette siz vermelisiniz ama bence bir akşam hem onun hem kendi ailenizi çağırıp mesajları çat çat önlerine koyun. Öncesinde kendi ailenizi bilgilendirin.
Kaldı ki mutlu ve güvenli hissediyo olsanız böyle birşey yapmaha kalkmazdınız.
Karar sizin elbet ama önce bebeklerinizi ve kendi mutluluğunuzu düşünün siz herşeyden önemli ve değerlisiniz mutlu olmak en büyük hakkınız.

Sağlam bir sopayı hakediyor bu adam bence.Sizin bilmediğiniz vukuatları vardır belkide.Durumu paylaşabileceğiniz bir yakınınız yok mu?Ben olsam iyi bir dayak attırmadan içim soğumazdı sanırım.Suratına beş okkada tükürük tabiki.Sizden daha fazla öfkelendim sanırım eşinize.Ne diyelim.Allah yardımcınız olsun.

yazınca da kızıyorlar.
adam zaten çocuk istemiyormuş.
insan kendi kendine elini kolunu bağlamakta niye ısrar eder ki.
Maalesef.
Zaten aldatıldığını gösteren çok delil varmış ama gözünü kapatmış konu sahibi.

İnşallah bundan sonra aşkla değil mantıkla bakar bu olaylara.

Ben 3 kez doğum yaptım, çilesini biliyorum. Bu kadar zor bir durumda kocasının babalık iznini başka kadınlarla -beğenirse daimi metresi- geçirecek olması benim bile kanıma dokundu.

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Kroya bak ya kadınımmış. Bence sız baskasıymıs gibi yazmaya su sekilde devam edin'' Allahın cezası karın var hamile bi de bana kadınım diyorsun rezil pislik şimdi bu konusmaları karına ve tum ailene atayım da gor " diyin pacaları tutussun

Ayrilamayacaktiniz neden boyle bir oyun yaptiniz, keşke yapmasaydiniz. En azindan dogumdan sonra deneseydiniz. Şimdi ister istemez uzuleceksiniz stres olacaksiniz. Doguma kadar sakinliginizi koruyun. Dogum olsun saglikla bebeklerinize kavusun iinsallah. Daha sonra ince dusunup karar vereceksiniz

Allah yardım etsin.. Karım doğum iznine ayrılınca yanına geleceğim diye yazınca bunu isteyen kadınlar var mı ya?
Siz çok oluruna konuştuğunuz için bu kadar yazmış olabilir mi?

Allah yardım etsin.. Karım doğum iznine ayrılınca yanına geleceğim diye yazınca bunu isteyen kadınlar var mı ya?
Oyle yazsa iyi babalık izni oluyor ya 10 gun o izinde geleceğim demiş. Devreler yanmış bu adamın

Zor olacak ama şu an bunları düşünmemeye çalış. Allah korusun ikizlerine bir şey olmasın. Doğumdan sonra da karar verirsin ne yapacağına. Doğumdan sonra bir açığını bulmalısın ki, inkar edemesin.

Oyle yazsa iyi babalık izni oluyor ya 10 gun o izinde geleceğim demiş. Devreler yanmış bu adamın

Bazı erkekler bütün kadınlara sahip olabileceklerini zannediyorlar. Konu sahibi arkadaş senin eşin çocukların var ben istemiyorum yazsa bakalım ne diyecekti?

Bazı erkekler bütün kadınlara sahip olabileceklerini zannediyorlar. Konu sahibi arkadaş senin eşin çocukların var ben istemiyorum yazsa bakalım ne diyecekti?
Bazı hemcinslerimiz de evli bekar ayırt etmıyor malesef. İstemiyorum dese muhtemelen karımla cocuklar ıcın beraberım vs. diyecekti

Adam bir de evli oldugunu ve esinin hamile oldugunu saklamamis...
Cok uzuldum. Zaten guven olsa idi bu tip bir seye kalkisacaginizi dusunmuyorum. Muhtemelen supheleriniz vardi. Guven olmadan ne kadar yurur? Karar sizin. Ha cocuklardan sonra durulur diye umit ediyorsaniz, hayir malesef durulmuyorlar.

Kanim dondu derler ya oyle oldum cok cok uzuldum :KK43: ayril yada ayrilma diyemem iki cocuk bakimi masrafi inanin cok cok zor tek basina yapilacak sey degil bence cocuklari biraz buyutup sepetleyin illaki daha sonra yine yapacaktir

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Eski konularınıza baktım ilk konunuzda resminiz var Ve öğretmen olduğunuzu söylemişsiniz belki tanıdık birileri denk gelir kaldırma imkanınız varsa kaldırın isterseniz.Sizin adınıza çok üzüldüm inşallah yavrularınızı sağlıkla kucağınıza alırsınız

Hanımefendi doğum izninde size yardım etmek yerine başka kadınla alem yapma planı yapan adamdan neden hala medet umuyorsunuz?
Çağırın kendi ailenizi. O pisliği kovun .
Hergün ağlayacağınıza 3 gün ağlarsınız.
Bencede olmasi gereken o ama amac sadece maneviyatti iki bebek aylik masrafi en az 1500 tl olur kadin buna nasil yetisecek ailesi bakacakmi gercekten bence bunlari dusunmek lazim

Cok kötu bir durum.Allah yardimcin olsun.hamilesin ne yapilir bu durumda bilemedim.o nedenle sunu bunu yap diyemiyecegim...esin olacak pisligede yazma.cunku sen aci cekeceksin.onun karekteri belli ztn.

Maalesef.
Zaten aldatıldığını gösteren çok delil varmış ama gözünü kapatmış konu sahibi.

İnşallah bundan sonra aşkla değil mantıkla bakar bu olaylara.

Ben 3 kez doğum yaptım, çilesini biliyorum. Bu kadar zor bir durumda kocasının babalık iznini başka kadınlarla -beğenirse daimi metresi- geçirecek olması benim bile kanıma dokundu.
Bide sürekli boşayacam seni demesine ne dersin? Höst sen kim köpek der insan kadınlarımız neden bu kadar ezik hele bide çalışan birine bunları yakıştıramadım çok üzüldüm boşanır inş zannetmiyorum ama ... 29 yaşında sanki hayatının sonu gelmiş gibi kocasından vazgeçemiyo

Öyle bir kadın olmayabilir zaten yazan konu sahibinin kendisi.

X