Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Eh diyelim sen hiç kullanmadığını yazmışsın yeterli gelmeyecek diye düşünme bence.
Sizin çok mu ileri düzeydeydi
Onu nasıl bileceğizki kime göre ? Ben şimdi desemki sizden daha çok acı çektim doğru olur mu ? Beni aşan bir çaresizliğin içindeydim ama hep ilaçların birazda olsa iyi hissettireceğini düşünüyordum.Mesela senin takıntıların neyle ilgili düşünsel mi ? Yoksa temizlik takıntısı falan gibi mi ?

Son düzenleme:
Aaaa size gebeliğimin başında hastaneye yatarken mesaj atmıştım 🌺 tekrar gebeymişsiniz çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun. Bu sefer nasıl geçiyor. Umarım daha iyisinizdir
yaa doğrudur canım çok kişiye tecrübelerimden dayanarak moral desteği oldum 🫶Çok teşekkür ederim hamd olsunn az ve düşük doz ilaca ragmen daha iyiym ilk gebeliğimde baya çekmiştim 🤲

Onu nasıl bileceğizki kime göre ? Ben şimdi desemki sizden daha çok acı çektim doğru olur mu ? Beni aşan bir çaresizliğin içindeydim ama hep ilaçların birazda olsa iyi hissettireceğini düşünüyordum.Mesela senin takıntıların neyle ilgili düşünsel mi ? Yoksa temizlik takıntısı falan gibi mi ?
Benimki düşünsel maalesef 🥹

X